Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs Texom Stal Rzeszów
Data 10.05.2024 g. 20:30 Stadion Stadion Miejski w Ostrowie Długość toru 372 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
22:30:39

Po kapitalnym meczu w Ostrowie to gospodarze finalnie zwyciężają 47-43.

Genialny bieg w Ostrowie. Para z Rzeszowa ze startu na podwójnym prowadzeniu, ale genialny atak Chugunova i już po I łuku był na prowadzeniu. Później mieliśmy Holder ,,show" najpierw wyprzedził Thorssella a na III okrążeniu Pedersena. Z 1-5 na 5-1 i to Arged Malesa Ostrów Wielkopolski wygrywa ten mecz !
Wiktor Jasiński - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Dobrze ze startu para gospodarzy, Jakobsen wyprzedził Nowaka i pojechał po zwycięstwo tylko Nowak wyprzedził Szostaka. Mamy remis w meczu !
22:11:06
Przed biegami nominowanymi ekipa z Rzeszowa prowadzi dwoma punktami, przerwa i czekamy na dwa ostatnie biegi tego meczu.
Piękny start Chugunowa i niezagrożony triumf. Holder dwoił się i troił, ale nie udało mu się rozdzielić pary z Rzeszowa.
Genialnie ze startu Jasiński tylko najpierw bardzo łatwo minął go Rafalski a później Pieszczek.
Holder wyprzedził po zewnętrznej parę z Rzeszowa na I okrążeniu. Na III okrążeniu defekt zaliczył Knudsen, gdy jechał na drugiej pozycji.
21:48:14

Po X biegach mamy remis, czas na regulaminową przerwę.

Jakobsen próbował wypchnąć Pedersena tuż po starcie, ale Nicki przyciął i pojechał po trzy punkty.
Upadek Pieszczka przy próbie wypchnięcia Chugunova. Krystian opuścił tor i bieg nie został przerwany. Nowak wyprzedził Holdera i potem odpierał ataki Chrisa.