Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Gryfuś z wizytą w szkole (wideo)
 28.06.2013 10:08
Przez ostatnich kilkanaście dni, kiedy żużlowcy składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz mieli przerwę od startów w lidze polskiej, niezwykle aktywnie spędzała czas klubowa maskotka drużyny.

 

 Gryfuś uczestniczył w życiu Zespołu Szkół nr 14 Bydgoszczy mając okazję wzięcia udziału we wszystkich możliwych zajęciach. Swoją szkolną przygodę rozpoczął w gronie najmłodszych dzieci słuchając czytanej książki. Bardzo szybko przeniósł się jednak do starszych klas. Tam przyszedł czas na chemię, biologię, geografię czy język angielski. Nie zabrakło również czasu na aktywne zajęcia - piłkę nożną i tańce.

 

Pobyt w szkole urozmaiciły dogoterapia, kółko teatralne, luźne zabawy podczas szkolnych przerw i wiele innych. Najważniejszy był jednak końcowy moment. Po złożeniu podania Gryfuś został przyjęty przez dyrekcję szkoły do grona uczniów bydgoskiej placówki!Na ręce Pani Dyrektor Pani Katarzyny Borkowskiej i nauczycieli ZS nr 14 składamy podziękowania za stworzenie niezwykle przyjaznej atmosfery podczas wizyty Gryfusia, a Studiu Filmu i Fotografii Awangardowa za przygotowanie pamiątkowego materiału wideo.
 

 

Redakcja (za: inf. pras.)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com