Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Byli rywale z GP ponownie razem w zespole.
 27.01.2016 20:21
Byli przeciwnicy z GP, Chris Harris i Scott Nicholls ponownie pojadą w jednym zespole podczas jubileuszowego turnieju Chrisa Harrisa w Coventry, który odbędzie się 20 marca.

 

Pomimo świętowania dużych sukcesów jako zawodnicy Coventry, gdy zdobyli mistrzostwo Elite League w 2005 i 2007 roku, Brytyjczycy nie zawsze się zgadzali.

 

Do starcia charakterów doszło w 2007 roku, gdy Nicholls brutalnie zaatakował Harrisa  w biegu, w którym pierwsze dwa miejsca dawały automatyczną kwalifikację do GP 2008. Udział w tym wyścigu brał także Rune Holta.

 

Oboje zostawili jednak wszystkie nieporozumienia za sobą  i Kornwalijczyk nie może się doczekać, ściągnąć siedmiokrotnego mistrza Welkiej Brytanii z powrotem na Brandon w swój wielki dzień.

 

Bomber powiedział: Scott i ja zawsze rywalizowaliśmy po przyjacielsku, nawet jako partnerzy z drużyny.

 

Oboje darzymy się ogromnym szacunkiem i ciesze się, że wystąpi w turnieju 20 marca w zespole, który nie ma sobie równych.

 

Harris i Nicholls wystąpią w turnieju z gwiazdami GP takimi jak Nicki Pedersen, Andreas Jonsson i Jason Doyle. Na liście startowej znajdują się także: Bjarne Pedersen, Mikkel Bech, Rory Schlein, Kyle Howarth, Edward Kennet, Kenneth Hansen, James Sarjeant i Kacper Woryna

Sebastian Szałek (za: speedwaygp.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
3 lata temu
Boma miał sporo fajnych akcji ale najlepsze są te jak się pompuje po glebie w tym swoim air-kombinezonie... normalnie ludzik michelin :D
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2015 Zuzelend.com