Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Michał Szczepaniak: Błędy w sprzęcie udało się znaleźć
 06.06.2016 15:31
W ramach X kolejki Nice PLŻ Holistic-Polska Rawicz na stadionie im Floriana Kapały podejmował drużynę Polonii Piła. Jednym z liderów drużyny przyjezdnej był Michał Szczepaniak, który na swoim koncie zgromadził 12 punktów oraz 2 bonusy.

Goście wygrali w wyjazdowym spotkaniu w Rawiczu w stosunku 30:57. Dobry występ zanotował Michał Szczepaniak, który sezon 2016 może zaliczyć na plus. Zawodnik po wczorajszym meczu przyznał, że wyeliminował błędy sprzętowe, które ostatnio mu się przytrafiły - Od początku sezonu wszystko się w miarę dobrze układało. Miałem dwa nieco słabsze mecze, punktowałem na poziomie ośmiu punktów, więc nie wiem czy one były takie słabe. Po tych meczach musiałem trochę poprawić swój sprzęt. Na szczęście te błędy w sprzęcie udało się znaleźć i od tego czasu jest już lepiej, czyli tak jak na początku.

 

Michał Szczepaniak przyznał, że tor w Rawiczu jest wymagający, ale zaznaczył, że był on równy dla wszystkich - Tor w Rawiczu jest dość ciężki, były dzisiaj fale, ale był on przede wszystkim równy dla wszystkich. 

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com