Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Brytyjczycy podali skład kadry na finał DPŚ!
 23.07.2016 13:03
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.
Anglicy jako organizatorzy turnieju finałowego w Manchesterze mają już zapewnione w nim miejsce. 30 lipca będą walczyć o przerwanie bezmedalowej passy, która trwa już od dziesięciu lat. Alun Rossiter desygnował do boju mistrz świata i kapitana Tai Woffinden, Danny Kinga, Roberta Lamberta i Craiga Cooka. Rezerwowym zawodnikiem został Adam Ellis. W obwodzie pozostaje jeszcze Steve Worrall w razie jakichkolwiek problemów w przyszłym tygodniu.
 
 
- Jestem zadowolony z moich decyzji. Wszyscy czekamy teraz na finał . Kilka lat temu atmosfera, kiedy ścigaliśmy się w Kings Lynn była fantastyczne. Teraz będziemy oczekiwać dokładnie takiej samej w Belle Vue, ponieważ może to naprawdę zainspirować chłopców - powiedział menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii, Alun Rossiter, po czym dodał - Jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiałem zrobić, to powiedzieć Chrisowi Harrisowi, że w tym roku nie znalazł się w kadrze. To samo było z Scottem Nichollsem, który zimą zadeklarował chęć powrotu do reprezentacji. Jestem pewien, że będzie kilka osób, które będą miały inne koncepcje składu - zakończył menadżer Swindon Robins. 
 
 
Wielka Brytania pozna swoich rywali już wkrótce. Do finału, który odbędzie się 30 lipca w Manchesterze awansują zwycięzcy półfinałów oraz zwycięzca barażu, który zostanie wyłoniony 29 lipca.  W turnieju ostatniej szansy - także na torze w Manchesterze - zmierzą się zespoły z drugich i trzecich miejsc z półfinałów.
Natalia Zawodna (za: facebook.com/speedwaygb)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com