Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 17:00
vs
Dzisiaj o 18:00
Polecamy
Junior nie zaklina rzeczywistości. Kaczmarek: Nasza wina, że przegraliśmy, byliśmy wolni
 21.04.2017 11:50
Daniel Kaczmarek zmienił zimą barwy klubowe i z Fogo Unii Leszno przeszedł do Get Well Toruń. W Debiucie na Motoarenie zdobył cztery punkty z bonusem. W Zielonej Górze w sobotę będzie musiał bardzo wesprzeć formację seniorską, której forma daleka jest od optymalnej. Nowy junior toruńskiej drużyny podchodzi z dużym dystansem do swojego występu i kolejnych spotkań.

Przegrana na początek sezonu na własnym torze z pewnością nie uskrzydla. Daniel Kaczmarek wie, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba jechać dalej. - Po prostu na wyjazdach musimy pokazać się z dobrej strony i ten mecz kolejny u siebie zwyciężyć. Mamy bardzo silne drużyny na początek sezonu, widocznie tak ułożył się ten terminarz. Zobaczymy jak to będzie, ciężko mi cokolwiek więcej powiedzieć po tym meczu. Tor był dobrze przygotowany i na pewno nie możemy narzekać. Nasza wina, że przegraliśmy, byliśmy wolni ? wyznał wychowanek Fogo Unii Leszno.

 

http://www.zuzelend.com/zdjecia/810717e69a097f071c7287e9dc6cec00.jpg

 

Daniel Kaczmarek swój występ ocenia pozytywnie ale podkreśla, że można było zrobić więcej i czeka go wiele pracy. -  Dwa biegi ok, trzeci bieg praktycznie jedno okrążenie, jeden łuk przejechałem źle i od razu straciłem pozycję na którą pracowałem przez dwa okrążenia. Wiadomo, że zawsze mogło być lepiej. Po tych dwóch biegach byłem zadowolony, trzeci bieg też w miarę ok, ale jeden delikatny błąd i od razu to wykorzystują i wjeżdżają rywale, taka jest Ekstraliga. Trzeba na treningach trenować ten element, z trenerem już rozmawiałem żeby następnym razem było lepiej i nie popełniać tego błędu ? powiedział Daniel Kaczmarek.

Bartosz Lubiszewski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
rok temu
Wreszcie ktoś powiedział coś po prostu normalnego
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
No i dobrze,bez napinki,zganiania na ,,,inne okolicznosci,,,,.Prawidlowo..spoko Torun....zobaczymy jak to bedzie ze Stala u Nas.No ,kuzwa,przepraszam.wiem jak bedzie..GKM,GKM,GKM,,,,:)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com