Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Wejdź na wyższy poziom typowania wyników meczów z nowa aplikacją
 16.05.2017 22:45
Darmowa aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi. W aplikacji tej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych i ponad 5000 rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja FlashScore zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.
Wygląd przyjazny dla użytkownika
 
Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej drużyny lub aktualne tabele wyników Twoich ulubionych lig. 
 
Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).
W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 28). Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze.
W prawym górnym rogu znajdziesz ikonkę kalendarza, aby zobaczyć wyniki z ostatnich 7 dni (z danej dyscypliny, którą właśnie śledzisz) oraz plan meczów na kolejne 7 dni. 
 
Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych meczów (LIVE), listę meczów, które oznaczyliśmy ikonka gwiazdki jako ulubione (MOJE MECZE) ? jest to, tak na marginesie, znakomita funkcja....oraz tabele wszystkich dostępnych w ramach wybranej dyscypliny (TABELE).
 
 
Szczegóły meczu
Szczegóły meczów dostarczają wszystkich informacji, których możesz potrzebować. 
W piłce nożnej mamy główne podsumowanie (np. lista strzelców i asystentów, kartki, zmiany itp.), szczegółowe Statystyki (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.) a także dobrze zaprojektowane ułożenie strony, statystyki H2H, i Tabele ligi. 
Jeżeli jednak nie jesteś fanem futbolu i wolisz śledzić wyniki tenisa, będziesz zaskoczony tym, że aplikacja FlashScore oferuje aktualizacje wyników punkt po punkcie dla wszystkich rozgrywek (ATP, WTA). Bardzo łatwe jest śledzenie przebiegu każdego z poprzednich setów wybranego meczu. 
 
 
Serwis szybkich wyników
Aby sprawdzić czy aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo ma wszystko to, o czym mówi się w jej opisie (szybka aktualizacja wyników), przeprowadziliśmy mały test sprawdzający jak szybko aktualizowane są wyniki w porównaniu z innymi aplikacjami (Livescore, SofaScore and The Football App). Test został przeprowadzony na wybranych meczach najlepszych lig europejskich (Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A). Wynik był lepszy niż się spodziewaliśmy. W prawie wszystkich meczach aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo była szybsza w aktualizowaniu wyników od wszystkich wyżej wymienionych aplikacji. Jeżeli wiec szukasz jednego powodu, dla którego pobrać FlashScore, oto on. 
 
Ogólna ocena
Twórcy aplikacji FlashScore.pl - wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty. Trudno było znaleźć jedną rzecz, która by się nam nie podobała. Przejrzysta grafika, wyraźne kolory, intuicyjna nawigacja i zapewnia wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od aplikacji z wynikami na żywo. 
 
Pod względem ilości dyscyplin sportowych, jakie obejmuje aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo, nie znajdziesz innej aplikacji, która mogłaby się z nią równać. Gdzie indziej znajdziesz wyniki 28 dyscyplin sportowych w jednym miejscu? Tylko w piłce nożnej mamy ponad 1000 rozgrywek, wiec możesz śledzić aktualne wyniki nawet tych niższych lig z krajów takich jak Ekwador, Chile czy Peru.
Aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo o dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej FlashScore.pl 
Główne zadanie twórców aplikacji było bardzo oczywiste ? przenieść pomyślnie funkcjonujący system ze strony internetowej do podobnej aplikacji.  
Mając tak dużą liczbę użytkowników serwisu internetowego i potencjalnych opinii, nie mogliśmy nie wydać aplikacji, która może mieć miliony odbiorców. 
Jeżeli aplikacja będzie miała dobre wsparcie ze strony twórców, możemy spodziewać się długotrwałego sukcesu. 
 
Funkcje w aplikacji FlashScore.pl - wyniki na żywo: 
? Po zalogowaniu synchronizacja z serwisem www na każdym urządzeniu, na którym jest program.
? Drabinki turniejowe.
? Powiadomienia szybko kierują bezpośrednio do szczegółów danego meczu.
? Można dodawać spotkania do ?Moich meczów? nawet na siedem dni przed rozpoczęciem meczu.
? Ulubione ligi można dodawać do ulubionych rozgrywek
? Udostępnianie szczegółów meczu znajomym przez media społecznościowe.
? W ustawieniach możesz wybrać swoje ulubione sporty i ustawić ich kolejność  
? Z zakładki H2H można przejść bezpośrednio do każdego z rozgrywanych meczów  
? Dodatkowe informacje o meczu
? Herby klubów w drabinkach turniejowych  
? Wybór ulubionych drużyn - klikając ikonę w kształcie gwiazdki obok logo zespołu, w szczegółach meczu ? opcja Moje zespoły.  Wszystkie mecze wybranego zespołu są dodawane do zakładki Moje mecze i automatycznie będziesz otrzymywał powiadomienia z tych meczów.
? Przy każdym sporcie możesz ustawić, które powiadomienia chcesz otrzymywać.
? Nowe rodzaje powiadomień zostały dodane, np.: wynik do przerwy, wyniki po secie/kwarcie/tercji, rozpoczęcie meczu, przypomnienie o spotkaniu przed rozpoczęciem meczu, czerwone kartki, składy itp.
? Tabele ligowe u siebie i na wyjeździe.
? Profile zespołów! Żeby zobaczyć profil zespołu, kliknij jego nazwę w tabeli, szczegółach meczu, wyszukiwarce lub w Moich zespołach.
? Możesz włączać lub wyłączać wibracje w wyskakujących powiadomieniach.
? Każde rozgrywki mają teraz swoją stronę, gdzie możesz łatwo znaleźć tabele ligowe jak również wszystkie wyniki i terminarze spotkań.
? Wersja aplikacji nr 2.6 pokazuje więcej niż 5 meczów w statystykach bezpośrednich pojedynków H2H. Kliknij w ?Pokaż więcej? żeby zobaczyć aż 20 rozstrzygnięć poprzednich meczów!
? Z wersją 2.9 naszej aplikacji możesz śledzić wszystkie wyścigi Formuły 1 na żywo w ciągu całego sezonu.
? Nie jesteś fanem Formuły 1? Nasza nowa sekcja sportów motorowych relacjonuje wyniki wszystkich rajdów, MotoGP, NASCAR, żużla i wielu innych ekscytujących wyścigów.
? Dodaliśmy 2 nowe sporty: wyścigi konne i e-sporty.
? Nasza sekcja wyścigów konnych obejmuje ponad 20,000 wyścigów z Wielkiej Brytanii i innych krajów.
? Czy jesteś fanem Dota 2, LoL, CS lub SC 2? Dostarczamy wyniki z dziesiątków lig i turniejów z wszystkich tych e-sportów.
? Zobaczysz teraz więcej informacji od razu: strzelone bramki, pokazane żółte/czerwone kartki i wszystkie zmiany są wyświetlane obok poszczególnego zawodnika.
? Wejdź na składy w szczegółach meczu w piłce nożnej lub hokeju, żeby zobaczyć te informacje w obu składach, a także składy wyjściowe i listę rezerwowych.
? Zobaczysz teraz więcej informacji od razu: strzelone bramki, pokazane żółte/czerwone kartki i wszystkie zmiany są wyświetlane obok poszczególnego zawodnika.
? Wejdź na składy w szczegółach meczu w piłce nożnej lub hokeju, żeby zobaczyć te informacje w obu składach, a także składy wyjściowe i listę rezerwowych.
? Narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, skoki narciarskie i biathlon będą obsługiwane na żywo w naszym nowym dziale ?Sportów zimowych?.
? Rankingi, rankingi i jeszcze raz rankingi! Styczniowa aktualizacja wzbogaciła aplikację o  wiele z nich: ranking tenisowe, ranking golfowe, ranking sportów motorowych i sportów zimowych, a także snookera i rankingi z darta.
? Kolejna aktualizacja I poprawiamy funkcje w sportach zimowych:
? Przedstawiamy nową fajną opcję: profile zawodników w biathlonie, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i skokach.
? Sprawdź rezultaty każdego narciarza przez narzędzie do wyszukiwania lub klikając w jego zdjęcie, w każdym z biegów/zjazdów/skoków.
? Będziesz mógł także otrzymać powiadomienie kiedy jego lub jej zawody rozpoczną się lub zakończą. Dodaj tylko narciarza do listy ?Moich zespołów?.
? Przedstawiamy nową fajną opcję: profile zawodników w biathlonie, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i skokach.
? Sprawdź rezultaty każdego narciarza przez narzędzie do wyszukiwania lub klikając w jego zdjęcie, w każdym z biegów/zjazdów/skoków.
? Będziesz mógł także otrzymać powiadomienie kiedy jego lub jej zawody rozpoczną się lub zakończą. Dodaj tylko narciarza do listy ?Moich zespołów?
 
 
 
 
 
Aplikację FlashScore.pl - wyniki na żywo możesz pobrać klikając na link poniżej:
 
 
 
 
 
Loga google play i App store:
Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (101)
12 miesięcy temu
I. Get Well Toruń: 28
13. Daniel Karczmarek 11 (3,2,3,3)
14. Igor Kopeć Sobczyński 10+2 (2*,3,2*,3)
15. Marcin Kościelski 7+3 (1,2*,2*,2*)

II. MrGarden GKM Grudziądz: 26
10. Kamil Wieczorek 9 (3,3,0,3)
11. Dawid Wawrzyniak 10+2 (2*,2*,3,3)
12. Mike Trzensiok 7 (T,3,2,2)
25. Mateusz Rujner 0 (U)

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 23
1.Dominik Kossakowski 11 (3,3,3,2)
2.Aureliusz Bieliński 6+2 (2*,2*,1,1)
3.Marcin Turowski 6+1 (2*,1,3,0)

IV. Start Gniezno: 13
7. Damian Stalkowski 0 (W,-,-,-)
8. Kevin Fajfer 3 (1,0,2)
9. Patryk Fajfer 10 (3,2,3,2)

V. Polonia Bydgoszcz: 10
4. Mateusz Jagła 4 (0,2,1,1)
5. Patryk Sitarek 6 (1,D,3,2)
6. Tomasz Orwat 0 (W,W,W,W)

VI. Euro Finannce Polonia Piła: 9
19. Kacper Grzegorczyk 5 (1,D,3,1)
20. Paweł Staniszewski 4 (0,1,U,3)
21. brak zawodnika

VII. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań: 8
16. Bartosz Tyras 2 (U,0,W,2)
17. Mateusz Adamczewski 6 (1,3,1,1)
18. brak zawodnika
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Panowie zapraszam do Lodzi na popoludioww rozmowi
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Peter Kildemand
3. Piotr Pawlicki
4. Janusz Kołodziej
5. Nicki Pedersen
7. Bartosz Smektała
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
W ramach zawartej umowy Włókniarz Częstochowa Spółka Akcyjna promuje Częstochowę podczas wszystkich spotkań, rozgrywanych zarówno w roli gospodarza, jak i na wyjeździe (w tym również podczas międzynarodowych zawodów żużlowych). Słowo ?Częstochowa? lub przymiotniki od niego utworzone mają zawsze pojawiać się w nazwie drużyny. Dodatkowo klub ma kreować pozytywny wizerunek Częstochowy m.in. w ramach działań promocyjnych, realizowanych z własnych środków. Logotypy miasta powinny być eksponowane w materiałach informacyjno-promocyjnych oraz poligraficznych.

Żużlowcy mają występować z herbem Częstochowy na plastronach, a na murawie stadionu obecny będzie miejski baner o wymiarach 10 m x 30 m. Na mocy umowy miasto nabyło również prawo do wykorzystania wizerunku żużlowców dla własnej promocji. To oznacza również, że zarówno zawodnicy, jak i trenerzy są zobowiązani, by nieodpłatnie uczestniczyć w wybranych miejskich imprezach dla mieszkańców. Ponadto zadanie obejmuje również zapewnienie przez klub minimum trzech transmisji telewizyjnych w ogólnopolskich sportowych mediach z meczów ligowych rozgrywanych przez Włókniarz w roli gospodarza.
Umowa pomiędzy miastem i klubem obowiązuje do końca 2017 roku.
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Częstochowski Włókniarz w ramach promocji miasta - poprzez udział w Ekstralidze Żużlowej i innych zawodach - będzie korzystał w tym roku z 2,5 mln zł miejskich środków. Klub podpisał właśnie umowę z miastem. Umowa to końcowy efekt procedury, związanej z ogłoszonym przez miasto, zgodnym z zapisem w tegorocznym budżecie miasta, zamówieniem na realizację zadania ?Promocja miasta poprzez sport ? żużel?.
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Polonia Bydgoszcz:
1. Oskar Ajtner-Gollob
2. Andriej Kudriaszow
3. Wiktor Kułakow
4. Damian Adamczak
5. Marcin Jędrzejewski
7. Patryk Sitarek

Lokomotiv Daugavpils:
9. Maksim Bogdanow
10. Siergiej Łogaczow
11. Kjastas Puodżuks
12. Tomas H. Jonasson
13. Timo Lahti
14. Oleg Michaiłow
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Stal Rzeszów:
1. Nicklas Porsing
2. Marcel Szymko
3. Josh Grajczonek
4. Chris Harris
5. Dawid Lampart
6. Mateusz Rząsa
7. Patryk Wojdyło

Orzeł Łódź:
9. Hans Andersen
10. Aleksandr Łoktajew
11. Edward Mazur
12. Rohan Tungate
13. Robert Miśkowiak
14. Michał Piosicki
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Zengota jestem bykiem dalej ława hahahaha
i pojedzie 1 mecz wsadza go do pary do emila i 00 i do busa haa
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Konto usunięte
Zengota jestem bykiem dalej ława hahahaha
  Lubię
  Nie lubię
12 miesięcy temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
noi to bedzie co ogladac..
to bedzie dopeior wirtiozeria haha
Póki co Kraków jedzie tym co ma bo Kowalski i Kiełbasa jeszcze licencji nie mają.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com