Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Włókniarz w play off? Madsen: Będziemy robić wszystko aby zrobić niespodziankę
 11.08.2017 11:28
W minioną niedzielę podczas meczu Get Well Toruń – Włókniarz Vitroszlif CrossFit Włókniarz Leon Madsen był prawdziwym liderem „Lwów” spod Jasnej Góry. Duńczyk zdobył trzynaście punktów z bonusem w pięciu startach. Jak sam przyznaje bardzo dobrze czuje się w nowym klubie i wypowiada się o nim w bardzo ciepłych słowach.

W niedzielę, Jacek Frątczak wniósł protest na gaźnik Leona Madsena. Duńczyk na konferencji prasowej powiedział, że złodziej myśli, że wszyscy kradną. Miało to się odnieść do działań toruńskiego managera. -To jest trochę śmieszne. Naprawdę nie wiem co mam powiedzieć, każdy chyba widzi, że jadę wszędzie na podobnym poziomie – zauważył zawodnik Włókniarza.

 

Po zwycięstwie w Toruniu, częstochowianie otworzyli sobie szansę do tego aby awansować do fazy play off. Leon Madsen studzi emocje i przypomina jakiego były oczekiwania przed sezonem w stosunku do jego klubu. -Teraz wszyscy mówią, że Włókniarz Częstochowa ma szanse na play off. Pamiętam jak przed sezonem mówiono, że nie będziemy wstanie utrzymać się w PGE Ekstralidze. Zaskakujemy trochę kibiców w tym sezonie, który mówią o play off ale my mamy przed sobą dwa bardzo ciężkie mecze na domowym torze z Wrocławiem i Gorzów na wyjeździe. Naszym cele było pozostanie w lidze i z tego się cieszymy.  A teraz będziemy robić wszystko aby zrobić wielką niespodziankę – zapowiedział Duńczyk.

 

http://www.zuzelend.com/zdjecia/482b8a816d6d99539d9ed569c65ad37b.jpg

 

Nowy zawodnik Włókniarza zadowolony jest ze współpracy z nowym pracodawcom ale nie chciał wprost powiedzieć, czy zamierza związać się z nim na dłużej. - Czuję się bardzo dobrze, we Włókniarzu, każdym tam dobrze mnie przyjął. Zarząd i wszyscy do wokół klubu robią świetną robotę aby wynieść ten ośrodek na Ekstraligowy poziom – zakończył Leon Madsen.

Bartosz Lubiszewski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com