Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Fogo Unia Leszno odwiedzili szpital i Ośrodek Wychowawczy
 02.12.2017 21:30
Odwiedziny leszczyńskiego szpitala to już tradycja corocznych zgrupowań Fogo Unii Leszno. Zawodnicy po raz kolejny sprawili dzieciom miłą niespodziankę. Podopieczni Piotra Barona wybrali się również do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowaczego im. Piotrusia Pana w Lesznie.
Drugi dzień #KSULCampu rozpoczął się od wizyty Byków w szpitalu, gdzie na swoich bohaterów czekało około 25 małych pacjentów. Spotkaniu temu towarzyszyło wiele atrakcji. Nie obyło się oczywiście bez pozowania do zdjęć z zawodnikami. Leszczynianie chętnie odpowiadali na pytania dzieci i życzyli im szybkiego powrotu do zdrowia. Największą radość sprawiły prezenty od ich biało-niebieskich Mikołajów. W pakunkach można było znaleźć gadżety KSUL oraz słodycze. 
 
Zdjęcie użytkownika Unia Leszno.
 
Kolejnym celem podopiecznych Piotra Barona był Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Piotrusia Pana w Lesznie. Biało-niebiescy przekazali podopiecznym ośrodka przybory szkolne zebrane podczas zbiórek organizowanych w sklepie klubowym w Galerii Leszno. Podziękowania za podarunki złożono na ręce kapitana FOGO Unii – Piotra Pawlickiego. Podopieczni ośrodka oczywiście skorzystali z okazji i zebrali autografy od Byków oraz zrobili sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.
Piotr Taskin (za: unia.leszno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (109)
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Wędzarnia haha
hahahaha
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Wytwórnia Konserw Rybnych?
Wędzarnia haha
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Jacek Frątczak nie zamierza iść po radę do Sławomira Kryjoma w sprawie przygotowania toru na Motoarenie. Twierdzi, że ma swój pomysł. Czy uda mu się dzięki temu zbliżyć do wyników, które osiągał w przeszłości na własnym torze były menedżer Unibaksu?
Sławomir Kryjom pracował w Toruniu w sezonach 2011, 2013 i 2014. Od samego początku nie miał problemu z kwestiami torowymi. Podczas pierwszego roku jego obecności na Motoarenie torunianie wygrali u siebie wszystkie 10 spotkań, a średnia punktów zdobywanych na mecz wynosiła 49,9.
Dwa lata później też było bardzo dobrze. Na 11 spotkań Unibax wygrał 10. Co ciekawe, jedyną domową porażkę w trakcie swojej pracy w Toruniu Kryjom zanotował z Falubazem Zielona Góra.
Wtedy jego zespół wygrywał u siebie z jeszcze większą łatwością. Średnia zdobywanych punktów na własnym obiekcie się poprawiła i wyniosła 52,2. To nie było jednak ostatnie słowo menedżera.
W 2014 roku Unibax wygrał u siebie wszystkie siedem meczów. Rywale nie mieli praktycznie żadnych szans z torunianami (średnia 56,4 na własnym torze mówi wszystko). Kryjom zauważył niedawno, że później na Motoarenie zaczęły się problemy, bo rywale w kolejnych sezonach czuli się na niej lepiej, a gospodarze nie zawsze potrafili zrobić z niej atut. Były menedżer twierdzi, że uporządkowanie tych spraw to największe wyzwanie dla Jacka Frątczaka.
- To nie jest tak, że takie sprawy da się zaprogramować - mówi nam aktualny menedżer Get Well Toruń. - Trzeba brać pod uwagę takie czynniki jak pogoda i instytucje powołane przez PGE Ekstraligę, które mogą ingerować w sposób przygotowania toru. Trudno porównywać czasy Sławka do tych obecnych. Mamy też zupełnie innych zawodników, a poza tym inaczej będzie wyglądać skład samego toru. Na razie skupiam się na przygotowaniu polskich zawodników. Na tor przyjdzie czas. Zapewniam, że swój pomysł mam. Sławkowi zupełnie szczerze dziękuję za troskę, to bardzo miłe, ale o radę pytać nie będę. Każdy ma swoje metody pracy - przekonuje Frątczak.
Menedżer Get Well o konkretach mówić nie chce, ale jeden szczegół postanowił zdradzić już teraz. - Kierunkiem jest nawierzchnia, którą widzieliśmy podczas Grand Prix w Toruniu. Jeśli mamy mieć jakiś punkt odniesienia, to właśnie taki i do tego powinniśmy dążyć - podsumowuje Frątczak.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Przy koniach? super....;);)
przy klaczach xd
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
W stajni pracuje haha
Przy koniach? super....;);)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Wytwórnia Konserw Rybnych?
W stajni pracuje haha
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Nie, gdzie indziej hahaha
Wytwórnia Konserw Rybnych?
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Dlaczego ja widzę że już jest Wodziesta? Haha
Fatamorgana - hahah
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Lepszego zestawu do pracy z młodzieżą nie szło stworzyć - przekonuje Marek Jankowski. Jego zdaniem powierzenie tematów szkoleniowych Aleksandrowi Janasowi, Krzysztofowi Jabłońskiemu i dołożenie do tego mechanika Andrzeja Jarząbka to idealny wybór.
- Aleksander Janas od wielu lat był do tego namawiany. Dla zielonogórskiej młodzieży lepszej opcji po prostu nie ma. Mówimy o kimś, kto był od pewnego czasu zaangażowany, ale gdzieś chował się za słupem. Jego uwagi były bezcene dla wielu żużlowców. Jeśli teraz będzie mógł działać formalnie, to z tej mąki na pewno będzie chleb - przekonuje Jankowski.
Były prezes Falubazu już kilka tygodni temu sugerował, że w tematy szkoleniowe w klubie powinien być zaangażowany także Krzysztof Jabłoński. - To człowiek z innego pokolenia. W odmienny sposób spogląda na żużel, a poza tym mocno siedzi w tematach sprzętowych. Jego wiedza na pewno przyda się Aleksandrowi Janasowi. Jabłoński nie jest z Zielonej Góry, ale zawsze był tu traktowany jak swój. Jego wyniki na torze nie były oszałamiające, ale był dobrym ruchem zespołu. Jeśli chodzi z kolei o Andrzeja Jarząbka, to można o nim mówić tylko dobrze. Od dawna w tematach sprzętowych potrafił złożyć coś z niczego. To fachowiec. Falubaz świetnie to ułożył. Teraz najważniejsze, żeby w młodzież zostały zainwestowane pieniądze. Jeśli będą mieli na czym jeździć, to efekty na pewno przyjdą - podsumowuje Jankowski.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
TABELA:

Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Tigers Leszno 19 36 +181
2 Moto Myszy Zielona Góra 19 35 +166
3 Angels Toruń 18 34 +168
4 Różowe Patataje Bydgoszcz 19 30 +161
5 Power Team Wrocław 19 30 +190
6 Angry Lions Częstochowa 19 29 +177
7 SC Pirates Gdańsk 19 27 +130
8 Poszukiwacze Stal Gorzów 16 26 +156
9 KZ Mets Rzeszów 17 26 +198
10 Flying Boys Łódz 17 22 +138
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com