Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Krzysztof Kasprzak: Moja postawa była dziś super, tylko jeden start przegrałem
 12.06.2018 16:38
Niedzielne derby zdecydowanie należały do Cash Broker Stali Gorzów, która pewnie pokonała na własnym torze Falubaz Zieloną Górę. Jednym z głównych autorów tego zwycięstwa był Krzysztof Kasprzak, który tylko raz oglądał plecy rywala.

Oto jak KK507 ocenia swój występ w drugim derbowym spotkaniu -Moja postawa była dziś super, tylko jeden start  przegrałem. Dudek mnie tam wyciągnął pod płot a ciężko było go wyprzedzić bo był naprawdę szybki. Później zmieniłem motor i miałem już świetną predkość. Szkoda, że ten ostatni bieg się nie odbył bo chciałem jeszcze coś sprawdzić a mecz był już wygrany ale sprawdzę następnym razem.

 

Od ostatniego meczu PGE Ekstraligi minęły dwa tygodnie, po dzisiejszym wyniku drużyny widać, że dobrze wykorzystaliście ten czas. -To prawda mieliśmy teraz  10 dni wolnego, to całkiem dużo czasu na trening. Każdy z nas trochę potrenował i odrobił to co stracił w kwietniu/maju bo wiadomo zimą ćwiczy się cały czas a w trakcie sezonu jest już na to mało czasu. Teraz zaczynamy drugą, ważniejszą część sezonu i mamy nadzieję, że dostaniemy się do rundy play-off.

 

Faktem jest, że drużyna z Zielonej Góry nie wygrała ani jednego biegu lecz gorzowianom też zwycięstwa przychodziły dość trudno. Z czego to wynikało? - W Falubazie jeżdżą dobrzy zawodnicy, przyjechali do nas bardzo zmobilizowani a każdy z nich jest znakomitym startowcem. Oni również mieli sporo czasu aby dobrze się przygotować do tych zawodów. W Ekstralidze liczy się głównie start i dojazd do pierwszego łuku więc trzeba być mocno skoncentrowanym.

Karolina Swora (za: informacja własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (4)
6 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Zrob krYchu 15 w ckm i bedzie gitara
niech będzie 13. Bartek 15-taki liść dla Shreka. I Walasek dycha-taki liść dla Maślanki. Vaculik też z dyszkę
  Lubię
  Nie lubię
6 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Za niedlugo liga szwedzka
HEJ APATORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR SIALALALALALALA!!!!!!!!!:}
  Lubię
  Nie lubię
6 miesięcy temu
Za niedlugo liga szwedzka
  Lubię
  Nie lubię
6 miesięcy temu
Zrob krYchu 15 w ckm i bedzie gitara
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com