Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kolejny silny sponsor Speed Car Motoru Lublin
 03.08.2018 20:37
Firma Lubelski Węgiel Bogdanka dołączyła do grona sponsorów głównych Speed Car Motoru Lublin. Z logo firmy na kevlarach zawodnicy pojadą już 12 sierpnia w meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

Jak podał klub na swoim profilu facebookowym umowa ma obowiązywać do końca 2018 roku. Zadowolenia z pozyskania nowego sponsora nie kryje manager Piotr Więckowski:

 

Cieszymy się, że kolejna firma z woj. lubelskiego będzie uczestniczyć w odbudowie lubelskiego żużla. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy pozycja naszego klubu na żużlowej mapie Polski będzie jeszcze mocniejszamówi Piotr Więckowski.

 

W przeszłości kopalnia  Bogdanka była sponsorem tytularnym klubu o nazwie Lubelski Węgiel KMŻ Lublin, ale w roku 2014 zrezygnowała z dalszej współpracy koncentrując się na wspieraniu występującego wówczas w ekstraklasie piłki nożnej Górnika Łęczna. 

 

Dzisiejsza informacja poprawi zapewne nastroje kibicom Koziołków po tym jak trzy dni temu podczas jazdy na motocrossie nogę złamał kluczowy zawodnik i zarazem kapitan drużyny Daniel Jeleniewski.

 

Po rozegraniu 11 spotkań Speed Car Motor Lublin obecnie przewodzi stawce drużyn w Nice 1.LŻ. W sezonie 2018 sponsorami strategicznymi klubu są miasto Lublin i  Grupa Azoty Puławy, a sponsorami głównymi Stacje Kontoli Pojazdów Speed Car (sponsor tytularny), Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Perła Browary Lubelskie S.A., a od teraz również Lubelski Węgiel Bogdanka.

Marcin Góreczny (za: facebook.com/speedcarmotorlublin)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (44)
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Cześć Marta.

Za typ Hougarda - szacunek:) Za Polskie typy również :) i za Thorsela też:)
Hej :)
Wierzę w te kolejności :)
Thorssell w Zielonej ostatnio pojechał świetnie :)
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Czy beda jakies transmisje w TV ze Szwecji i Danii?
Nie.
Tylko tekst
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
Czy beda jakies transmisje w TV ze Szwecji i Danii?
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
teraz zawijam ale zajrze na imp.... tymczasem
Siema
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Dzien dobry :-)
Siema
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
teraz zawijam ale zajrze na imp.... tymczasem
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
czisb
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Tak nam się szczęśliwie złożyło, że mieliśmy we wtorek zawody młodzieżowe w Częstochowie, gdzie Daniel również był bliski kompletu punktów. Nie zdobył go przez jeden drobny błąd przy wyjściu z łuku i przegrał bieg o grubość opony. Świetnie czuje się na torze w Częstochowie i to potwierdził – komentuje menedżer Get Well Toruń Jacek Frątczak. - Przede wszystkim należy podkreślić, że wykonał ogromną pracę po ubiegłorocznym słabszym sezonie. Oprócz spraw sprzętowych i stabilizacji jeśli chodzi o kwestie sprzętowe, dojrzał też do pewnych kwestii, do sukcesów, do adaptacji ze stresem, jest dużo bardziej spokojny, wyluzowany. Po prostu została wykonana praca – dodaje.
Menedżer wielokrotnie w trakcie sezonu chwalił zawodnika za jego podejście i zaangażowanie. Teraz jego praca i poświęcenie zostały wynagrodzone.
- To nagroda przede wszystkim dla niego, ale nie tylko. Jesteśmy wszyscy dumni z niego. Cały sztab pracował na budowę jego formy i to też jest dla nas nagroda, że wypracowaliśmy wspólnie z zawodnikiem taką jego nową wersję. Przede wszystkim to sukces zawodnika poparty jego ciężką pracą, determinacją, dojrzałością. Można powiedzieć, że zdobywając drugi tytuł przeszedł dziś do historii. W tych statystykach MIMP będzie bardzo wysoko notowany. Bardzo się z tego cieszymy – podsumowuje Jacek Frątczak.
Źródło: Przegląd Sportowy
no ale fratczaka to nie było w czewie, przy kaczmarku był jankowski, z gorzowa paluch, no i cieslak... tak to same teamy
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
Dzien dobry :-)
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Tarnów jednak zdecydowanie powinien polecieć z ligi- nawet festiwalu dicho zoorganizować nie potrafią:

DiscoPole Tarnów 2018 to miała być jedna z najciekawszych imprez tego roku w Tarnowie i okolicach. Niestety wydarzenie nie dojdzie do skutku. Organizatorzy wystosowali oświadczenie w mediach społecznościowych, które daje wiele do myślenia. Szanowni Festiwalowicze, z przykrością musimy Was poinformować, że tegoroczna edycja DiscoPole Tarnów się nie odbędzie. Organizacja tak dużego wydarzenia to miesiące przygotowań, a także wiele wyrzeczeń i czasu poświęconego dla jak najlepszej organizacji festiwalu. Nie mogliśmy przewidzieć, że najsilniejszy cios pojawi się na samym końcu tej drogi. Powoduje on jednocześnie, że nie jesteśmy w stanie i w żadnym stopniu temu zaradzić. Jest nam ogromnie przykro i czujemy się bezsilni wobec wydarzeń, które nastąpiły w ostatnim czasie. Przepraszamy. DiscoPole Tarnów 2018 zostaje odwołane. Podczas imprezy na scenie miały zameldować się takie zespoły jak: Weekend, Markus P, Mejk, Musle, Jesika, Voyager, Letni Chamski Podryw, Cleo, Shaun Baker, Bracia Figo Fagot. W oświadczeniu nie ma konkretnej odpowiedzi dlaczego Festiwal został odwołany.Osoby, które zakupiły bilety mogą zgłaszać się po zwrot pieniędzy.

Czytaj więcej na: http://disco-polo.info/wielkie-wydarzenie-muzyczne-odwolane-discopole-tarnow-2018-sie-nie-odbedzie
Figo Fagot to cos z lesznem zwiazane?
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com