Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Masarna Avesta
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Dackarna Malilla
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Fogo Unia Leszno wygrywa 1/2 DMPJ w Grudziądzu
 08.08.2018 22:39
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
I. Fogo Unia Leszno: 22 
16. Krzysztof Sadurski (1,1,1,1) 4
17. Wiktor Trofimow (3,3,3,3) 12
18. Kacper Pludra (u,2,2,2) 6
 
II-III. Grupa Azoty Unia Tarnów: 19 
4. Patryk Rolnicki (3,2,3,2) 10
5. Mateusz Cierniak (2,1,3,3) 9
6. Dawid Knapik (t,w,w,w) 0
 
II-III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 19 
19. Dominik Kossakowski (0,1,2,1) 4
20. Karol Żupiński (2,0,2,2) 6
21. Marcin Turowski (2,1,3,3) 9
 
IV-V. Aforti Start Gniezno: 18 
13. Michał Lewandowski (t,d,0,w) 0
14. Maksymilian Bogdanowicz (2,3,3,1) 9
15. Damian Stalkowski (2,2,3,2) 9
 
IV-V. Speed Car Motor Lublin: 18 
7. Oskar Bober (2,3,d,1) 6
8. Wiktor Lampart (3,3,3,3) 12
9. Emil Peroń NS
24. Kacper Gosik (w) 0
 
VI. MrGarden GKM Grudziądz: 15 
1. Denis Zieliński (d,1,1,1) 3
2. Damian Lotarski (1,u,0,2) 3
3. Kamil Wieczorek (3,2,2,2) 9
 
VII. Lokomotiv Daugavpils: 13 
10. Davis Kurmis (1,3,3,1) 8
11. Elvis Avgucevics (0,2,1,0) 3
12. Ernest Matjuszonok (1,1,0,0) 2
 
Bieg po biegu:
1. Rolnicki, Cierniak, Lotarski, Zieliński (d)
2. Lampart, Bober, Kurmis, Avgucevics
3. Trofimow, Bogdanowicz, Sadurski, Lewandowski (t)
4. Wieczorek, Żupiński, Zieliński, Kossakowski
5. Bober, Rolnicki, Gosik (w/u), Knapik (t)
6. Kurmis, Stalkowski, Matjuszonok, Lewandowski (d)
7. Trofimow, Turowski, Kossakowski, Pludra (u)
8. Lampart, Wieczorek, Zieliński
9. Rolnicki, Avgucevics, Matjuszonok, Knapik (2min/w)
10. Bogdanowicz, Stalkowski, Turowski, Żupiński
11. Trofimow, Wieczorek, Sadurski, Lotarski (u)
12. Bogdanowicz, Rolnicki, Cierniak, Lewandowski
13. Lampart, Pludra, Sadurski
14. Turowski, Żupiński, Avgucevics, Matjuszonok
15. Stalkowski, Wieczorek, Bogdanowicz, Lotarski
16. Cierniak, Pludra, Sadurski, Knapik (w/2min)
17. Turowski, Kossakowski, Bober (d)
18. Kurmis, Lotarski, Zieliński, Avgucevics
19. Cierniak, Żupiński, Kossakowski, Knapik (2min/w)
20. Lampart, Stalkowski, Bober, Lewandowski (2min/w)
21. Trofimow, Pludra, Kurmis, Matjuszonok
Redakcja (za: gkm.grudziadz.net)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
6 dni temu
pludra znouw siedxial w dechach
matko boska
ten facet to zagozenie dla siebie samego
  Lubię
  Nie lubię
-1
© 2002-2015 Zuzelend.com