Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Drastyczny kurs
 10.09.2018 20:33
Ceny, ceny, ceny.

Z jednej strony radość, z drugiej rozgoryczenie. Klub z Gorzowa postanowił „wydoić” do końca kibiców korzystając z sukcesu swoich zawodników i atrakcyjności rywala w meczu finałowym. Od dziś ruszyła sprzedaż wejściówek na ostatni w tym roku mecz na Jancarzu.

 

Najtańszy bilet z przypisanymi ulgami wynosi 59 zł. Najdroższy 99 zł. Nie wspominam o biletach VIP. Nieco lepiej wygląda sytuacja dla kibica, który przed sezonem nabył karnet. Tutaj ceny oscylują między 39 zł a 69 zł. Mecz finałowy przyciągnie tłumy na stadion. Zainteresowanie będzie ogromne. Klub sam zrobił przesiew kibiców, których pragnie tego dnia zaprosić na żużlowy spektakl i z kim świętować ewentualny sukces. Tylko medal ma zawsze dwie strony. Uważnie niech się temu przyjrzą za niespełna dwa tygodnie, gdy ten krążek zawiśnie na ich szyjach. Jeżeli teraz, gdy są na fali wybierają sobie towarzystwo dla których organizują „show”, w późniejszym czasie niech nie wypominają, że mają tylko kibiców sukcesu. Nie każdego stać na taki jednorazowy wydatek jaki sobie życzą. Kibic podobnie jak drużyna, ma swoje lepsze chwile i gorsze. Łatwo o tym zapomnieć, gdy otrzymuje się od życia serię pomyślnych wydarzeń.

 

Podejrzewam, że większość klubów postąpiłaby podobnie. To są jednak przypuszczenia. Dobrze, że transmisja z wydarzenia będzie na antenie telewizyjnej. Choć to nigdy nie zastąpi obecności na stadionie. Skoro jednak ma się takich a nie innych ludzi w zarządzie klubu, to co zrobić?

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 3
Michał Lewandowski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
3 miesiące temu
Tak, to prawda. Finał finałem, ale to jednak zbyt drogo. Nie mówię o sobie, bo ja tam będę, ale wiem z autopsji, że taki jednorazowy wydatek to obciążenie dla budżetu domowego, tym bardziej, że ruszyła szkoła.Bilety nie powinny być droższe niż 70 zł.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com