Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Daniel Kaczmarek żegna się z Toruniem
 07.11.2018 23:54
Daniel Kaczmarek przerwał wszystkie spekulacje dotyczące jego pozostanie w Get Well Toruń. Dzisiaj poinformował, że opuszcza toruński klub, któremu serdecznie chciałby podziękować za dwa lata współpracy.
Na dniach poinformuję Was o swojej przynależności klubowej na sezon 2019, a dzisiaj chciałbym serdecznie podziękować za dwa lata spędzone w Klub Sportowy Toruń.
 
Podziękowania należą się w szczególności 
kibicom na których wsparcie i doping zawsze mogłem liczyć, osobom takim jak Ilona i Przemysław Termińscy, Jacek Frątczak, Adam Krużyński, Karol Ząbik, Jacek Gajewski, Robert Kościecha, wszystkim ludziom z klubu, w tym m.in. toromistrzowi Adamowi Lipińskiemu, Jakubowi Michalskiemu, Joannie Sikorskiej. Dziękuje oczywiście także chłopakom z zespołu, z którymi wspólnie reprezentowałem toruńskie barwy, Bartoszowi Mikołajczakowi za pomoc w zapewnieniu noclegów oraz mechanikom - Dariuszowi Łowickiemu i Krystianowi Ławniczakowi za ich niezawodną pracę. Nie mogę zapomnieć także o osobie która prowadzi stronę aby być z Wami w ciągłym kontakcie - Dagmarze!
 
Był to czas wzlotów i upadków, ale przede wszystkim wielkiej nauki i wniosków, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Na Motoarenę będę zawsze wracał z wielką przyjemnością i cieszę się, że mogłem być częścią tego klubu. Nie żegnam się, ale mowię do zobaczenia!
 
#DanielsTeam #333
Redakcja (za: facebook.com/danielkaczmarekteam)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com