Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Reklamuj się u nas!
 04.02.2019 23:13
Dla naszych potencjalnych partnerów przygotowaliśmy ofertę reklamową. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Nasz portal jest obecnie jednym z najstarszych działających portali o tej tematyce w kraju. Markę wypracowaliśmy na przestrzeni kilkunastu lat, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce najrzetelniejszych źródeł informacji żużlowych w Polsce. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć najświeższe informacje, wyniki, relacje na żywo, wywiady czy też fotorelacje z imprez żużlowych wykonane przez naszych uzdolnionych fotoreporterów. Posiadamy szerokie grono czytelników, które systematycznie się powiększa.

 


Statystyki

 

Poniżej przedstawiamy Państwu statystyki wizyt na naszym portalu w 2018 roku oraz przykładowym jednym miesiącu – październiku.

 


 

Co gwarantujemy?


Współpraca z naszym portalem pozwoli Państwu dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Oferujemy reklamę w postaci banerów w różnych miejscach na portalu. Istnieje możliwość pokazania się na naszych social mediach. Inną formą promocji mogą być konkursy organizowane z naszymi potencjalnymi partnerami.

 


Oferta reklamowa

 

 

 

  • Baner o wymiarach 768 x 150 wyświetlany na górze strony w najbardziej atrakcyjnym miejscu, widoczny na wszystkich działach portalu.

 

  • Baner boczny o wymiarach 260 x 185 wyświetlany na stronie głównej w prawej kolumnie.

 

  • Baner boczny o wymiarach 260 x 530 wyświetlany na stronie głównej w prawej kolumnie.

 

  • Baner reklamowy wyświetlany w rozwinięciu konkretnego artykułu.

 

 

 

 

 

 

  • Baner boczny wyświetlany podczas prowadzonych Relacji Live, które są najchętniej oglądaną częścią portalu, szczególnie w trakcie sezonu ligowego.

 

  • Publikacja artykułu sponsorowanego.

 

  • Promocja na social mediach. Warto zaznaczyć, że nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad10 tysięcy fanów. Ponadto można nas znaleźć również na Instagramie i Twitterze.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Szczegółowe informacje: reklama@zuzelend.com lub tel. 502 344 919

Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com