Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ:
   > Zarejestruj się w 30 sekund!
skomentuj (0)
Ilja Czałow w... Poznaniu?
03.01.2012 2:43
Ilja Czałow jest 16 letnim żużlowcem z Rosji, który w Polsce ma podpisany kontrakt ze Śląskiem Świętochłowice. Z racji na to, iż drużyna ta nie startuje w lidze, rosyjski młodzieżowiec może zostać wypożyczony. Rosyjskim talentem zainteresowana jest Lechma Poznań.

Dla poznaniaków zakontraktowanie Czałowa mogłoby być korzystne, bowiem poznańcy juniorzy- Piotr Świdziński i Maciej Fajfer nie spisują się tak jak powinni, natomiast Duńczyk Rene Bach złamał nogę w meczu ligi angielskiej, w rezultacie czego może powrócić na tor dopiero w lipcu.

 

Pomimo młodego wieku, Ilja Czałow ma już jeden sukces za sobą. W ubiegłorocznych młodzieżowych mistrzostwach Rosji uplasował się na czwartej lokacie, a gdyby nie upadek, mógłby stanąć na podium. W ubiegłym sezonie Czałow ścigał się w barwach rosyjskiej Turbiny Bałakowo. Czy zakontraktowanie szesnastoletniego żużlowca z Rosji naprawdę pomogłoby Skorpionom? -To bardzo utalentowany zawodnik, jest w nim wielki potencjał- powiedział wiceprezes poznańskiego klubu, Maciej Fajfer.  Zdaniem członka Funny Team, Michała Widery, Czałow poradzi sobie w I lidze. -Ilja ma wielki talent, ale przed nim sporo pracy. Myślę, że w I lidze da sobie radę- poinformował.

 

Możliwe, że Ilja Czałow zjawi się na dzisiejszym treningu Skorpionów bądź zawita na bydgoski stadion, jednak według Michała Widery bardziej konkretna propozycja jest z Poznania.0 (za: gazeta.pl)
+ Dodaj Komentarz
Twój nick:
Treść:
Komentarze (0)

Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.


 ZUZELEND.com - Zuzel: Informacje, wyniki, tabele, spolecznosc - Swiat Speedway -a
© 2002-2014 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Nice PLŻ:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
PLŻ 2:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Grand Prix:
  - Aktualnosci
  - Klasyfikacja
  - Terminarz
Inne:
  - Kontakt
  - Zostań redaktorem
Serwisy:
  - Społeczność
  - Galeria
  - Wideo
  - Live