Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Ilja Czałow w... Poznaniu?
 03.01.2012 2:43
Ilja Czałow jest 16 letnim żużlowcem z Rosji, który w Polsce ma podpisany kontrakt ze Śląskiem Świętochłowice. Z racji na to, iż drużyna ta nie startuje w lidze, rosyjski młodzieżowiec może zostać wypożyczony. Rosyjskim talentem zainteresowana jest Lechma Poznań.

Dla poznaniaków zakontraktowanie Czałowa mogłoby być korzystne, bowiem poznańcy juniorzy- Piotr Świdziński i Maciej Fajfer nie spisują się tak jak powinni, natomiast Duńczyk Rene Bach złamał nogę w meczu ligi angielskiej, w rezultacie czego może powrócić na tor dopiero w lipcu.

 

Pomimo młodego wieku, Ilja Czałow ma już jeden sukces za sobą. W ubiegłorocznych młodzieżowych mistrzostwach Rosji uplasował się na czwartej lokacie, a gdyby nie upadek, mógłby stanąć na podium. W ubiegłym sezonie Czałow ścigał się w barwach rosyjskiej Turbiny Bałakowo. Czy zakontraktowanie szesnastoletniego żużlowca z Rosji naprawdę pomogłoby Skorpionom? -To bardzo utalentowany zawodnik, jest w nim wielki potencjał- powiedział wiceprezes poznańskiego klubu, Maciej Fajfer.  Zdaniem członka Funny Team, Michała Widery, Czałow poradzi sobie w I lidze. -Ilja ma wielki talent, ale przed nim sporo pracy. Myślę, że w I lidze da sobie radę- poinformował.

 

Możliwe, że Ilja Czałow zjawi się na dzisiejszym treningu Skorpionów bądź zawita na bydgoski stadion, jednak według Michała Widery bardziej konkretna propozycja jest z Poznania.

0 (za: gazeta.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com