Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
267
Ciąg dalszy kontraktów w krakowskim klubie. W sezonie 2019 w barwach Speedway Wandy nadal będzie się ścigał Wojciech Lisiecki. (...)
0
3 miesiące temu
Kenneth Hansen podpisał kontrakt z Wilkami Krosno - czytamy na oficjalnej stronie klubowej. Będzie to dla niego piąty w karierze, w tym drugi z rzędu sezon w barwach krośnieńskiej (...)
1
Trzykrotny Mistrz Świat, Tai Woffinden dzisiaj oficjalnie przedłużył kontrakt z Betard Spatą Wrocław.(...)
79
Krzysztof Buczkowski podpisał kontrakt z MrGarden GKM Grudziądz na sezon 2019. Tuż po powrocie z wakacji w Stanach Zjednoczonych, zawodnik zjawił się w siedzibie klubu, aby parafow(...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ogłosiło kolejny transfer. Do drużyny prowadzonej przez trenera Mirosława Berlińskiego dołączył Nowozelandczyk Bradley Wilson-Dean.(...)
38
3 miesiące temu
MDM Komputery TŻ Ostrovia dokonała kolejnych wzmocnień. Po roku występów w Lublinie do Ostrowa powraca Sam Masters. Wiemy również że w przyszłym sezonie w barwach klubu z Ostrowa n(...)
103
Liderzy przedłużyli kontrakty(...)
1
3 miesiące temu
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
3 miesiące temu
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
1
Włodarze opolskiego Kolejarza podobnie jak przed ubiegłym sezonem tak i teraz mianowani zostali królami polowania. Wszystko za sprawą wczorajszego kontraktu z Duńczykiem, Bjarrne P(...)
293
Julia Chomska zdradziłą kilka tanjków swojej pracy jako psychologa sportów motorowych.(...)
2
3 miesiące temu
Get Well ogłosiła trzy nowe nazwiska.(...)
9
W obozie przy Sportowej 2 zaczyna się lepszy okres.(...)
50
Iveston PSŻ Poznań podpisał dzisiaj kontrakt z drugim zawodnikiem, który w mijającym sezonie reprezentował Car Gwarant Start Gniezno. Nowym nabytkiem został Czech, Eduard Krcmar.(...)
1
Matej Kus ponownie po niemal sześciu latach powraca do krakowskiej Wandy. (...)
307
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy startować będą w przyszłym sezonie w barwach Cash Broker Stali Gorzów. To Duńczycy: Anders Thomsen i Peter Kildemand. (...)
24
Trzecim nowym zawodnikiem Falubazu Zielona Góra został dzisiaj Norbert Krakowiak.(...)
28
Po spadku Grupy Azotów Unii Tarnów, kilkoro zawodników zaczęło szukać nowego pracodawcy. Jednym z nich jest Kenneth Bjerre. Duńczyk podpisał z MRGARDEN GKM – em Grudziądz jednorocz(...)
18
Wczoraj Tomasz Gapiński poinformował, że w przyszłym sezonie zmieni żużlowe otoczenie. Dziś już wiemy, że „Gapa” dołączy do beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej MDM Komputery TŻ (...)
12
Ubiegły sezon spędził w ekstraligowym GKM – ie Grudziądz. Krystian Pieszczek nadal ma ważny kontrakt z MRGARDEN ale w przyszłym roku na zasadzie wypożyczania startować będzie w Zdu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com