Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
35
Michael Palm Toft jest czwartym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie reprezentowa zespól Kings Lynn Stars. (...)
1
Oficjalne otwarcie sezonu żużlowego 2019 w Polsce nastąpi 24 marca w Łodzi. Na miejscowej Moto Arenie o godzinie 14.45 rozpocznie się mecz Północ kontra Południe. Składy drużyn będ(...)
1
W nowym sezonie do cyklu FIM Speedway Grand Prix zostaną wprowadzone kwalifikacje. O rozstawieniu zawodników w turnieju głównym decydować będzie czas, jaki uzyskają podczas piątkow(...)
132
Już 46 tysięcy biletów sprzedano na inaugurację żużlowego cyklu FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Zawody rozegrane zostaną 18 maja, a więc dokładnie za 100 dni.(...)
237
Początek roku to liczne plebiscyty na najpopularniejszych sportowców regionu. W trójmieście za takiego uchodzi Mikkel Bech. Zawodnik Wybrzeża Gdańsk nie ukrywał radości z wygranej.(...)
5
2 miesiące temu
Po raz pierwszy w historii żużla, wszystkie spotkania z Najlepszej Żużlowej Ligi Świata będzie można śledzić w telewizji. Kanały nSport+ i Eleven Sports podzieliły się prawami do t(...)
104
Zarząd rybnickiego ROW-u zaprasza wszystkich kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (11 lutego) w salce MOSiR na stadionie przy ulicy Gliwickiej. Począt(...)
0
Czyli historia Grigorija Łaguty w Rybniku i zaskakujący transfer do Speed Car Motoru Lublin.(...)
306
Jak poinformował na profilu facebookowym Speed Car Motor Lublin barwy klubu w sezonie 2019 będzie reprezentował Grigorij Łaguta. Oficjalnie Rosjanin dołączy do zespołu w dniu otwar(...)
57
Emil Sajfutdinow stawia na zmniejszenie presji i zwiększenie radości z jazdy. Ma to zbliżyć Rosjanina do spełnienia marzenia o zwycięstwie w FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Tai Woffinden, już jako trzykrotny mistrz świata, pochwalił się ciężko przepracowaną przerwą zimową w Australii. Cel na 2019 rok to czwarty tytuł.(...)
21
Patryk Dudek podpisał kontrakt w czeskiej Extralidze. W nadchodzącym sezonie DuZers nadal będzie występował w AMK Zlata Prilba Pardubice.(...)
140
Kibice ostrowskiego żużla mogą w tym sezonie liczyć na przynajmniej dwie dodatkowe atrakcje – Super Mecz oraz finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Imprezy organizowane będą we ws(...)
100
Bezpieczeństwo jest ważne. W trosce o nie na stadion Polonii Bydgoszcz nie można było do tej pory wejść z kaskiem. Problem istnieje, ale Jerzy Kanclerz widzi rozwiązanie tej niedog(...)
36
Wilki Krosno przygotowują się do sezonu. Te obejmują nie tylko przygotowanie fizyczne zawodników ale także stan techniczny obiektu. W planach jest m.in. naprawa uszkodzonej bandy i(...)
16
Niedawno zaprezentowaliśmy film z pierwszego wyjazdu zawodników Get Well Toruń na MotoArenę. Udział w testowych kółkach wzięli Norbert Kościuch, Maksymilian Bogdanowicz i Igor Kope(...)
7
31 marca zainaugurują rozgrywki na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. Nieparzysta liczba zespołów oznacza, że w każdej kolejce musi pauzować jeden z zespołów. W 1. rundzie wybór padł na Wi(...)
27
Przygotowania do sezonu 2019 w barwach Speed Car Motoru Lublin i ligach zagranicznych, a także sytuacja Stali Rzeszów to główne tematy wywiadu, którego dla Dziennika Wschodniego ud(...)
1
Lubelscy kibice żużla zebrali kwotę potrzebną na wykupienie polewaczki Zośki. Pojazd pracował na torze przez 30 lat, po czym trafił na złomowisko. Powodem był jego zły stan technic(...)
0
Stansław Chomski poprowadził zespół z Gorzowa do srebrnego medalu DMP 2018. Wyczyn został doceniony na Gali Sportu Lubuskiego, gdzie wręczono trenerowi tytuł Najlepszego Lubuskiego(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com