Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Daniel Kaczmarek przerwał wszystkie spekulacje dotyczące jego pozostanie w Get Well Toruń. Dzisiaj poinformował, że opuszcza toruński klub, któremu serdecznie chciałby podziękować (...)
0
Edward Mazur jest trzecim zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie startował z plastronem Wilków z Krosna na piersi.(...)
0
Tero Aarnio jest pierwszym zawodnikiem zagranicznym, który zdecydował się reprezentować barwy Speedway Wandy Kraków w przyszłym sezonie. (...)
0
Wychowanek oraz kapitan pilskiej Polonii, Tomasz Gapiński poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował(...)
0
Jakub Jamróg składając dzisiaj na Stadionie Olimpijskim podpis pod kontraktem stał się zawodnikiem Betard Sparty Wrocław. (...)
95
3 miesiące temu
Kolejarz buduje skład(...)
174
3 miesiące temu
Poznaliśmy datę i miejsce organizacji rundy Grand Prix Challenge sezonu 2019.(...)
0
3 miesiące temu
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
12
Emil Sajfutdinow wróci do jazdy w macierzystej lidze, wiążąc się na sezon 2019 z Turbiną Bałakowo.(...)
0
3 miesiące temu
Zmiany nie tylko w kadrze zawodniczej.(...)
38
Pierwszym polskim zawodnikiem Wilków z Krosna został dzisiaj wychowanek rybnickiego ROW-u, Lars Skupień.(...)
32
Dzisiaj kolejna drużyna Nice 1. Ligi żużlowej przedstawiła swój skład w jakim przystąpi do rozgrywek w nadchodzącym sezonie. W zespole Zdunek Wybrzeże Gdańsk nastąpiły bardzo duże(...)
109
Dzisiaj w rzeszowskim Apart Hotel 12 włodarze Stali Rzeszów podczas konferencji "odkryli kart" i tym samym przedstawili skład zespołu w jakim walczyć będą w Nice 1.lidze żużlowej. (...)
34
Patrick Hansen został zaprezentowany jako pierwszy zawodnik Wilków Krosno, prezentując przy okazji nowe logo klubu.(...)
0
3 miesiące temu
Nowym zawodnikiem drużyny PSŻ Poznań został Marcin Nowak.(...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
22
Stainer Unia Kolejarz Rawicz ogłosił pełny skład w jakim przystąpi do przyszłorocznego sezonu w 2.Lidze żużlowej.(...)
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
4
Już pierwszego dnia okna transferowego skład na sezon 2019 PGE Ekstraligi ogłosili działacze Speed Car Motoru Lublin. W rozmowie z Kurierem Lubelskim swoje opinie odnośnie przyszłe(...)
35
Przysłowie mówi: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... No właśnie, o co chodzi w relacjach Martina Vaculika z Prezesem gorzowskiego klubu? (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com