Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
187
Grupa Azoty Unia Tarnów pożegnała się z Ekstraligą. Jednym z jej filarów był Jakub Jamróg, który przez cały sezon wykręcił średnią 1,742 pkt na bieg. Tarnowianin w nadchodzącym sez(...)
75
Żużlowiec rybnickiego ROW-u, Daniel Bewley od kilku dni jest już w Polsce, a konkretnie w mikołowskiej klinice Salwator Park, gdzie uczestniczy w drugim turnusie rehabilitacyjnym. (...)
0
Człowiek z pasją, tak w skrócie można scharakteryzować dzisiejszego rozmówcę. Licencję zdał w kwietniu 2016 r. w Opolu uzyskując drugi czas tego dnia jeszcze w barwach KM Cross Lub(...)
0
PGE Ekstraliga(...)
100
W fińskim Kauhajoki oraz w szwedzkim Oernskoeldsvik rozegrane zostały kwalifikacje do cyklu FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Tak jak można było przewidzieć w obu zaw(...)
136
Licencję zdał w marcu 2017 roku w barwach Get Well Toruń. W tymże samym roku został wypożyczony do drugoligowego zespołu z Poznania, w którym uzyskał średnią 0,250 pkt na bieg w tr(...)
54
Dobiegł końca obóz w Białce Tatrzańskiej w której udział wzięło dziesięciu zawodników Falubazu Zielona Góra. Większość stanowiło młode pokolenie, które dopiero rozpoczyna przygodę (...)
2
W zimowej przerwie Polonia Bydgoszcz poczyniła spore wzmocnienia . Podobnie jak w ubiegłym sezonie, kadra jest szeroka. Z tego też powodu Mikołaj Curyło pojawił się tylko w jednym (...)
414
Nowy właściciel Polonii Jerzy Kanclerz zamierza małymi ale konsekwentnymi krokami odbudować markę bydgoskich „Gryfów”. Obecnie na klubie ciąży niespełna milionowe zadłużenie, które(...)
140
Jerzy Kanclerz, nowy właściciel Polonii Bydgoszcz może liczyć na pomoc Tomasza Golloba. Były zawodnik już czynnie angażuje się w sprawy klubowe. Prezes niedługo ogłosi jaką funkcję(...)
588
Pozytywne wieści płyną dla kibiców Włókniarza Częstochowy. Klubowy fanpage poinformował, że ekstraligowy klub pozyskał nowego juniora. Jest nim Bartłomiej Kowalski.(...)
0
Piotr Lutowski, fizjoterapeuta GKM – u Grudziądz uchylił rąbka tajemnicy swojej pracy z zawodnikami.(...)
100
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019. Nowym mistrzem został Max Fricke. Srebrny medal zdobył Rohan Tungate, a brąz powędrował do Chrisa Hold(...)
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
5
Krótko po Nowym Roku żużlowa Reprezentacja Danii udała się na obóz przygotowawczy na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventura. Ma to być jeden z wielu wspólnych okresów przygotowa(...)
0
Anglik przedwcześnie zakończył sezon z powodu kontuzji ręki. Nie krył radości, gdy znów mógł wsiąść na motocykl. Już nie może doczekać się kolejnych treningów.(...)
0
Są wstępne ustalenia(...)
524
Dziś poznaliśmy pierwszych sparingpartnerów Kolejarza Opole. Rywalami opolskiej drużyny w przedsezonowych meczach kontrolnych będą ROW Rybnik i Orzeł Łódź.(...)
540
Portal ZUZLEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z decydującej V rundy Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbędzie się w sobotę na torze w Kurri Kurri.(...)
104
Swój ligowy debiut zaliczył mając 17 lat 17 kwietnia 2017 roku w wyjazdowym spotkaniu z Get Well Toruń. Już wówczas wróżono jemu wielką karierę.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com