Żużel - wszystkie aktualności
0
Rohan Tungate sięgnął dzisiaj po swój drugi tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. W pięciorundowym cyklu pokonał Maxa Fricke.(...)
0
Brady Kurtz odniósł drugie zwycięstw z rzędu w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Ostatnia runda mistrzostw rozegrana została na torze w Gillman. Po tytuł IM Australii się(...)
1
Niemal równo miesiąc temu Zespół ds. licencji Polskiego Związku Motorowego nie przyznał m.in. Kolejarzowi Opole licencji na sezon 2024 ze względu za nie opłaceni tzw. kary szkoleni(...)
0
Czwarta runda IM Australii na torze w Mildurze padła łupem Bradyego Kurtza. Tuż za nim linię mety w biegu finałowym minęli: Max Fricke oraz Rohan Tungate. Z finału wykluczony zosta(...)
0
Za nami trzy rundy z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Australii. Na fotel lidera po zawodach w Albury-Wodonga wskoczył Max Fricke, który nad prowadzącym po wcześniejszych dwóch zawo(...)
0
Albury-Wodonga była gościem trzeciej rundy IM Australii. W zawodach wygrał Max Fricke, drugie miejsce zajął Ryan Douglas a trzecie Ben Cook.(...)
1
Rohan Tungate zwyciężył w drugiej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii na torze W Kurri Kurri i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej mistrzostw.(...)
0
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu zajął zaszczytne drugie miejsce w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Polski 2023. Zwycięstwo przypadło, również po raz drugi, dla najle(...)
5
Trwa 1. etap głosowania na nominowanych w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Sportowca 2023 Roku. Wśród nominowanych jest Bartosz Zmarzlik, który po raz czw(...)
1
Max Fricke triumfował na Mick Doohan Raceway w North Brisbane w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii.(...)
0
3 miesiące temu
W czwartek na torze North Brisbane Speedway rozegranie zostanie pierwsza runda o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. (...)
7
Redakcja portalu ZUZELEND.COM wszystkim czytelnikom, współpracownikom oraz przyszłym sponsorom życzy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyś(...)
1
Prace nad powrotem do sukcesów duńskiego żużla, a zwłaszcza tego na najwyższym światowym poziomie idą pełną parą. (...)
0
FIM Europe wraz z Komisją Wyścigów Torowych (Track Racing Commission) opublikowały przewidywany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Europy 2024, w którym zawarte są cztery finały c(...)
0
Redakcja portalu żużlowego ZUZELEND.COM chce złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, kibicom, zawodnikom, trenerom, działaczom ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. (...)
3
Kluby Fogo Unia Leszno oraz ebut.pl Stal Gorzów otrzymały licencję zwykłe z odstępstwem gdyż w przyszłym roku mają do spłacenia karę za brak szkolenia.(...)
0
W sobotę odbyła się oficjalna prezentacja Arged Malesa Ostrów. Na prezentacji obecni byli wszyscy zawodnicy poza Chrisem Holderem, który jest w Australii i szykuję się do startu w (...)