Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
1
Jeszcze nie tak dawno nie byłoby im tak do śmiechu. (...)
0
Prezentacja i sparingi(...)
20
3 tygodnie temu
Niewesoło to wygląda(...)
877
24 marca (niedziela) o godzinie 15.00 w Lesznie rozpocznie się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody oficjalnie otworzą sezon żużlowy na leszczyńskim stadionie.(...)
193
W Wielkanocny Poniedziałek na torze Stadionu Miejskiego przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie rozegrany zostanie towarzyski pojedynek pomiędzy Reprezentacją Polski a Reprezentacją Reszt(...)
289
Rafał Dobrucki w swojej wieloletniej karierze sportowej reprezentował barwy klubów z Piły, Leszna, Rzeszowa czy Zielonej Góry. Leszczynianin przez ostatnie lata był związany z druż(...)
208
3 tygodnie temu
34
Nadchodzący sezon zbliża się wielkimi krokami. Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski kończą zgrupowanie w Hiszpanii, natomiast na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozpoczęły się prace(...)
0
O przygotowaniach nowego juniora Wybrzeża Gdańsk(...)
50
3 tygodnie temu
Kibice mogą spać spokojnie(...)
382
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się że Śląsk Świętochłowice wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Niestety zespół został wycofany z rozgrywek. Klub wydał również(...)
0
3 tygodnie temu
Piękna pogoda sprawiła, że kolejna drużyna wyjedzie na tor. Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej żużlowcy rybnickiego ROW-u przeprowadzą pierwszy tegoroczny trening.(...)
102
a te mogą nastąpić już na początku marca(...)
109
Kanclerz szykuje sportową "bombę" dla kibiców(...)
147
Do Niemiec udadzą się na przedsezonowe zgrupowanie żużlowcy Speed Car Motoru Lublin. Prawdopodobny termin wyjazdu drużyny to pierwsza połowa marca, ale wiele zależy od pogody.(...)
425
24 marca o godzinie 14:45 w Łodzi rozpocznie się mecz, który zainauguruje w Polsce sezon żużlowy. Spotkanie Północ vs Południe będzie atrakcyjnym preludium przed zmaganiami ligowym(...)
102
Jak ważne jest dogranie spraw finansowych dowiadują się sympatycy i właściciele Falubazu Zielonej Góra. Klub w okienku transferowym oparł się na solidnych fundamentach a jeden z na(...)
541
Niedzielna prezentacja opolskiego OK Kolejarza zgromadziła w Studenckim Centrum Kultury liczna rzeszę kibiców, która usłyszała, że w nadchodzącym sezonie działacze jak i zawodnicy (...)
1035
Kolejny rok Leon Madsen będzie reprezentował Włókniarz Częstochowę. W ubiegłym sezonie był najlepszym zawodnikiem zespołu spod Jansje Góry i ze swoją śdnią uplasował się na drugiej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com