Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
569
Dmitrij Kołtakow wygrał dwudniowy 1 etap Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu rozgrywany na torze w Togliatti. Najlepszy lodowy gladiator na świecie podobnie jak wczoraj(...)
367
Jacob Thorssell szósty sezon z rzędu reprezentować będzie w angielskiej SGB Premiership barwy Wilków z Wolverhampton. W sezonie 2016 osiągnął największy sukces drużynowy, zdobył w(...)
223
Przerwę zimową GKM S.A. wykorzystuje nie tylko na podpisywanie umów ze sponsorami. Grudziądzki klub podejmuje współpracę również w innych dziedzinach działalności sportowej. (...)
319
W pierwszym dniu Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu po raz kolejny bezkonkurencyjnym zawodnikiem okazał się Dmirij Kołtakow, kończąc zawody z kompletem pięciu zwycięst(...)
521
Firma Euro Finannce zdecydowała się olejny sezon wspierać klub Polonia Piła. Tym samym zespół startować będzie pod nazwą Euro Finnance Polonia Piła.(...)
150
Mijający rok nie był zbyt udany dla młodzieżowca Polonii Bydgoszcz. Średnia z 11 spotkań to 0,407 pkt na mecz co pozwoliło zając 46. Miejsce wśród zawodników 2. Ligi Żużlowej. Zawo(...)
136
Do sztabu szkoleniowego Speed Car Motoru Lublin dołączył Maciej Kuciapa. Będzie on odpowiadał za szkolenie młodzieży, a także ma współpracować z menadżerem drużyny – Jackiem Ziółko(...)
117
Daniel King, reprezentant Wielkiej Brytanii, powraca do drużyny Ipswich Witches i przyznaje, że SGB Premiership to należne jej miejsce.(...)
358
Główna Komisja Sportu Żużlowego zaprezentowała kalendarz sportu żużlowego w sezonie 2019. Wcześniej poznaliśmy termin rozpoczęcia rozgrywek PGE Ekstraligi. Dzisiaj natomiast wiemy (...)
0
Dziś decyzją Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego nie przyznana została licencja dla Stali Rzeszów. Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie kibice z Rzeszowa nie b(...)
0
Kiedy w Poznaniu pojada w lewo?(...)
1
miesiąc temu
w bliżej nieznaną krainę. Co po sobie zostawiły?(...)
209
Komunikaty Zespołu ds. Licencji dla klubów(...)
108
Jest ciężko, ale daję radę. Co najważniejsze – są efekty. Czuje coraz mniej bólu w trakcie ćwiczeń, chodzę coraz swobodniej – mówi Daniel Bewley, młodziutki zawodnik ROW-u Rybnik, (...)
0
miesiąc temu
Podczas bydgoskiego turnieju charytatywnego „Gramy dla Tomka” całe środowisko sportowe zjednoczyło się w jednym celu, którym była pomoc dla Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 rok(...)
40
miesiąc temu
Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe się rozwija. Dzisiejsza konferencja prasowa potwierdza duże zainteresowanie podmiotów sportem motorowym w Poznaniu a także, że w swoich działaniac(...)
141
Powracający po pięciu latach do SGB Premiership ekipa Peterborough Phanters ogłosiła podpisanie kontraktów z Lasse Bjerre oraz Benem Barkerem. (...)
0
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pozyskała sponsora tytularnego, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Arged. W sezonie 2019 na pierwszoligowych torach wystartuje więc zespół o nazwie:(...)
261
2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski – to oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 roku. Firma Betard - od lat związana z wrocław(...)
417
Bydgoska Polonia wypożyczyła z ekstraligowej Stali Gorzów młodzieżowca, Marcela Studzińskiego.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com