Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
201
Jednym z dwóch klubów, które nie otrzymały licencji pozwalającej występować w rozgrywkach polskiej ligi żużlowej jest Stal Rzeszów. W czwartek o 14:00 minął czas na dosłanie wszyst(...)
173
Srebrni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w swoich kategoriach wiekowych, Steve Worrall i Dan Bewley, zostają w składzie Belle Vue. Aces podali do wiadomości sw(...)
240
W siedzibie PZM odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o przedłużeniu umowy na sponsoring ligi z firmą Nice, producentem automatyki do bram garażowych. W sezonie 2(...)
226
16 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy kluby PGE Ekstraligi, sportowcy rożnych dyscyplin, a także dziennikarze zagrają w charytatywnym turnieju piłki noż(...)
151
Podczas dzisiejszej konferencji na stadionie przy ulicy 6 sierpnia w Łodzi ogłoszono porozumienie na linii miasto - Orzeł Łódź. Tym samym łódzki klub nie powinien mieć problemów z (...)
100
Dwa Australijskie diamenty: Brady Kurtz oraz Jack Holder w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy mistrza SGB Premiership, Poole Pirates.(...)
110
W czwartek upływa ostateczny termin złożenia odwołania przez Orła Łódź do Komisji Licencyjnej w sprawie nie przyznania licencji na występy w sezonie 2019 w Nice 1.Lidze żużlowej.(...)
280
Dzisiaj w siedzibie częstochowskiej firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa Włókniarza Częstochowa. Podczas konferencji poinformowano o przedłuże(...)
632
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
42
13 grudnia mija czas na odwołanie się Łódzkiego Orła od decyzji Komisji Licencyjnej, która nie przyznała łódzkiemu klubowi licencji umożliwiającej mu starty w przyszłym roku. Jeśli(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
347
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
103
Stal Rzeszów wraz z Orłem Łódź nie otrzymał licencji na występy w przyszłym roku w Nice 1.lidze żużlowej. Oba kluby mają czas do czwartku by uzupełnić brakujące dokumenty. Jeśli te(...)
148
Craig Cook będzie w sezonie 2019 żużlowcem Peterborough Panthers. Zdaniem promotora, Geda Rathbone'a może mu to pomóc w powrocie do FIM Speedway Grand Prix.(...)
604
Dawid Lampart powraca na tory brytyjskie i w przyszłym sezonie bronić będzie ponownie barwy Swindon Robins.(...)
766
Janusz Ślączka powraca po latach do Krosna jako trener krośnieńskich Wilków.(...)
114
Chris Holder, były mistrz świata, rozpocznie starania o powrót do FIM Speedway Grand Prix od styczniowego cyklu Mistrzostw Australii.(...)
948
W Kameńsku Uralskim rozegrana została 1 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Pierwsze zawody o drużynowe mistrzostwo Rosji wygrała ekipa Mega Łady Togliatti.(...)
108
2 miesiące temu
Stal Rzeszów wraz z Orłem Łódź nie otrzymali licencji przez co na chwile obecną nie przystąpią do przyszłorocznych rozgrywek. Rzeszowskie władze w oświadczeniu wystosowanym na of(...)
134
Mocne poruszenie nastapiło w polskim żużlu po ogłoszeniu przez Zespół ds. Licencji komunikatu o przyznanych licencjach dla wszystkich klubów. W 2.Lidze żużlowej na siedem klubów,(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com