Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
W ramach rozgrywek angielskiej Elite Leauge The Likeside Hammers na własnym torze pokonało ekipę Leicester Lions wynikiem 57:35, w zespole gości startowała trójka Polaków. (...)
0
W dniu dzisiejszym w ramach rozgrywek Elite Leauge, miejscowy zespół- Coventry Bees na własnym owalu pokonał ekipę Belle Vue Aces rezultatem 47-43(...)
0
Wielkimi krokami zbliża się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który odbędzie się 5 lipca w Gorzowie Wielkopolskim. Dziś w sklepie klubowym Stali Gorzów w galerii Nova Park od(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Obie drużyny są w podobnym położeniu. Gospodarze zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, goście o jedną pozycję wyżej. Faworytem jest drużyna z Gorzowa. (...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania, które wzbudza wiele emocji wśród kibiców w Rawiczu, jak i w Pile. Drugi raz w tym sezonie zostanie rozegrany mecz pomiędzy Kolejarzem, (...)
0
Na fali bójki Nickiego Pedersena z Gregiem Hancockiem postanowiliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najgłośniejsze zdarzenia tego typu(...)
0
W pierwszym meczu 10 kolejki Nice PLŻ, Łączyńscy Carbon Start Gniezno podejmie Orła Łódź. Poprzednie spotkanie tych drużyn skończyło się wynikiem 50:40 dla łodzian. Będzie to bardz(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Pera Jonssona miejscowy KS Toruń podejmować będzie osłabiony SPAR Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W niedzielę 5 lipca w Gorzowie Wielkopolskim zostanie rozegrany Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś poznaliśmy numery startowe zawodników. (...)
0
W najbliższą niedzielę na MotoArenie miejscowy KS Toruń podejmować będzie Spar Falubaz Zielona Góra. Na co stać zawodników z winnego grodu ? (...)
0
W 10 kolejce Nice PLŻ, Łączyńscy Carbon Start Gniezno podejmie na własnym torze Orła Łódź, Lokomotiv Daugavpils zmierzy się ze Speedway Wandą Instal Kraków, a w ostatnim meczu dnia(...)
0
Dominik Kubera w dzisiejszym meczu pomiędzy Unią Tarnów a Fogo Unią Leszno zadebiutuje w składzie leszczyńskiej drużyny. Kubera zastąpi na pozycji juniorskiej nieco bardziej doświa(...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana X kolejka PGE Ekstraligi. W piątkowy wieczór na torze w Tarnowie miejscowa Unii podejmie imienniczkę z Leszna. W niedzielne popołudnie i wie(...)
0
W niedzielę dojdzie do kolejnego pojedynku w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Tym razem na przeciwko siebie staną zespoły ŻKS ROW Rybnik oraz Polonii Bydgoszcz.(...)
0
W czwartkowym spotkaniu Elite Leage na torze w Kings Lynn, miejscowa drużyna podejmowała ekipę z Lakeside. Spotkanie zakończyło się pogromem Młotów. Komplet punktów zdobył Niels Kr(...)
0
Michał Kordas z Hawi Racing Team wygrał drugą rundę południowej części Nice cup na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Mateusz Burzyński z Zielonej Góry, a trzecie miejsce przyp(...)
0
Podczas 15 biegu turnieju Nice Cup na torze w Krakowie, doszło do bardzo groźnego karambolu z udziałem Rafała Malczewskiego i Szymona Grobelskiego. Popularny "Komar" został odwiezi(...)
0
W piątkowy wieczór Unia Tarnów w ramach X kolejki PGE Ekstraligi na torze w Mościcach podejmie swoją imienniczkę z Leszna. Pierwsze spotkanie na torze w Lesznie zakończyło się zwyc(...)
0
Na niedzielę zaplanowano trzy spotkania w ramach PGE Ekstraligi. Dwa z nich jest zależne od zawodów w Terenzano i Rydze.(...)