Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
112
W mijającym roku Marcin Jędrzejewski uplasował się na 42. miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników Nice Polskiej Ligi, będąc jednocześnie w trójce najlepszych żużlowców Wandy K(...)
93
Włodarze szwedzkiej Elitserien przedstawili zmiany jakie nastąpią w nadchodzącym sezonie. Wielką nowością bez wątpienia będzie to, iż spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwe(...)
388
20-letni Jason Jorgensen to jedyny żużlowiec w tegorocznym okienku transferowym, który podążając za przykładem Władimira Borodulina, podpisał z PSŻ Poznań 2-letni kontrakt. Poznańs(...)
139
Jeden z liderów MRGARDEN GKM – u Grudziądz Antonio Lidbaeck od pewnego czasu utrzymuje sportową formę na wysokim poziomie. Kolejny już raz postanowił spędzić sezon w zespole z kuja(...)
18
Przed tym sezonem Przemysław Pawlicki zamienił Gorzów na Grudziądz. Z GKM – em udało mu się utrzymać w PGE Ekstralidze będąc jednym z liderów zespołu. W tym samym czasie na arenie (...)
186
Od zebrania organizacyjnego juniorów oraz szkółki grudziądzanie rozpęcznieli przygotowania do sezonu 2019. W sobotnim spotkaniu prócz wspomnianej młodzieży wzięli udział trenerzy: (...)
414
Szwedzka Elitserien ogłosiła kalendarz spotkań w przyszłym sezonie. Za wielką nowość uznać należy to, że w nadchodzącym roku mecze rozgrywane będą nie tylko we wtorek, ale także (...)
103
Orzeł Łódź poinformował, że w przyszłym sezonie w zespole startować będzie dwóch nowych juniorów. (...)
423
W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim dyrektor sportowy Speed Car Motoru Lublin Jakub Kępa opowiada, między innymi, o kulisach związanych z ostatnim oknem transferowym, sytuacji w klu(...)
70
National Speedway Stadium w Manchesterze będzie 11 maja areną Barażu 2 Monster Energy FIM Speedway of Nations.(...)
260
Kamil Nowacki wraz z Marcinem Kościelskim stworza w przyszłym sezonie parę juniorską Ostrovii Ostrów Wielkopolski. (...)
327
W sezonie 2019 Wiktor Lampart zadebiutuje w PGE Ekstralidze w formacji młodzieżowej Speed Car Motoru Lublin. Oto, co młody żużlowiec mówi w wywiadzie dla mediów klubowych.(...)
18
Janusz Ślączka po dwóch latach pracy jako trener Orła Łódź zdecydował się opuścić klub i poszukać pracy gdzie indziej. Wielokrotnie przypuszczano, że Ślączka pozostanie w Nice 1.Li(...)
40
Średnia 0,939 pkt/bieg była najgorszą wśród zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk i 51. w gronie żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przyszły rok spędzi w Grudziądzu i ma włączyć s(...)
30
Najlepszy zawodnik mijającego sezonu pilskiej Polonii, a 13. wśród wszystkich żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej postanowił zmienić klubowe barwy. W przyszłym roku przywdzieje p(...)
198
Oryginalny wzór, żółto-biało-zielone barwy i oczywiście falubazowa mycha. Oto jak powstawał kevlar Falubazu Zielona Góra na sezon 2019.(...)
264
Ostatni rok we formacji juniorskiej Kaczmarek spędził w Toruniu. Ze średnią 1,544 pkt na bieg zajął 34. miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Nowy sezon, już w roli seniora zawo(...)
153
Kolejane dwa nowe nazwiska odkryli dzisiaj działacze krośnieńskich Wilków. Do zespołu dołączyły dwa młode rosyjskie talenty: Witalij Kotlar i Jewgenij Sajdullin.(...)
347
Orzeł Łódź do końca trzymał w niepewności swoich sympatyków i dwa dni po zakończeniu się okna transferowego podał cały przyszłoroczny skład drużyny. Oprócz siedmiu zupełnie nowyc(...)
120
2 miesiące temu
Arge Speedway Wanda Kraków ogłosiła pozyskanie kolejnych zawodników. Do krakowskiej drużyny dołączyli Adrian Gomólski, Kacper Konieczny, Hynek Stichauer, Dominik Kossakowski oraz J(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com