ALAN SZCZOTKA - Wiadomości
326
Alan Szczotka jako ostatni zawodnik dołączył do składu Zdunek Wybrzeża Gdańsk na przyszły sezon. Junior został wypożyczony z gorzowskiej Stali na sezon z opcją przedłużenia o kolej(...)
1
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów(...)
0
Zwycięstwem Alana Szczotki zakończyła się II runda Pucharu MACEC w Rawiczu. W biegu o pierwsze miejsce zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Gorzowa pokonał Marko Lewiszyna oraz (...)
860
Ekipa z nad Warty może poszczycić się dość szeroką kadrą juniorską na sezon 2018 obecnie posiada aż 7 młodych żużlowców – 6 Polaków, w tym jeden ze świeżo zdana licencją oraz 19-le(...)
0
W niedzielnym meczu rozegranym między Cash Broker Stalą Gorzów a Fogo Unia Leszno z powodu zawieszenia Huberta Czerniawski zadebiutowała Alan Szczotka. Młody gorzowianin pierwszy r(...)
1
Mateusz Burzyński z zielonogórskiego Ekantor.pl Falubaz triumfował w ostatniej rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski rozgrywanej na torze w Ostrowie Wielkopo(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)
0
W przyszłą sobotę (30.07.2016 r.) na torze w Lublinie odbędzie się II runda cyklu Nice Cup 2016. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00.(...)
25
We wtorek na torze w Pile rozegrano trzecią rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zawody zakończyły się po trzech seriach startów, a wyniki zostały zaliczone.(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozegrano pierwszą rundę Nice Cup. W zawodach zwyciężył Hubert Czerniawski, przed Kostygowem oraz Szczotką.(...)