Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
BARTLOMIEJ KOWALSKI - Wiadomości
0
W piątek zainaugurowane zostały rozgrywki PGE Ekstraligi. W meczu otwierającym pierwszą kolejkę zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Betard Sparta Wrocław podjęła na swoim tor(...)
0
Polacy po raz kolejny zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Złoto drugi raz z rzędu dla Mateusza Cierniaka, srebro wywalczył Damian Ratajczak, zaś brąz medal zawisł(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Bartosz Bańbor oraz Damian Ratajczak.(...)
0
Reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzostw świata Speedway of Nations 2, którego bronili sprzed roku. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Pr(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Już jutro w Gorzowie Wielkopolskim, odbędzie się druga runda cyklu Speedway Grand Prix 2. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Piątkowy wieczór we Wrocławiu zakończył się ulewnymi opadami deszczu i zwycięstwem gospodarzy - Betard Sparty Wrocław z Zooleszcz GKM -em Grudziądz 31: 23. (...)
7
Mateusz Cierniak zwyciężył w pierwszej rundzie cyklu Speedway Grand Prix 2. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Damian Ratajczak.(...)
1
Dziś poznaliśmy listę startową na cykl Speedway Grand Prix 2. Organizatorzy przyznali trzy dzikie karty. O tytuł najlepszego zawodnika do lat 21 powalczy trzech Polaków. (...)
0
W sobotni wieczór na PGE Narodowym rozegrana została druga runda tegorocznych zmagań o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Zawody wygrał Fredrik Lindgren, drugi był Jack (...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
0
Dziś poznaliśmy dziką kartę na rundę cyklu Speedway Grand Prix w Warszawie, dostał ją Dominik Kubera. Rezerwowymi będą Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski.(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie o ligowe punkty walczyła z Fogo Unią Leszno. Wrocławianom udało się odnieść pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Bartłomiej Ko(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie Olimpijskim odbędzie się druga runda PGE Ekstraligi. W spotkaniu zmierzą się zespoły Betard Sparty Wrocław i Fogo Unii Leszno. Początek meczu zap(...)
68
Bartłomiej Kowalski, młody zawodnik Betard Sparty Wrocław już w poprzednim sezonie pokazał, że jest jednym z czołowych juniorów w Polsce. (...)
481
Bartłomiej Kowalski wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, które niestety po biegu 14 ze względu na padający deszcz musiały zostać zakończone. Drugie miejsce zajął Wiktor Przyjems(...)
110
Norick Bloedorn triumfował w 48 edycji Zlatej stuhy na torze w czeskich Pardubicach. Tuż za Niemcem w biegu finałowym przyjechał Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podi(...)
129
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)