Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
FANTASY LEAGUE
 28.01.2017 13:36
Fantasy League
Witam



Ten blog bedzie poswiecony nowej grze.
Jak wiecie gramy juz Lige Swiatowa w okresie zimowym, a tuz po niej zagramy Fantasy League w czasie sezonu.
Zasady sa takie same jak w Lidzei Swiatowej czyli:

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1.
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.

Uczestnicy:

LukaszUT - VIAGRA GDAŃSK
Maverick - POSZUKIWACZE STAL GORZOW
tom26rzeszow - POWER WROCŁAW
ZonaNIghta - PUMA GRUDZIADZ
GregTarnów - AZOTY TARNÓW
charistmatic enigma - KZ METS RZESZÓW
Kubson99 - MOTO MYSZY ZIELONA GÓRA
ksolar - FLYING BOYS ŁÓDZ
Jakub81 - RED BULL LESZNO
CT - RÓŻOWE PATATAJE BYDGOSZCZ
Paweł88 - ANGRY LIONS CZĘSTOCHOWA
night - MONSTER TORUŃ

Zasady punktowania meczu:

- za zwyciestwo 2 pkt
- za remis 1
- za porazke 0
- za wygrana 53-37 lub wyzej (+1)
- za porażke 53-37 lub wyzej (-1)
- za lepszy bilans punktow w dwumeczy bonus (+1)

DRUZYNY SKŁADAJA SIE Z 8 SENIORÓW I 5 JUNIORÓW.

Czemu druzyny maja sie skladac z 13 zawdnikow? Bo musi byc rezerowowy w razie kontuzji,zawieszenia itd...

Bedzie dodatkowe utrudnienie czyli NIESZCZESLIWY NUMEREK.....



NIESZCZESLIWY NUMEREK bedzie polegal na tym, ze kazdy sedzia i manager w czasie trwania meczu bedzie musial podac 1 liczbe od 1 do 20.
Suma tych liczb da wynik, ktory bedzie odpowiadal za wykluczenie zawodnika z nastepnego meczu.
Przyklad:
Manager - 7
Manager - 14
Sedzia 1 - 1
Sedzia 2 - 19
Sedzia 3 - 8
Sedzia 4 - 2
Sedzia 5 - 10
Suma tych liczba daje 61.
Na podstawie tej liczby zostaje wyloniony zawodnik pauzujacy w nastepnym spotkaniu:
1234567,1234567,1234567,1234567,1234567,123457,1234567,1234567,12345

Zawodnik wykluczony to
goscia zawodnik numer 5
gospodarze zawodnik numer 11

Dlatego kluczowe bedzie podanie skladu i numer zawodnika wpisany do programu na dany mecz.
NIESZCZELIWY NUMEREK bedzie podawany zawsze po zakonczeniu meczu.
Zeby nie bylo zadnych niedomowien i oszust z numerkiem sedzia glowny po meczu podaje liczby podane przez managerow i sedziow, zeby sie wszystko zgadzalo, ze te wlasnie liczby zostaly podane, a nie wymyslione przez sedziego glownego.

NIESZCZESLIWY NUMEREK NIE BEDZIE OBEJMOWAŁ 2 ZAWODNIKÓW WYBRANYCH PRZEZ MANAGERA NA POCZATKU GRY I ZA TYCH ZAWODNIKÓW BEDZIE MOZLIWOSC STOSOWANIA Z/Z W PRZYPADKU KONTUZJI W REALNYM ZUZLU W CZASIE SEZONU, ALE ZAWODNIK MUSI MIEC ZWOLNIENIE LEKARSKIE NA MINIMUM 14 DNI.ZAWODNICY CI MUSZA BYC W SKŁADZIE POD NUMEREM 1,5 lub 9,13.

W KAZDYM MECZU LIGOWYM MUSI JECHAC MINIMUM 2 POLAKOW W DOWOLNEJ KONFIGURACJI.
2 SENIOROW
2 JUNIOROW
SENIOR I JUNIOR

DODATKOWO W MECZU 1 MOZNA WYKORZYSTAC JOKERA PRZY PRZEWADZE 12 PKT ALE MOZNA GO STOSOWAC TYLKO DO 10 BIEGU

DRUZYNY SKŁADAJA SIE Z 10 ZAWODNIKÓW, ALE MUSI BYC 4 JUNIORÓW.

Czemu druzyny maja sie skladac z 10 zawdnikow? Bo musi byc rezerowowy w razie kontuzji,zawieszenia itd...


SKŁADY DRUZYN:


charistamtic enigma - RZESZÓW
1.Greg Hancock(USA) - N
2.Dawid Lampart(Polska)
3.Davey Watt(Australia)
4.Karol Baran(Polska)
5.Tai Woffinden(Anglia) - N
6.Brady Kurtz(Australia)
7.Wiktor Lampart(Polska)
Rez:
8.Edward Mazur(Polska)
9.Nicklas Porsing(Dania)
10.Mikkel Michelsen(Dania)
11.Oscar Polis(Polska)
12.Michael Heartel(Niemcy)
13.Dominik Kossakowski(Polska)

Długość toru: 395.00 m
Rekord toru: 64,34 sek. Dawid Lampart (11.10.2015)
Manager: charismatic enigma
Budżet klubu: 12 mln
Kewlar nr 3:



STADION:


http:

------------------------------------------

ksolar - ŁÓDZ
1.Hans Andersen(Dania)
2.Timo Lahti(Finlandia)
3.Jason Doyle(Australia) - N
4.Robert Miskowiak(Polska)
5.Peter Kildemand(Dania) - N
6.Oscar Bober(Polska)
7.Joel Andersson(Szwecja)
Rez:
8.Kim Nilsson(Szwecja)
9.Tobiasz Musielak(Polska)
10.Daniel King(Anglia)
11.Nick Skorja(Słowenia)
12.Daniel Piosicki(Piosicki)
13.Wiktor Lis(Polska)

Długość toru: 382 m
Rekord toru: 65,85 sek. Hans Andersen (24.04.2016)
Manager : ksolar
Budżet klubu:
Kevlary :
STADION :




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Greg/Tarnów - TARNÓW
1.Janusz Kołodziej(Polska) - N
2.Jakub Jamróg(Polska)
3.Kenneth Bjerre(Dania)
4.Peter Ljung(Szwecja)
5.Maciej Janowski(Polska) - N
6.Dimitrij Berge(Francja)
7.Robert Chmiel(Polska)
Rez:
8.Artur Mroczka(Polska)
9.Eric Riss(Niemcy)
10.Marcin Rempała(Polska)
11.Eryk Borczuch(Polska)
12.Patryk Rolnicki(Polska)
13.Luke Becker(USA)

Długość toru: 392 m
Rekord toru: 67,41s sek. Janusz Kołodziej(19.07.2015)
Trener/Menadżer: Greg Tarnów
Budżet klubu: 6.5 mln
KEWLAR Azoty Team:



STADION Azoty Arena:



-------------------------------------------------


Maverick - GORZÓW
1.Bartosz Zmarzlik(Polska) - N
2.Linus Sundstrem(Szwecja)
3.Niels K.Iversen(Dania) - N
4.Rasmus Jensen(Dania)
5.Krzysztof Kasprzak(Polska)
6.Kamil Nowacki(Polska)
7.Rafał Karczmarz(Polska)
Rez:
8.Thomas Jonasson(Szwecja)
9.Andres Thomsen(Dania)
10.Mikel B. Jensen(Dania)
11.Marcel Studziński(Polska)
12.Jonas Jeppesen(Dania)
13.Brock Nicol(USA)

Długość toru: 329 m
Rekord toru: 58,00 sek. Niels-Kristian Iversen (13.05.2012)
Menager: Maverick
Budżet klubu: 9 mln
Kevlary :


STADION :



--------------------------------------

Paweł88 - CZESTOCHOWA
1.Grigorij Łaguta(Rosja) - N
2.Sebastian Ułamek(Polska)
3.Rune Holta(Norwegia)
4.Grzegorz Walasek(Polska)
5.Matej Zagar(Slowenia) - N
6.Kacper Woryna(Polska)
7.Michał Gruchalski(Polska)
Rez:
8.Rafał Szombierski(Polska)
9.Daniel Jeleniewski(Polska)
10.Artur Czaja(Polska)
11.Mikkel B.Andersen(Dania)
12.Alan Szczotka(Polska)
13.Arkadiusz Potoniec(Polska)

Długość toru: 359 m
Rekord toru: 62,20 sek. Kenneth Bjerre (10.09.2015)
Menager: Paweł88
Budżet klubu: 300 zl
Kevlary :

STADION :




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



LukaszUT - GDAŃSK
1.Fredrik Lindgren(Szwecja)
2.Krystian Pieszczek(Polska)
3.Leon Madsen(Dania) - N
4.Bjarne Pedersen(Dania)
5.Martin Vaculik(Slowacja) - N
6.Daniel Kaczmarek(Polska)
7.Jack Holder(Australia)
Rez:
8.Kacper Gomolski(Polska)
9.Patrick Hougard(Dania)
10.Mads Korneliusen(Dania)
11.Lasse Frederiksen(Norwegia)
12.Christian Hansen(Dania)
13.Przemysław Liszka(Polska)


Długość toru: 349 m.
Rekord toru: 61,28 sek. Darcy Ward (21.08.2011)
Trener/Menadżer Łukasz UT
Budżet klubu 8 mln
KEWLAR:



STADION:



-----------------------------------------------


Kubson99 - ZIELONA GÓRA
1.Patryk Dudek(Polska) - N
2.Andriej Karpov(Ukraina)
3.Grzegorz Zengota(Polska)
4.Jacob Thorsell(Szwecja)
5.Piotr Protasieiwcz(Polska) - N
6.Adam Ellis(Anglia)
7.Patrick Hansen(Dania)
Rez:
8.Oscar Fajfer(Polska)
9.Aleksandr Loktajev(Ukraina)
10.Nicolai Klindt(Dania)
11.Hubert Czerniawski(Polska)
12.Alex Zgardziński(Polska)
13.Mateusz Burzyński(Polska)


Długość toru: 337,50 m
Rekord toru 58,22 Jarosław Hampel (8.09.2013)
Trener/ Menadżer/ Prezes czyli innymi słowy Mrozek drużyny: Kubson99
Budżet klubu: 12 mln
KEWLAR:


STADION:


----------------------------------------------------------

ZonaNIghta - GRUDZIADZ
1.Artiom Łaguta(Rosja) - N
2.Maksym Bogdanovs(Łotwa)
3.Krzysztof Buczkowski(Polska)
4.Rafal Okoniewski(Polska)
5.Antonio Lindback(Szwecja) - N
6.Gleb Czugunow(Rosja)
7.Paweł Łaguta(Rosja)
Rez:
8.Siergiej Łogaczow(Rosja)
9.Martin Smoliński(Niemcy)
10.Chris Harris(Anglia)
11.Kamil Wieczorek(Polska)
12.Andres Thaysen(Dania)
13.Anders Lyager(Dania)

Długość toru: 379.00 m
Rekord toru: 64,41 sek. Maksim Bogdanovs (02.08.2009)
Manager: ZonaNighta
Budżet klubu: 11 mln
KEWLAR:



STADION:


--------------------------------------------------------------


tom26rzeszów - WROCŁAW
1.Andriej Lebiedievs(Łotwa)
2.Tomasz Jedrzejak(Polska)
3.Vaclaw Milik(Czechy) - N
4.Jonas Kylmakoprii(Szwecja)
5.Nicki Pedersen(Dania) - N
6.Maksym Drabik(Polska)
7.Eduard Krcmar(Czechy)
Rez:
8.Michał Szczepaniak(Polska)
9.Scott Nicholls(Anglia)
10.Kai Huckenback(Niemcy)
11.Damian Drozdz(Polska)
12.Mike Trzensiok(Polska)
13.Zdenek Holub(Czechy)

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: tom26rzeszów
Budżet klubu : 7 mln
Kewlar:

STADION:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CT - BYDGOSZCZ:
1.Tomasz Gollob(Polska)
2.Tomasz Gapiński(Polska)
3.Andreas Jonsson(Szwecja) - N
4.Andriej Kudriaszow(Rosja)
5.Emil Sajfudinov(Rosja) - N
6.Fredric Jacobsen(Dania)
7.Josh Bates(Anglia)
Rez:
8.Wiktor Kułakow(Rosja)
9.Maciej Kuciapa(Polska)
10.Szymon Wozniak(Polska)
11.Jewgienij Kostygow(Łotwa)
12.Damian Stalkowski(Polska)
13.Max Ruml(USA)

Długość toru: 348 m
Rekord toru: 59,64 sek. Emil Sajfutdinow (08.05.2011)
Manager: CT
Budżet klubu :
Kewlar:

STADION:



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Jakub81 - LESZNO:
1.Piotr Pawlicki(Polska) - N
2.Troy Batchelor(Australia)
3.Przemysław Pawlicki(Polska)
4.Sam Masters(Australia)
5.Jarosław Hampel(Polska) - N
6.Dominik Kubera(Polska)
7.Bartosz Smektała(Polska)
Rez:
8.Norbert Kosciuch(Polska)
9.Damien Baliński(Polska)
10.Rohan Tungate(Australia)
11.Niki Lunna(Finlandia)
12.Wiktor Trofimow(Rosja)
13.Max Clegg(Anglia)

Długość toru: 346 m
Rekord toru: 58,53 sek. Przemysław Pawlicki (2.06.2013)
Manager: Jakub81
Budżet klubu :
Kewlar:

STADION:



-------------------------------------------------------------------------

night - TORUŃ
1.Chris Holder(Australia) - N
2.Adrian Miedziński(Polska)
3.Paweł Przedpełski(Polska)
4.Michael J.Jensen(Dania)
5.Darcy Ward(Australia) - N
6.Max Frickie(Australia)
7.Robert Lambert(Anglia)
Rez:
8.Craig Cook(Anglia)
9.Jake Allen(Australia)
10.Jason Garrity(Anglia)
11.Igor Kopec(Polska)
12.Matthew Gilmore(Australia)
13.Jaimon Lindsey(Australia)

Długość toru: 317.00 m
Rekord toru:
Manager: night
Budżet klubu: 9 mln
Kewlary:


STADION:



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKIENKO TRANSFEROWE OTWORZY SIE PO 7 KOLEJCE
BEDZIE MOZNA WYMIENIC 1 SENIORA I 1 JUNIORA

----------------------------------------------------------------------------------------------

WOLNI ZAWONDICY

Auty
Koza
Fischer
Wells
Ajtner-Gollob
Vissing
Tarasienko
Puszakowski
Grajczonek
Miesiac
N.B.Jacobsen
Swiderski
Adamczak
Schlein
Worrall
Miesiac
Morris
Podzuks
Groendal
L.Bjerre
Czałow
Covatti
Sedgmen
Dolny
Szczepaniak
Łęgowik
Pytel
Michael Palm Toft
Jablonski
Stachyra
-------------------------
Kling
Westermann
Rujner
Lachbaum
Krakowaik
Pickring
Kurmins
Moi
Skupień
Szewczenko


TERMINARZ:

1.kolejka:
VIAGRA - ANGRY LIONS 49:41 .................................................................. Wylosowani zawodnicy to LINDGREN I WALASEK
ROZOWE PATATAJE - AZOTY 47:43 .......................................................... Wylosowani zawodnicy to KUDRIASZOW i BERGE
POWER - POSZUKIWACZE 47:43 .............................................................. Wylosowani zawodnicy to JEDRZEJAK I KARCZMARZ
PUMA - METS 52:41 ................................................................................... Wylosowani zawodnicy to BOGDANOVS I KURTZ
RED BULL - MOTO MYSZY 47:43 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to KUBERA I KARPOV
MONSTER - FLYING BOYS 56:37 ................................................................ Wylosowani zawodnicy to PRZEDPEŁSKI I MISKOWIAK

2 kolejka:
METS - ROZOWE PATATAJE 52:38 ............................................................ Wylosowani zawodnicy to D.LAMPART i KOSTYGOW
ANGRY LIONS - MONSTER 48:42 .............................................................. Wylosowani zawodnicy to UŁAMEK I KOPEĆ
MOTO MYSZY - PUMA 31.03 godz.19.00
POSZUKIWACZE - RED BULL
AZOTY - POWER 48:42 ............................................................................... Wylosowani zawodnicy to JAMRÓG I KRCMAR
FLYING BOYS - VIAGRA 52:38 .................................................................... Wylosowani zawodnicy to BOBER I PIESZCZEK

3 kolejka:
MONSTER - AZOTY 55:38 .......................................................................... Wylosowani zawodnicy to LAMBERT I M.REMPAŁA
POWER - MOTO MYSZY
VIAGRA - METS
PUMA - FLYING BOYS
RED BULL - ANGRY LIONS
ROZOWE PATATAJE - POSZUKIWACZE

4 kolejka:
MOTO MYSZY - MONSTER
ANGRY LIONS - RÓZOWE PATATAJE
POSZUKIWACZE - PUMA
FLYING BOYS - RED BULL
METS - POWER
AZOTY - VIAGRA

5 kolejka:
POSZUKIWACZE - AZOTY
MOTO MYSZY - METS
ROZOWE PATATAJE - FLYING BOYS
RED BULL - VIAGRA
POWER - ANGRY LIONS
PUMA - MONSTER

6 kolejka:
MONSTER - ROZOWE PATATAJE
ANGRY LIONS - PUMA
AZOTY - RED BULL
FLYING BOYS - MOTO MYSZY
VIAGRA - POWER
METS - POSZUKIWACZE

TABELA:

Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Monster Toruń 3 6 +30
2 Puma Team Grudziądz 1 2 +11
3 Red Bull Leszno 1 2 +4
4 KZ Mets Rzeszów 2 2 +3
5 Power Team Wrocław 2 2 -2
6 Angry Lions Częstochowa 2 2 -2
7 Viagra Gdańsk 2 2 -6
8 Różowe Patataje Bydgoszcz 2 2 -10
9 Flying Boys Łódz 2 1 -6
10 Azoty Team Tarnów 3 1 -15
11 Poszukiwacze Stal Gorzów 1 0 -4
12 Moto Myszy Zielona Góra 1 0 -4


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE BYDGOSZCZ - AZOTY TEAM TARNÓW

Tarnów:
1.Kołodziej(222223)-13
2.Jamróg(101)-2
3.Bjerre(23130)-9
4.Ljung(1021)-4
5.Janowski(32302)-10
6.Berge(3001)-4
7.Chmiel(001)-1
Bydgoszcz:
9.Jonsson(22331)-11
10.Kudriaszow(11110)-4
11.Gollob(33023)-11
12.Gapiński(0120)-3
13.Sajfudinov(33332)-14
14.Jacobsen(010)-1
15.Stalkowski(210)-3

wynik 47-43 dla Bydgoszczy

-----------------------------------------------------------------------------------------------
PUMA TEAM GRUDZIADZ - KZ METS RZESZOW

Rzeszów:
1.Hancock(036332)-17
2.Lampart(10212)-6
3.Watt(01210)-4
4.Michelsen(01)-1
5.Woffinden(321121)-10
6.Kurtz(201)-3
7.Kossakowski(000)-0
Grudziadz:
9.Lindback(12330)-9
10.Bogdanovs(0120)-3
11.Buczkowski(22223)-11
12.Okoniewski(31321)-10
13.A.Łaguta(23333)-14
14.Czugunow(310)-4
15.Wieczorek(100)-1

wynik 52-41 dla Grudziadza

---------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER TEAM WROCŁAW - POSZUKIWACZE STAL GORZÓW

Gorzów:
1.Zmarzlik(333132)-15
2.R.Jensen(000)_0
3.Iversen(233331)-15
4.Sundstrem(010)-1
5.Kasprzak(311321)-11
6.Karczmarz(100)-1
7.Nowacki(000)-0
Wroclaw:
9.Pedersen(32233)-13
10.Jedrzejak(2201)-5
11.Lebiedievs(20310)-6
12.Kylmakoprii(111)-3
13.Milik(12210)-6
14.Drabik(32222)-11
15.Drozdz(120)-3

wynik 47-43 dla Wrocławia

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RED BULL LESZNO - MOTO MYSZY ZIELONA GÓRA

Moto Myszy:
1.Dudek(233333)-17
2.Karpov(00201)-3
3.Zengota(22321)-10
4.Thorsel(00)-0
5.Protasieiwcz(32212)-10
6.Hansen(2001)-3
7.Ellis(000)-0
Red Bull:
9.Pi.Pawlicki(3320)-8
10.Prz.Pawlicki(22113)-9
11.Masters(101)-2
12.Baliński(1112w)-5
13.Hampel(33332)-14
14.Kubera(13120)-7
15.Smektała(101)-2

wynik 47-43 dla :Leszna

----------------------------------------------------------------------------------------------------
VIAGRA TEAM GDAŃSK - ANGRY LIONS CZESTOCHOWA

Angry Lions:
1.G.Łaguta(332333)-17
2.Ułamek(002)-2
3.Holta(2221w)-7
4.Walasek(2021)-5
5.Zagar(2130w)-6
6.Gruchalski(00w)-0
7.Woryna(2011)-4
Viagra:
9.Madsen(32332)-13
10.Hougard(1101)-3
11.Pieszczek(12021)-6
12.Lindgren(31122)-9
13.Vaculik(33331)-13
14.Kaczmarek(130)-4
15.J.Holder(100)-1

wynik 49-41 dla Viagry

-------------------------------------------------------------------------------------------------
KZ METS RZESZÓW - RÓŻOWE PATATAJE BYDGOSZCZ

Rozowe Patataje :
1.Jonsson(122221)-10
2.Kuciapa(1000)-1
3.Wozniak(222102)-9
4.Gapiński(10)-1
5.Sajfudinov(223w33)-13
6.Bates(200)-2
7.Kostygow(101)-2
KZ Mets :
9.Hancock(33313)-13
10.Lampart(33230)-11
11.Porsing(0111)-3
12.Baran(21121)-7
13.Woffinden(33332)-14
14.Wojdylo(000)-0
15.W.Lampart(310)-4

wynik 52-38 dla Rzeszowa

---------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER TEAM TORUŃ - FLYING BOYS ŁÓDZ

Flying Boys:
1.Doyle(32263)-16
2.Lahti(000)-0
3.Andersen(220022)-8
4.Miskowiak(0100)-1
5.Kildemand(222221)-11
6.Bober(100)-1
7.Anderson(000)-0
Monster Team:
9.Holder(33313)-13
10.Miedzinkski(32111)-8
11.Przedpełski(33230)-11
12.Jensen(11)-2
13.Ward(33132)-12
14.Lambert(121)-4
15.Frickie(31101)-6

wynik 56-37 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AZOTY TEAM TARNÓW - POWER TEAM WROCŁAW

Power Team:
1.Pedersen(331212)-12
2.Szczepaniak(00)-0
3.Lebiedievs(21010)-4
4.Kylmakorpii(2102)-5
5.Milik(22131)-9
6.Krcmar(100)-1
7.Drabik(31232)-11
Azoty Team:
9.Janowski(32230)-10
10.Jamrog(10313)-8
11.Bjerre(32121)-9
12.Ljung(1120w)-4
13.Kolodziej(33333)-15
14.Chmiel(00)-0
15.Rolnicki(200)-2

wynik 48-42 dla Azotów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS CZESTOCHOWA - MONSTER TEAM TORUŃ

Monster:
1.Holder(232210)-10
2.Miedzinski(2311)-7
3.Jensen(1300)-4
4.Kopec - NS
5.Ward(232232)-14
6.Frickie(31110)-6
7.Lambert(10000)-1
Angry Lions:
9.G.Łaguta(33313)-13
10.Szombierski(32212)-10
11.Holta(12210)-6
12.Ułamek(0200)-2
13.Zagar(33331)-13
14.Andersen(000)-0
15.Woryna(211)-4

wynik 48-42 dla Angry Lions

--------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER TEAM TORUŃ - AZOTY TEAM TARNÓW

Azoty:
1.Kolodziej(233622)-18
2.M.Rempała(00)-0
3.Bjerre(221013)-9
4.Mroczka(000)-0
5.Janowski(322210)-10
6.Berge(1000)-1
7.Chmiel(000)-0
Monster:
9.Holder(33331)-13
10.Miedziński(33011)-8
11.Jensen(11)-2
12.Przedpełski(21222)-9
13.Ward(22333)-13
14.Lambert(131)-5
15.Frickie(21110)-5

wynik 55-38 dla Monstera

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS ŁÓDZ - VIAGRA GDAŃSK

Viagra:
1. Madsen (211220) 9
2. Pieszczek ( 022213) 10
3. Korneliussen (2010) 3
4. Hougaard (00) 0
5. Vaculik (323223) 15
6. Kaczmarek (2000) 2
7. J.Holder ( 00) 0
Flying Boys:
9. Doyle ( 33332) 14
10. Lahti (11311) 7
11. Andersen( 32132) 11
12. Musielak (011) 2
13. Kildemand (23331) 12
14. Bober ( 3100) 4
15. Andersson (110) 2

52:38 dla FLYING BOYS

Szata graficzna - Zona NIghta
Tabele - Ksolar
night
Ostatnio edytowany: 27.03.2017 18:02
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
2 tygodnie temu
Kołodziej w swoim stylu napędza się po szerokiej i ścina do krawężnika ale Jonsson go blokuje.Władek mówi że Ajtner też tak potrafi haha
Lubię
Nie lubię
+6
2 miesiące temu
Zebrani Team budżet klubu wynosi 5,5 mln ale jeszcze szukamy sponsorów żeby zamknąć budżet jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia sezonu więc na spokojnie,ceny karnetów to 200 zł normalny,ulgowy 120 zł,bilety na trybunę główną 30 zł na pozostałą część stadionu 25 zł a ulgowy 15 zł.mężczyźni i kobiety po 70 roku życia wstęp na zawody bezpłatny również dzieci do lat 7.Prezentacja drużyny odbędzie się 19 Marca czyli w Niedzielę na stadionie w Gdańsku o godzinie 15.00 wstęp bezpłatny będzie można zrobić sobie zdjęcia zawodnikami jak i porozmawiać stwórzmy razem atmosferę.
Lubię
Nie lubię
+4
Komentarze (1000)
2 tygodnie temu
1 piotr pawlicki
2przemek pawlicki
3 jarek hampel
4 balin
5 masters
6kubera
7 smektała
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
no yo za chwileczke 3 mecz
nie taką chwilę, zaczynamy 21
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
czekam na zestwy startowe
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
no yo za chwileczke 3 mecz
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
Poszukiwacze pojechali ładny mecz we Wrocławiu.Liga jest wyrówna to zwiastuje duże emocje.Ciekawe za ile sprzedamy prawa do transmisji hihihi
  Lubię
  Nie lubię
+3
2 tygodnie temu
1500! GRAND SLAM! GRAND SLAMD! AND THE METS TAKE THE LEAD!
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
1499
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
1498
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
WRACAMY
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com