Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
FANTASY LEAGUE
 28.01.2017 13:36
Fantasy League
Witam



Ten blog bedzie poswiecony nowej grze.
Jak wiecie gramy juz Lige Swiatowa w okresie zimowym, a tuz po niej zagramy Fantasy League w czasie sezonu.
Zasady sa takie same jak w Lidzei Swiatowej czyli:

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1.
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.

Uczestnicy:

Maverick - POSZUKIWACZE STAL GORZOW
tom26rzeszow - POWER WROCŁAW
charistmatic enigma - KZ METS RZESZÓW
Kubson99 - MOTO MYSZY ZIELONA GÓRA
ksolar - FLYING BOYS ŁÓDZ
CT - RÓŻOWE PATATAJE BYDGOSZCZ
Paweł88 - ANGRY LIONS CZĘSTOCHOWA
Kamil212121 - ANGELS TORUŃ
Asia - TIGERS LESZNO
night - SC PIRATES GDAŃSK

Zasady punktowania meczu:

- za zwyciestwo 2 pkt
- za remis 1
- za porazke 0
- za wygrana 53-37 lub wyzej (+1)
- za porażke 53-37 lub wyzej (-1)
- za lepszy bilans punktow w dwumeczy bonus (+1)

DRUZYNY SKŁADAJA SIE Z 9 SENIORÓW I 6 JUNIORÓW.

Czemu druzyny maja sie skladac z 15 zawdnikow? Bo musi byc rezerowowy w razie kontuzji,zawieszenia itd...

Bedzie dodatkowe utrudnienie czyli NIESZCZESLIWY NUMEREK.....



NIESZCZESLIWY NUMEREK bedzie polegal na tym, ze kazdy sedzia i manager w czasie trwania meczu bedzie musial podac 1 liczbe od 1 do 20.
Suma tych liczb da wynik, ktory bedzie odpowiadal za wykluczenie zawodnika z nastepnego meczu.
Przyklad:
Manager - 7
Manager - 14
Sedzia 1 - 1
Sedzia 2 - 19
Sedzia 3 - 8
Sedzia 4 - 2
Sedzia 5 - 10
Suma tych liczba daje 61.
Na podstawie tej liczby zostaje wyloniony zawodnik pauzujacy w nastepnym spotkaniu:
1234567,1234567,1234567,1234567,1234567,123457,1234567,1234567,12345

Zawodnik wykluczony to
goscia zawodnik numer 5
gospodarze zawodnik numer 11

Dlatego kluczowe bedzie podanie skladu i numer zawodnika wpisany do programu na dany mecz.
NIESZCZELIWY NUMEREK bedzie podawany zawsze po zakonczeniu meczu.
Zeby nie bylo zadnych niedomowien i oszust z numerkiem sedzia glowny po meczu podaje liczby podane przez managerow i sedziow, zeby sie wszystko zgadzalo, ze te wlasnie liczby zostaly podane, a nie wymyslione przez sedziego glownego.

NIESZCZESLIWY NUMEREK NIE BEDZIE OBEJMOWAŁ 2 ZAWODNIKÓW WYBRANYCH PRZEZ MANAGERA NA POCZATKU GRY I ZA TYCH ZAWODNIKÓW BEDZIE MOZLIWOSC STOSOWANIA Z/Z W PRZYPADKU KONTUZJI W REALNYM ZUZLU W CZASIE SEZONU, ALE ZAWODNIK MUSI MIEC ZWOLNIENIE LEKARSKIE NA MINIMUM 14 DNI.ZAWODNICY CI MUSZA BYC W SKŁADZIE POD NUMEREM 1,5 lub 9,13.

W KAZDYM MECZU LIGOWYM MUSI JECHAC MINIMUM 2 POLAKOW W DOWOLNEJ KONFIGURACJI.
2 SENIOROW
2 JUNIOROW
SENIOR I JUNIOR

DODATKOWO W MECZU 1 MOZNA WYKORZYSTAC JOKERA PRZY PRZEWADZE 12 PKT ALE MOZNA GO STOSOWAC TYLKO DO 10 BIEGU

DRUZYNY SKŁADAJA SIE Z 10 ZAWODNIKÓW, ALE MUSI BYC 4 JUNIORÓW.

Czemu druzyny maja sie skladac z 10 zawdnikow? Bo musi byc rezerowowy w razie kontuzji,zawieszenia itd...


SKŁADY DRUZYN:


charistamtic enigma - RZESZÓW
1.Greg Hancock(USA) - N
2.Dawid Lampart(Polska)
3.Peter Kildemand(Dania)
4.Kenneth Bjerre(Dania)
5.Chris Holder(Australia)
6.Robert Lambert(Anglia)
7.Wiktor Lampart(Polska)
Rez:
8.Josh Grajczonek(Australia)
9.Nicklas Porsing(Dania)
10.Karol Baran(Polska)
11.Rafał Okoniewski(Polska)
12.Oscar Polis(Polska)
13.Patryk Wojdyło(Polska)
14.Mikkel B.Andersen(Dania)
15.Lars Skupień(Polska)

Długość toru: 395.00 m
Rekord toru: 64,34 sek. Dawid Lampart (11.10.2015)
Manager: charismatic enigma
Budżet klubu: 12 mln
Kewlar nr 3:



STADION:


http:

------------------------------------------

ksolar - ŁÓDZ
1.Nicki Pedersen(Dania) - N
2.Robert Miskowiak(Polska)
3.Leon Madsen(Dania)
4.Hans Andersen(Dania)
5.Jason Doyle(Australia) - N
6.Oscar Bober(Polska)
7.Andres Lyager(Dania)
Rez:
8.Michał Szczepaniak(Polska)
9.Mateusz Szczepaniak(Polska)
10.Craig Cook(Anglia)
11.Kim Nilsson(Szwecja)
12.Jakub Miskowiak(Polska)
13.Dimitrij Berge(Francja)
14.Daniel Piosciki(Polska)
15.Robert Chmiel(Polska)

Długość toru: 382 m
Rekord toru: 65,85 sek. Hans Andersen (24.04.2016)
Manager : ksolar
Budżet klubu:
Kevlary :
STADION :



-------------------------------------------------


Maverick - GORZÓW
1.Bartosz Zmarzlik(Polska) - N
2.Linus Sundstrem(Szwecja)
3.Niels K.Iversen(Dania)
4.Mikkel Michelsen(Dania)
5.Krzysztof Kasprzak(Polska) - N
6.Jonas Jeppesen(Dania)
7.Rafał Karczmarz(Polska)
Rez:
8.Bech Jensen(Dania)
9.Rasmus Jensen(Dania)
10.Nicklas B.Jacobsen(Dania)
11.Tomas Jonasson(Szwecja)
12.Marcel Studziński(Polska)
13.Kamil Nowacki(Polska)
14.Hubert Czerniawski(Polska)
15.Andres Thyasen(Dania)

Długość toru: 329 m
Rekord toru: 58,00 sek. Niels-Kristian Iversen (13.05.2012)
Menager: Maverick
Budżet klubu: 9 mln
Kevlary :


STADION :



--------------------------------------

Paweł88 - CZESTOCHOWA
1.Grigorij Łaguta(Rosja) - N
2.Grzegorz Zengota(Polska)
3.Rune Holta(Norwegia)
4.Peter Ljung(Szwecja)
5.Matej Zagar(Slowenia) - N
6.Kacper Woryna(Polska)
7.Patrick Hansen(Dania)
Rez:
8.Siergiej Łogaczow(Rosja)
9.Sebastian Ułamek(Polska)
10.Kacper Gomólski(Polska)
11.Rohan Tungate(Australia)
12.Sebastian Niedzwiedz(Polska)
13.Alan Szczotka(Polska)
14.Michael Heartel(Niemcy)
15.Michał Gruchalski(Polska)

Długość toru: 359 m
Rekord toru: 62,20 sek. Kenneth Bjerre (10.09.2015)
Menager: Paweł88
Budżet klubu: 300 zl
Kevlary :

STADION :




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kubson99 - ZIELONA GÓRA
1.Patryk Dudek(Polska) - N
2.Jacob Thorsell(Szwecja)
3.Emil Sajfudinov(Rosja)
4.Grzegorz Walasek(Polska)
5.Piotr Protasieiwcz(Polska) - N
6.Mark Karion(Rosja)
7.Gleb Czugunow(Rosja)
Rez:
8.Patrick Hougard(Dania)
9.Bjarne Pedersen(Dania)
10.Andriej Karpov(Ukraina)
11.Scott Nicholls(Anglia)
12.Tim Soerensen(Dania)
13.Mateusz Tonder(Polska)
14.Luck Becker(USA)
15.Mads Hansen(Dania)


Długość toru: 337,50 m
Rekord toru 58,22 Jarosław Hampel (8.09.2013)
Trener/ Menadżer/ Prezes czyli innymi słowy Mrozek drużyny: Kubson99
Budżet klubu: 12 mln
KEWLAR:


STADION:



--------------------------------------------------------------


tom26rzeszów - WROCŁAW
1.Jarosław Hampel(Polska) - N
2.Andriej Lebiedievs(Łotwa)
3.Vaclav Milik(Czechy)
4.Kai Huckenback(Niemcy)
5.Maciej Janowski(Polska) - N
6.Maksym Drabik(Polska)
7.Damian Drozdz(Polska)
Rez:
8.Troy Batchelor(Australia)
9.Jake Allen(Australia)
10.Nick Morris(Australia)
11.Maksym Bogdanovs(Łotwa)
12.Eduard Krcmar(Czechy)
13.Przemysław Liszka(Polska)
14.Zdenek Holub(Czechy)
15.Joel Andersson(Szwecja)

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: tom26rzeszów
Budżet klubu : 7 mln
Kewlar:

STADION:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CT - BYDGOSZCZ:
1.Martin Vaculik(Słowacja) - N
2.Szymon Wozniak(Polska)
3.Andreas Jonsson(Szwecja)
4.Krzysztof Buczkowski(Polska)
5.Artiom Łaguta(Rosja)
6.Jewgienij Kostygow(Łotwa)
7.Brady Kurtz(Australia)
Rez:
8.Wiktor Kułakow(Rosja)
9.Andriej Kudriaszow(Rosja)
10.Kjastas Podzuks(Łotwa)
11.Tomasz Gapiński(Polska)
12.Nick Skorja(Slowenia)
13.Roman Lachbaum(Rosja)
14.Josh Bates(Anglia)
15.Davis Kurmis(Łotwa)

Długość toru: 348 m
Rekord toru: 59,64 sek. Emil Sajfutdinow (08.05.2011)
Manager: CT
Budżet klubu :
Kewlar:

STADION:



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


kamil212121 - TORUŃ
1.Fredrik Lindgren(Szwecja) - N
2.Adrian Miedziński(Polska)
3.Antonio Lindback(Szwecja)
4.Pawel Przedpełski(Polska)
5.Darcy Ward(Australia) - N
6.Daniel Kaczmarek(Polska)
7.Jack Holder(Australia)
Rez:
8.Artur Mroczka(Polska)
9.Wadim Tarasienko(Rosja)
10.Chris Harris(Anglia)
11.Sam Masters(Australia)
12.Igor Kopec(Polska)
13.Marcin Koscielski(Polska)
14.Jaimon Lindsey(Australia)
15.Nicki Lunna(Finlandia)

Długość toru: 317.00 m
Rekord toru:
Manager: Kamil212121
Budżet klubu: 9 mln
Kewlary:


STADION:



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASIA-LESZNO
1.Piotr Pawlicki(Polska)
2.Tobiasz Musielak(Polska)
3.Przemysław Pawlicki(Polska)
4.Norbert Kosciuch(Polska)
5.Janusz Kolodziaj(Polska)
6.Dominik Kubera(Polska)
7.Bartosz Smektała(Polska)
Rez
8.Ricky Wells(USA)
9.Damian Baliński(Polska)
10.Richie Worrall(Anglia)
11.Steve Worrall(Anglia)
12.Wiktor Trofimow(Ukraina)
13.Oleg Michajłow(Łotwa)
14.Arsłan Fajzulin(Rosja)
15.Filip Hjelmland(Szwecja)

Długość toru: 346 M
Rekord toru: 58,53 sek. Przemysław Pawlicki (2.06.2013)
Manager: ASIA
Budżet klubu: 8 mln

Kewlar:

STADION:


-------------------------------------------------------------------------------------------------




night-PIRATES
1.Tai Woffinden(Anglia)
2.Krystian Pieszczek(Polska)
3.Andres Thomsen(Dania)
4.Michael J.Jensen(Dania)
5.Tomasz Gollob(Polska)
6.Max Frickie(Australia)
7.Dominik Kossakowski(Polska)
-------------------------------------------
8.Dawin Bellego(Francja)
9.Nicolai Klindt(Dania)
10.Oscar Fajfer(Polska)
11.Rory Schlein(Australia)
12.Adam Ellis(Anglia)
13.Daniel Bewley(Anglia)
14.Fredrik Jacobsen(Dania)
15.Witalij Kotlar(Rosja)

Długość toru: 349 M
Rekord toru: 61,28 sek. Darcy Ward (21.08.2011)
Manager: night
Budżet klubu: 7 mln

kewlar:
STADION:



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKIENKO TRANSFEROWE OTWORZY SIE PO 7 KOLEJCE
BEDZIE MOZNA WYMIENIC 1 SENIORA I 1 JUNIORA

----------------------------------------------------------------------------------------------

WOLNI ZAWONDICY

Wolbert
Miesieac
Lahti
Riss
Korneliussen
Aspgren
Czalow
Vissing
Szombierski
King
Jeleniewski
Auty
Koza
Ajtner-Gollob
Puszakowski
Swiderski
Pallovara
Kennett
Adamczak
Groendal
M.Jabloński
L.Bjerre
Covatti
Davidsson
Gała
Sedgmen
Dolny
Engman
Pytel
Michael Palm Toft
K.Jablonski
Stachyra

-------------------------

Stella
Kling
Potoniec
Zgardzinski
Stalkowski
Lis
Morozow
Woentin
Westermann
Szewczenko
Peron
Nucon
Białk
Jagła
Sitarek
Grzegorczyk
Rzasa
Wozniak
Swidnicki
Swiacik

TERMINARZ:

1.kolejka:
VIAGRA - ANGRY LIONS 49:41 .................................................................. Wylosowani zawodnicy to LINDGREN I WALASEK
ROZOWE PATATAJE - AZOTY 47:43 .......................................................... Wylosowani zawodnicy to KUDRIASZOW i BERGE
POWER - POSZUKIWACZE 47:43 .............................................................. Wylosowani zawodnicy to JEDRZEJAK I KARCZMARZ
PUMA - METS 52:41 ................................................................................... Wylosowani zawodnicy to BOGDANOVS I KURTZ
RED BULL - MOTO MYSZY 47:43 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to KUBERA I KARPOV
MONSTER - FLYING BOYS 56:37 ................................................................ Wylosowani zawodnicy to PRZEDPEŁSKI I MISKOWIAK

2 kolejka:
METS - ROZOWE PATATAJE 52:38 ............................................................ Wylosowani zawodnicy to D.LAMPART i KOSTYGOW
ANGRY LIONS - MONSTER 48:42 .............................................................. Wylosowani zawodnicy to UŁAMEK I KOPEĆ
MOTO MYSZY - PUMA 45:45 ..................................................................... Wylosowani zawodnicy to LOKTAJEV I WIECZOREK
POSZUKIWACZE - RED BULL 49:41 ........................................................... Wyloswoani zawodnicy to JONASSON I PRZ.PAWLICKI
AZOTY - POWER 48:42 ............................................................................... Wylosowani zawodnicy to JAMRÓG I KRCMAR
FLYING BOYS - VIAGRA 52:38 .................................................................... Wylosowani zawodnicy to BOBER I PIESZCZEK

3 kolejka:
MONSTER - AZOTY 55:38 .......................................................................... Wylosowani zawodnicy to LAMBERT I M.REMPAŁA
POWER - MOTO MYSZY 46:44 ................................................................... Wylosowani zawodnicy to WOZNIAK I KARPOV
VIAGRA - METS 50:40 ................................................................................ Wylosowani zawodnicy to GOMÓLSKI I KOSSAKOWSKI
PUMA - FLYING BOYS 52:38 ...................................................................... Wylosowani zawodnicy to BOGDANOVS I ANDERSSON
RED BULL - ANGRY LIONS 44:46 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to SMEKTAŁA I CZAJA
ROZOWE PATATAJE - POSZUKIWACZE 48:42 .......................................... Wylosowani zawodnicy to GAPIŃSKI I THOMSEN

4 kolejka:
MOTO MYSZY - MONSTER 46:44 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to LOKTAJEV I PRZEDPEŁSKI
ANGRY LIONS - RÓZOWE PATATAJE 49:41 ................................................ Wylosowani zawodnicy to GRUCHALSKI I KUDRIASZOW
POSZUKIWACZE - PUMA 49:41 .................................................................. Wylosowani zawodnicy to NOWACKI I HARRIS
FLYING BOYS - RED BULL 49:41 ................................................................. Wylosowani zawodnicy to BOBER I BATCHELOR
METS - POWER 48:42 ................................................................................... Wylosowani zawodnicy to W.LAMPART I JEDRZEJAK
AZOTY - VIAGRA 47:43 ................................................................................ Wylosowani zawodnicy to ROLNICKI I LINDGREN

5 kolejka:
POSZUKIWACZE - AZOTY 48:42 ................................................................. Wyloswoani zawodnicy to KARCZMARZ I MROCZKA
MOTO MYSZY - METS 49:41 ....................................................................... Wylosowani zawodnicy to KARPOV I D.LAMPART
ROZOWE PATATAJE - FLYING BOYS 48:42 ................................................ Wylosowani zawodnicy to WOZNIAK I LAHTI
RED BULL - VIAGRA 50:43 ........................................................................... Wylosowani zawodnicy to KUBERA I MICHELSEN
POWER - ANGRY LIONS 45:45 .................................................................... Wylosowani zawodnicy to WOZNIAK I WORYNA
PUMA - MONSTER 48:42 ............................................................................. Wylosowani zawodnicy to BOGDANOVS I COOK

6 kolejka:
MONSTER - ROZOWE PATATAJE 56:37 ...................................................... Wylosowani zawodnicy to LAMBERT I KUDRIASZOW
ANGRY LIONS - PUMA 45:45 ....................................................................... Wyloswoani zawodnicy to NIEDZWIEDZ I ŁOGACZOW
AZOTY - RED BULL 49:44 ............................................................................. Wylosowani zawodnicy to BERGE I KOSCIUCH
FLYING BOYS - MOTO MYSZY 45:45 ........................................................... Wylosowani zawondnicy to MISKOWIAK I WALASEK
VIAGRA - POWER 48:42 ................................................................................ Wylosowani zawodnicy to LINDGREN I ANDERSEN
METS - POSZUKIWACZE 52:38 .................................................................... Wyloswani zawodnicy to HARRIS I JEPPESEN

7 kolejka:
FLYING BOYS - POSZUKIWACZE 49:41 ......................................................... Wyloswoani zawodnicy to JEDRZEJAK I KARCZMARZ
RED BULL - METS 51:39 ................................................................................ Wylosowani zawodnicy to SMEKTAŁA I GRAJCZONEK
ROZOWE PATATAJE - VIAGRA 50:40 ............................................................ Wyloswoani zawodnicy to KOSTYGOW I WORRALL
MOTO MYSZY - ANGRY LIONS 48:42 .......................................................... Wylosowani zawodnicy to KARPOV I HANSEN
PUMA - AZOTY 52:38 .................................................................................... Wylosowani zawodnicy to B.PEDERSEN I ROLNICKI
MONSTER - POWER 53:37 ............................................................................ Wylosowani zawodnicy to LINDGREN I HUCKENBACK

8 kolejka:
POSZUKIWACZE - MONSTER 45:45 ............................................................. Wyloswoani zawodnicy to JEPPESEN I MIEDZIŃSKI
VIAGRA - PUMA 51:39 ................................................................................... Wylosowani zawodnicy to CZAJA I KACZMAREK
POWER - RED BULL 49:41 ............................................................................. Wylosowani zawodnicy to TUNGATE I KUBERA
ROZOWE PATATAJE - MOTO MYSZY 46:44 .................................................. Wylosowani zawodnicy to KLING I BECH JENSEN
METS - FLYING BOYS 48:42 ........................................................................... Wylosowani zawodnicy to PORSING I LYAGER
AZOTY - ANGRY LIONS 49:41 ........................................................................ Wylosowani zwodnicy to BERGE I GOMOLSKI

9 kolejka:
METS - AZOTY 40:0 ......................................................................................... Wylosowany zawodnik to PORSING
PUMA - ROZOWE PATATAJE 48:42 ................................................................ Wylosowani zawodnicy to MUSIELAK I BATES
FLYING BOYS - POWER 44:46 ......................................................................... Wylosowani zawodnicy to MISKOWIAK I DRABIK
ANGRY LIONS - POSZUKIWACZE 46:44 ........................................................ Wylosowani zawodnicy to SZOMBIERSKI I COOK
MOTO MYSZY - VIAGRA 46:44 ....................................................................... Wylosowani zawodnicy to THORSELL I MICHELSEN
MONSTER - RED BULL 49:41 .......................................................................... Wylosowani zawodnicy to KOPEC I PRZ.PAWLICKI

10 kolejka:
RED BULL - ROZOWE PATATAJE 0:40 ............................................................. Wylosowany WOZNIAK
VIAGRA - MONSTER 45:45 ............................................................................... Wylosowani zwodnicy to FRICKIE I JENSEN
POWER - PUMA 45:45 ...................................................................................... Wylosowani zawodnicy to MIESIAC I KACZMAREK
POSZUKIWACZE - MOTO MYSZY 48:42 ......................................................... Wylosowani zawodnicy to JONASSON I THOMSEN
ANGRY LIONS - METS 48:42 ........................................................................... Wylosowani zawodnicy to UŁAMEK I POLIS
AZOTY - FLYING BOYS 0:40 .............................................................................. Wylosowany zawodnik to MISKOWIAK

11 kolejka:
POSZUKIWACZE - VIAGRA 40:0 ...................................................................... Wylosowany zawodnik to JONASSON
FLYING BOYS - ANGRY LIONS 44:46 ................................................................ Wyloswoani zawodnicy to BERGE I CZAJA
ROZOWE PATATAJE - POWER 47:43 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to WOZNIAK I HUCKENBACK
MOTO MYSZY - AZOTY 40:0 ............................................................................. Wylosowany zawodnik to THOMSEN
PUMA - RED BULL 40:0 ...................................................................................... Wylosowany PIESZCZEK
MONSTER - METS 49:41 ...............................................................................Wylosowani zawodnicy to PRZEDPEŁSKI I SKUPIEŃ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.kolejka:
ANGRY LIONS - VIAGRA 40:0 ........................................................................ Wylosowany zawodnik to CZAJA
AZOTY - ROŻOWE PATATAJE 0:40 ............................................................... Wylosowany zawodnik WOZNIAK
POSZUKIWACZE - POWER 47:43 ................................................................. Wylosowani zawodnicy to SUNDSTREM I MILIK
METS - PUMA 45:45 ....................................................................................... Wyloswoani zawodnicy to W.LAMPART, I PIESZCZEK
MOTO MYSZY - RED BULL 40:0 ..................................................................... Wylosowany THOMSEN
FLYING BOYS - MONSTER 44:46 .................................................................... Wylosowani zawodnicy to CH.HOLDER I SZCZEPANIAK

13 kolejka:
RÓŻOWE PATATAJE - METS 47:43 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to KOSTYGOW I OKONIEWSKI
MONSTER - ANGRY LIONS 56:34 .................................................................. Wylosowani zawodnicy to MIEDZIŃSKI I WORYNA
PUMA - MOTO MYSZY 48:42 ....................................................................... Wylosowani zawodnicy to LEBIEDIEVS I THORSELL
RED BULL - POSZUKIWACZE 0:40 ................................................................ Wylosowany zawodnik to SUNDSTREM
POWER - AZOTY 40:0 .................................................................................... Wylosowany zawodnik to MILIK
VIAGRA - FLYING BOYS 0:40 ........................................................................ Wtlosowany zawodnik to SZCZEPANAIK

14 kolejka:
AZOTY - MONSTER 0:40 ................................................................................ Wylosowany zawodnik to MIEDZIŃSKI
MOTO MYSZY - POWER 48:42 ...................................................................... Wylosowani zawodnicy to THORSELL I JENSEN
METS - VIAGRA 40:0 ...................................................................................... Wylosowany zawodnik to SKUPIEŃ
FLYING BOYS - PUMA 47:43 .......................................................................... Wylosowani zawodnicy to LAHTI I BECH JENSEN
ANGRY LIONS - RED BULL 40:0 ..................................................................... Wylosowany zawodnik to WORYNA
POSZUKIWACZE - ROZOWE PATATAJE 46:44 .............................................. Wylosowani zawodnicy to PRZ.PAWLICKI I WOZNIAK

15 kolejka:
MONSTER - MOTO MYSZY 43:47 ................................................................ Wylosowani zawodnicy to KACZMAREK I HAMPEL
ROZOWE PATATAJE - ANGRY LIONS 53:37 ................................................. Wylosowani zawodnicy to JONSSON I HANSEN
BEARS - POSZUKIWACZE 47:43 ................................................................... Wylosowani zawodnicy to PRZ.PAWLICKI I JEPPESEN
RED BULL - FLYING BOYS 0:40 ...................................................................... Wylosowany zawodnik to LAHTI
POWER - METS 50:40 ..................................................................................... Wylosowani zawodnicy to DRABIK I GRAJCZONEK
AZOTY - VIAGRA 0:0

16 kolejka:
AZOTY - POSZUKIWACZE 0:40 ....................................................................... Wylosowany zawodnik to JEPPESEN
METS - MOTO MYSZY 47:43 ...........................................................................Wylosowani zawodnicy to D.LAMPART i ELLIS
FLYING BOYS - ROZOWE PATATAJE 47:43 .....................................................Wyloswoani zawodnicy to BOBER I WOZNIAK
VIAGRA - RED BULL O:0
ANGRY LIONS - POWER 47:43 ........................................................................ Wylosowani zawodnicy to KOSCIUCH I DROZDZ
MONSTER - TIGERS 47:43 .............................................................................. Wylosowani zawodnicy to MIEDZIŃSKI I KURTZ

17 kolejka:
ROŻOWE PATATAJE - ANGELS 47:43 ........................................................... Wylosowani zawodnicy to KOSTYGOW I MROCZKA
TIGERS - ANGRY LIONS 54:36 ........................................................................ Wylosowani zawodnicy to KUBERA I TUNGATE
RED BULL - AZOTY 0:0
MOTOMYSZY - FLYING BOYS 49:41 ............................................................... Wylosowani zawodnicy to THORSELL I J.MISKOWIAK
POWER - PIRATES 40:0 ..................................................................................... Wylosowany zawodnik DROZDZ
POSZUKIWACZE - METS

18 kolejka:
POSZUKIWACZE - FLYING BOYS
METS - RED BULL
PIRATES - ROZOWE PATATAJE
ANGRY LIONS - MOTO MYSZY 44:46 ................................................................ Wylosowani zawodnicy to ZENGOTA I CZUGUNOW
AZOTY - TIGERS 0:40 ......................................................................................... Wylosowany zawodnik to KUBERA
POWER - ANGELS 48:42 .................................................................................... Wyloswoani zawodnicy to LEBIEDIEVS I LINDBACK

19 kolejka:
ANGELS - POSZUKIWACZE
TIGERS - PIRATES
RED BULL - POWER
MOTO MYSZY - ROŻOWE PATATAJE
FLYING BOYS - METS
ANGRY LIONS - AZOTY

20 kolejka:
AZOTY - METS
ROZOWE PATATAJE - TIGERS
POWER - FLYING BOYS
POSZUKWIACZE - ANGRY LIONS
PIRATES - MOTO MYSZY
RED BULL - MONSTER

21 kolejka:
ROZOWE PATATAJE - RED BULL
MONSTER - PIRATES
TIGERS - POWER
MOTO MYSZY - POSZUKIWACZE
METS - ANGRY LIONS
FLYING BOYS - AZOTY

22 kolejka:
PIRATES - POSZUKIWACZE
ANGRY LIONS - FLYING BOYS
POWER - ROZOWE PATATAJE
AZOTY - MOTO MYSZY
RED BULL - TIGERS
METS - MONSTER



TABELA:

Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Tigers Leszno 18 34 +179
2 Angels Toruń 18 34 +168
3 Moto Myszy Zielona Góra 18 33 +164
4 Różowe Patataje Bydgoszcz 18 29 +165
5 Poszukiwacze Stal Gorzów 16 26 +156
6 Power Team Wrocław 18 26 +150
7 Angry Lions Częstochowa 18 25 +137
8 SC Pirates Gdańsk 17 23 +130
9 KZ Mets Rzeszów 16 22 +158
10 Flying Boys Łódz 17 22 +138


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE BYDGOSZCZ - AZOTY TEAM TARNÓW

Tarnów:
1.Kołodziej(222223)-13
2.Jamróg(101)-2
3.Bjerre(23130)-9
4.Ljung(1021)-4
5.Janowski(32302)-10
6.Berge(3001)-4
7.Chmiel(001)-1
Bydgoszcz:
9.Jonsson(22331)-11
10.Kudriaszow(11110)-4
11.Gollob(33023)-11
12.Gapiński(0120)-3
13.Sajfudinov(33332)-14
14.Jacobsen(010)-1
15.Stalkowski(210)-3

wynik 47-43 dla Bydgoszczy

-----------------------------------------------------------------------------------------------
PUMA TEAM GRUDZIADZ - KZ METS RZESZOW

Rzeszów:
1.Hancock(036332)-17
2.Lampart(10212)-6
3.Watt(01210)-4
4.Michelsen(01)-1
5.Woffinden(321121)-10
6.Kurtz(201)-3
7.Kossakowski(000)-0
Grudziadz:
9.Lindback(12330)-9
10.Bogdanovs(0120)-3
11.Buczkowski(22223)-11
12.Okoniewski(31321)-10
13.A.Łaguta(23333)-14
14.Czugunow(310)-4
15.Wieczorek(100)-1

wynik 52-41 dla Grudziadza

---------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER TEAM WROCŁAW - POSZUKIWACZE STAL GORZÓW

Gorzów:
1.Zmarzlik(333132)-15
2.R.Jensen(000)_0
3.Iversen(233331)-15
4.Sundstrem(010)-1
5.Kasprzak(311321)-11
6.Karczmarz(100)-1
7.Nowacki(000)-0
Wroclaw:
9.Pedersen(32233)-13
10.Jedrzejak(2201)-5
11.Lebiedievs(20310)-6
12.Kylmakoprii(111)-3
13.Milik(12210)-6
14.Drabik(32222)-11
15.Drozdz(120)-3

wynik 47-43 dla Wrocławia

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RED BULL LESZNO - MOTO MYSZY ZIELONA GÓRA

Moto Myszy:
1.Dudek(233333)-17
2.Karpov(00201)-3
3.Zengota(22321)-10
4.Thorsel(00)-0
5.Protasieiwcz(32212)-10
6.Hansen(2001)-3
7.Ellis(000)-0
Red Bull:
9.Pi.Pawlicki(3320)-8
10.Prz.Pawlicki(22113)-9
11.Masters(101)-2
12.Baliński(1112w)-5
13.Hampel(33332)-14
14.Kubera(13120)-7
15.Smektała(101)-2

wynik 47-43 dla :Leszna

----------------------------------------------------------------------------------------------------
VIAGRA TEAM GDAŃSK - ANGRY LIONS CZESTOCHOWA

Angry Lions:
1.G.Łaguta(332333)-17
2.Ułamek(002)-2
3.Holta(2221w)-7
4.Walasek(2021)-5
5.Zagar(2130w)-6
6.Gruchalski(00w)-0
7.Woryna(2011)-4
Viagra:
9.Madsen(32332)-13
10.Hougard(1101)-3
11.Pieszczek(12021)-6
12.Lindgren(31122)-9
13.Vaculik(33331)-13
14.Kaczmarek(130)-4
15.J.Holder(100)-1

wynik 49-41 dla Viagry

-------------------------------------------------------------------------------------------------
KZ METS RZESZÓW - RÓŻOWE PATATAJE BYDGOSZCZ

Rozowe Patataje :
1.Jonsson(122221)-10
2.Kuciapa(1000)-1
3.Wozniak(222102)-9
4.Gapiński(10)-1
5.Sajfudinov(223w33)-13
6.Bates(200)-2
7.Kostygow(101)-2
KZ Mets :
9.Hancock(33313)-13
10.Lampart(33230)-11
11.Porsing(0111)-3
12.Baran(21121)-7
13.Woffinden(33332)-14
14.Wojdylo(000)-0
15.W.Lampart(310)-4

wynik 52-38 dla Rzeszowa

---------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER TEAM TORUŃ - FLYING BOYS ŁÓDZ

Flying Boys:
1.Doyle(32263)-16
2.Lahti(000)-0
3.Andersen(220022)-8
4.Miskowiak(0100)-1
5.Kildemand(222221)-11
6.Bober(100)-1
7.Anderson(000)-0
Monster Team:
9.Holder(33313)-13
10.Miedzinkski(32111)-8
11.Przedpełski(33230)-11
12.Jensen(11)-2
13.Ward(33132)-12
14.Lambert(121)-4
15.Frickie(31101)-6

wynik 56-37 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AZOTY TEAM TARNÓW - POWER TEAM WROCŁAW

Power Team:
1.Pedersen(331212)-12
2.Szczepaniak(00)-0
3.Lebiedievs(21010)-4
4.Kylmakorpii(2102)-5
5.Milik(22131)-9
6.Krcmar(100)-1
7.Drabik(31232)-11
Azoty Team:
9.Janowski(32230)-10
10.Jamrog(10313)-8
11.Bjerre(32121)-9
12.Ljung(1120w)-4
13.Kolodziej(33333)-15
14.Chmiel(00)-0
15.Rolnicki(200)-2

wynik 48-42 dla Azotów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS CZESTOCHOWA - MONSTER TEAM TORUŃ

Monster:
1.Holder(232210)-10
2.Miedzinski(2311)-7
3.Jensen(1300)-4
4.Kopec - NS
5.Ward(232232)-14
6.Frickie(31110)-6
7.Lambert(10000)-1
Angry Lions:
9.G.Łaguta(33313)-13
10.Szombierski(32212)-10
11.Holta(12210)-6
12.Ułamek(0200)-2
13.Zagar(33331)-13
14.Andersen(000)-0
15.Woryna(211)-4

wynik 48-42 dla Angry Lions

--------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER TEAM TORUŃ - AZOTY TEAM TARNÓW

Azoty:
1.Kolodziej(233622)-18
2.M.Rempała(00)-0
3.Bjerre(221013)-9
4.Mroczka(000)-0
5.Janowski(322210)-10
6.Berge(1000)-1
7.Chmiel(000)-0
Monster:
9.Holder(33331)-13
10.Miedziński(33011)-8
11.Jensen(11)-2
12.Przedpełski(21222)-9
13.Ward(22333)-13
14.Lambert(131)-5
15.Frickie(21110)-5

wynik 55-38 dla Monstera

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS ŁÓDZ - VIAGRA GDAŃSK

Viagra:
1. Madsen (211220) 9
2. Pieszczek ( 022213) 10
3. Korneliussen (2010) 3
4. Hougaard (00) 0
5. Vaculik (323223) 15
6. Kaczmarek (2000) 2
7. J.Holder ( 00) 0
Flying Boys:
9. Doyle ( 33332) 14
10. Lahti (11311) 7
11. Andersen( 32132) 11
12. Musielak (011) 2
13. Kildemand (23331) 12
14. Bober ( 3100) 4
15. Andersson (110) 2

52:38 dla FLYING BOYS

---------------------------------------------------------------------------------------------
VIAGRA GDAŃSK - FZ METS RZESZÓW

KZ METS Rzeszów
1. Hancock (323332) 16
2. Mazur ( 01100) 2
3. Michelsen (010) 1
4. Watt (00)
5. Woffinden (323221) 13
6. Kossakowski (32001) 6
7. Kurtz ( 002) 2

Viagra Gdańsk
9. Madsen ( 23330) 11
10. Gomólski (12202) 7
11. Lindgren ( 22213) 10
12. B.Pedersen ( 1111) 4
13. Vaculik ( 33133) 13
14. Kaczmarek ( 201) 3
15. J.Holder ( 110) 2

Wynik 50:40 dla Viagry

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKIWACZE - RED BULL

Red Bull:
1.Pi.Pawlicki(332220)-12
2.Batchelor(001)-1
3.Prz.Pawlicki(22211)-8
4.Baliński(1200)-3
5.Hampel(22223)-11
6.Luna(000)-0
7.Smektała(3111)-6
Poszukiwacze:
9.Zmarzlik(32333)-14
10.Sundstrem(11110)-4
11.Iversen(23331)-12
12.Jonasson(0110)-2
13.Kasprzak(33332)-14
14.Nowacki(200)-2
15.Nicol(100)-1

wynik 49-41 dla Poszukiwaczy

--------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - PUMA

Puma:
1.Lindback(23213)-11
2.Harris(1100)-2
3.Okoniewski(32330)-11
4.Buczkowski(12110)-5
5.A.Łaguta(33232)-13
6.Thyasen(201)-3
7.Wieczorek(000)-0
Moto Myszy:
9.Dudek(33223)-13
10.Loktajev(1010)-2
11.Zengota(22222)-10
12.Thorsell(0110)-2
13.Protasieiwcz(32331)-12
14.Ellis(0301)-4
15.Zgardziński(110)-2

wynik 45-45

-------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER - MOTO MYSZY

Moto Myszy:
1.Dudek(323313)-15
2.Thorsell(01)-1
3.Zengota(31100)-5
4.Karpov(12302)-8
5.Protasieiwcz(332220)-12
6.Hansen(201)-3
7.Niedzwiedz(000)-0
Power:
9.Pedersen(33132)-12
10.Jedrzejak(22103)-8
11.Lebiedievs(1111)-4
12.Wozniak(200)-2
13.Milik(23031)-9
14.Drabik(32212)-10
15.Drozdz(100)-1

wynik 46-44 dla Powera

--------------------------------------------------------------------------
RED BULL LESZNO - ANGRY LIONS

Angry Lions:
1.G.Łaguta(332313)-15
2.Czaja(00)-0
3.Holta(21311)-8
4.Walasek(32013)-9
5.Zagar(232130)11
6.Andersen(000)-0
7.Woryna(102)-3
Red Bull:
9.Hampel(33322)-13
10.Batchelor|(110)-2
11.Baliński(2000)-2
12.Kosciuch(1202w)-5
13.Pawlicki(32321)-11
14.Smektala(1312)-7
15.Kubera(2110)-4

wynjik 46-44 dla Angry Lions

------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - MONSTER

Monster:
1.Holder(23321)-11
2.Miedziński(31111)-7
3.Przedpełski(10)-1
4.Jensen(20122)-7
5.Ward(22232)-11
6.Kopec(000)-0
7.Frickie(32101)-7

Moto Myszy:
9.Dudek(33323)-14
10.Thorsell(32100)-6
11.Zengota(33203)-11
12.Loktajev(1101)-3
13.Protasieiwcz(32130)-9
14.Hansen(100)-1
15.Zgardziński(200)-2

wynik 46-44 dla Moto Myszy

-----------------------------------------------------------------------------------------------
AZOTY - VIAGRA

Viagra:
1.Madsen(322221)-12
2.Lindgren(22221)-9
3.B.Pedersen(010)-1
4.Pieszczek(1101)-3
5.Vaculik(233332)-16
6.Kaczmarek(200)-2
7.Ch.Hansen(000)-0
Azoty:
9.Janowski(22112)-8
10.Mroczka(11120)-5
11.Bjerre(33330)-12
12.Jamrog(101)-2
13.Kolodziej(33333)-15
14.Rolnicki(100)-1
15.Berge(3100)-4

wynik 47-43 dla Azotow

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
KZ METS - POWER TEAM

Power:
1.Pedersen(23323)-13
2.Jedrzejak(00)-0
3.Lebiedievs(22012)-7
4.Nicholls|(11010)-3
5.Milik(31130)-8
6.Drabik(32222)-11
7.Krcmar(000)-0
Mets:
9.Hancock(33213)-12
10.Baran(10121)-5
11.Grajczonek(1010)-2
12.Lampart(32331)-12
13.Woffinden(23332)-13
14.Lampart(210)-3
15.Kurtz(101)-2

wynik48-42 dla Mets

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - KZ METS

Moto Myszy:
9.Dudek(22332)12
10.Thorsell (1121)-5
11.Zengota(22301)-8
12.Karpow(21113)-8
13.Protasiewicz(33310)10
14.Hansen(100) 1
15.Zgardziński(311)-5
Mets Rzeszów
1.Hancock(332323)16
2.Baran(0010)1
3.Michelsen(100)1
4.Lampart(22002)6
5.Woffinden(333221)14
6.Kosakowski(200)2
7.Kurtz(010)1

wynik 49-41 dla Moto Myszy

--------------------------------------------------------------------------------------------------
ROŻOWE PATATAJE - POSZUKIWACZE

Poszukiwacze:
1.Zmarzlik(323232)-15
2.Sundstrem(1011)-3
3.Iversen(231231)-12
4.Thomsen(001)-1
5.Kasprzak(22221)-9
6.Karczmarz(200)-2
7.Jeppesen(000)-0
Rożowe Patataje:
9.Jonsson(22232)-11
10.Kudriaszow(10010)-2
11.Gollob(33323)-14
12.Gapiński(1110)-3
13.Sajfudinov(33330)-12
14.Jacobsen(310)-4
15.Stalkowski(011)-2

wynik 47-43 dla Patatajow

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PUMA - FLYING BOYS

Flying Boys:
1.Doyle(323333)-17
2.Lahti(00)-0
3.Andersen(21102)-6
4.Miskowiak(12000)-3
5.Kildemand(222210)-9
6.Piosicki(00)-0
7.Anderson(2100)-2
Puma:
9.Lindback(33132)-12
10.Bogdanovs(2111)-5
11.Buczkowski(12110)-5
12.Okoniewski(33231)-12
13.A.Łaguta(33322)-13
14.Thyasen(300)-3
15.Lyager(011)-2

wynik 52-38 dla Pumy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKIWACZE - PUMA

Puma:
1.Lindback(311112)-9
2.Harris(21101)-5
3.Okoniewski(22220)-8
4.Buczkowski(12)-3
5.A.Łaguta(332321)-14
6.Thyasen(200)-2
7.Lyager(000)-0
Poszukiwacze:
9.Zmarzlik(33332)-14
10.Sundstrem(11010)-3
11.Iversen(33333)-15
12.Jonasson(1100)-2
13.Kasprzak(22223)-11
14.Nowacki(100)-1
15.Karczmarz(300)-3

wynik 49-41 dla Poszukiwaczy

-------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS - ROZOWE PATATAJE

Rozowe Patataje:
1.Jonsson(323121)-12
2.Kudriaszow(000)-0
3.Kułakow(001)-1
4.Szczepaniak(21000)-3
5.Sajfuidnov(333332)-17
6.Stalkowski(00)-0
7.Jacobsen(231w2)-8
Angry Lions:
9.G.Łaguta(33233)-14
10.Szombierski(1010)-2
11.Holta(31223)-11
12.Walasek(22211)-8
13.Zagar(32210)-8
14.Gruchalski(100)-1
15.Woryna(201)-3

wynik 49-41 dla Angry Lions

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER - ANGRY LIONS

Angry Lions:
1.G.Łaguta(22333)-13
2.Jeleniewski(1202)-5
3.Holta(21201)-6
4.Walasek(000)-0
5.Zagar(33210)-9
6.Szczotka(000)-0
7.Woryna(22332)-12
Power:
9.Pedersen(32221)-10
10.Wozniak(00)-0
11.Lebiedievs(3100)-4
12.Huckanback(21110)-5
13.Milik(31332)-12
14.Drabik(33113)-11
15.Drozdz(1101)-3

wyniki 45-45

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PUMA - MONSTER

Monster:
1.Holder(122221)-10
2.Wells(110)-2
3.Cook(101120)-5
4.Miesiac(0)-0
5.Ward(333232)-16
6.Kopec(10)-1
7.Lambert(321011)-8
Puma:
9.A.Łaguta(33333)-15
10.Buczkowski(31332)-12
11.Okoniewski(22201)-7
12.Bogdanovs(0011)-2
13.Lindback(23230)-10
14.Thyasen(200)-2
15.Wieczorek(000)-0

wynik 48-42 dla Pumy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - RED BULL

Red Bull:
1.Pi.Pawlicki(32223)-12
2.Batchelor(0101)-2
3.Prz.Pawlicki(323212)-13
4.Tungate(000)-0
5.Hampel(232200)-9
6.Kubera(3011)-5
7.Luna(00)-0
Flying Boys:
9.Doyle(33233)-14
10.Lahti(2113)-7
11.Andersen(13131)-9
12.Miskowaik(12301)-7
13.Kildemand(21302)-8
14.Bober(200)-2
15.Piosicki(110)-2

wynik 49-41 dla Flying Boys

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE - FLYING BOYS

Flying Boys:
1.Doyle(231333)-15
2.Miskowiak(10)-1
3.Lahti(00)-0
4.Thomsen(122100)-6
5.Andersen(302210)-8
6.Frickie(322212)-12
7.Chmiel(00)-0
Rozowe Patataje:
9.Jonsson(21123)-9
10.Gapiński(1010)-2
11.Buczkowski(23301)-9
12.Wozniak(11321)-8
13.Sajfudinov(33332)-14
14.Bates(010)-1
15.Jacobsen(230)-5

wynik 48-42 dla Patatajow

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RED BULL - VIAGRA

Viagra:
1.Madsen(32230)-10
2.Michelsen(0110)-2
3.Pieszczek(221322)-12
4.Czaja(000)-0
5.Vaculik(326133)-18
6.Fredriksen(000)-0
7.Lyager(100)-1
Red Bull:
9.Pi.Pawlicki(33331)-13
10.Kosciuch(11011)-5
11.Prz.Pawlicki(23222)-11
12.Korneliusen(1110)-3
13.Hampel(23223)-12
14.Kubera(210)-3
15.Smektala(310)-4

wynik 50-43 dla Red Bulla

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KZ METS - POSZUKIWACZE

Poszukiwacze:
1.Zmarzlik(3232321)-16
2.Cook(00010)-1
3.Iversen(2133322)-16
4.Sundstrem(01021)-4
5.z/z
6.Jeppesen(000)-0
7.Studziński(100)-1
Mets:
9.Hancock(32330)-11
10.Harris(1110)-3
11.Porsing(22223)-11
12.Okoniewski(10112)-5
13.Kildemand(32333)-14
14.Wojdyło(211)-4
15.Kurtz(301)-4

wynik 52-38 dla Mets

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AZOTY - RED BULL

Red Bull:
1.Pi.Pawlicki(226302)-15
2.Kosciuch(101)-2
3.Prz.Pawlicki(221321)-11
4.Korneliusen(01)-2
5.Hampel(22132)-10
6.Smektała(20210)-5
7.Luna(000)-0
Azoty:
9.Janowski(33213)-12
10.Bellego(10)-1
11.Bjerre(33220)-10
12.Ljung(11021)-5
13.Kolodziej(33333)-15
14.Berge(3100)-4
15.Rolnicki(0110)-2

wynik 49-44 dla Azotow

--------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS - PUMA

Puma:
1.A.Łaguta(332332)-16
2.Logaczow(010100)-2
3.Lindback(312023)-11
4.Lebiedievs(212120)-8
5.z/z
6.Kaczmarek(302)-5
7.Thyasen(111)-3
Angdy Lions:
9.G.Łaguta(33131)-11
10.Gomolski(2100)-3
11.Holta(22221)-9
12.Ułamek(33012)-9
13.Zagar(31313)-11
14.Niedzwiedz(000)-0
15.Gruchalski(200)-2

wynik 45-45

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VIAGRA - POWER

Power:
1.Pedersen(312232)-13
2.Bogdanovs(11110)-4
3.Andersen(322100)-8
4.Huckenback(1100)-2
5.z/z
6.Drabik(333022)-13
7.Drozdz(200)-2
Viagra:
9.Madsen(23113)-10
10.Legowik(100)-1
11.Pieszczek(32311)-10
12.Lindgren(223321)-13
13.Vaculik(22333)-13
14.K.Andersen(000)-0
15.Stella(100)-1

wynik 48-42 dla Viagry

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER - RÓZOWE PATATAJE

Różowe Patataje:
1.Jonsson(220210)-7
2.Kudriaszow(0)-0
3.Buczkowski(221001)-6
4.Gapiński(000)-0
5.Sajfudinov(336233)-20
6.Stalkowski(000)-0
7.Jacobsen(22000)-4
Monster:
9.Holder(13212)-9
10.Miedziński(31321)-10
11.Przedpełski - NS
12.Jensen(12233)-11
13.Ward(33312)-12
14.Lambert(11110)-4
15.Frickie(33211)-10

wynik 56-37 dla Monstera

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER - POWER

Power:
1.Pedersen(3223232)-19
2.Jedrzejak(1001)-2
3.Huckenback(2203000)-7
4.Bogdanovs(000)-0
5.z/z
6.Drabik(3222010)-10
7.Krcmar(10)-1
Monster:
9.Holder(32211)-9
10.Miedziński(33102)-9
11.Jensen(2113)-7
12.Lindgren(31331)-11
13.Ward(33123)-12
14.Kopec(010)-1
15.Lambert(211)-4

wynik 53-37 dla Monstera

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - MOTO MYSZY

Moto Myszy:
1.Dudek(33233)-14
2.Hougard(21111)-6
3.Walasek(110)-2
4.Thomsen(22310)-8
5.Protasieiwcz(22223)-11
6.Ellis(20110)-4
7.Heartel(00)-0
Flying Boys:
9.Woffinden(33332)-14
10.Musielak(10)-1
11.Nicholls(30200)-5
12.Miskowiak(02012)-5
13.Doyle(33321)-12
14.Bober(101)-2
15.Lyager(31200)-6

wynik 45-45

----------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - ANGRY LIONS

Angry Lions:
1.G.Łaguta(123222)-12
2.Gomolski(020)-2
3.Holta(1020)-3
4.Klindt(001)-1
5.Zagar(330111)-9
6.Hansen(121)-4
7.Woryna(33212)-11
Moto Myszy:
9.Dudek(23333)-14
10.Karpov(23310)-9
11.Thomsen(11210)-5
12.Thorsell(3200)-5
13.Protasieiwcz(31233)-12
14.Heartel(000)-0
15.Ellis(210)-3

wynik 48-42 dla Moto Myszy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE - VIAGRA

Viagra:
1.Madsen(2223w)-9
2.Worrall(00)-0
3.Pieszczek(20101)-4
4.Czaja(100)-1
5.Vaculik(33322)-13
6.Jacobsen(11010)-5
7.Frickie(3223w)-10
Rozowe Patataje:
9.Jonsson(13122)-9
10.Wozniak(30313)-10
11.Zengota(3111)-6
12.Buczkowski(21221)-8
13.Sajfudinov(32333)-14
14.Kostygow(201)-3
15.Bates(000)-0

wynik 50-40 dla Patatajow

-----------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE - MOTO MYSZY

Moto Myszy:
1.Dudek(133333)-16
2.Bech Jensen(210)-3
3.Hougard(32220)-9
4.Thomsen(10010)-2
5.Protasieiwcz(31312)-10
6.Ellis(301)-4
7.B.Andersen(000)-0
Rozowe Patataje:
9.Jonsson(22321)-10
10.Wozniak(3010)-4
11.Zengota(01221)-6
12.Buczkowski(13103)-8
13.Sajfuidnov(33222)-12
14.Kling(110)-2
15.Bates(220)-4

wynik 46-44 dla Patatajow

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - POSZUKIWACZE

Poszukiwacze:
1.z/z
2.Sundstrem(012120)-6
3.Iversen(3323w11)-13
4.Cyfer(0010)-1
5.Zmarzlik(2333332)-19
6.Karczmarz(200)-2
7.Studziński(000)-0
Flying Boys:
9.Doyle(333323)-17
10.Jedrzejak(121201)-7
11.Lahti(121130)-8
12.Szczepaniak(202212)-9
13.z/z
14.Bober(110)-2
15.Lyager(312)-6

wynik 49-41 dla Flying Boys

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKIWACZE - MONSTER

Monster:
1.Holder(01211)-5
2.Miedziński(1212w3)-9
3.Przedpełski(1)-1
4.Jensen(22120)-7
5.Ward(33332)-14
6.J.Holder(012)-3
7.Lambert(30201)-6
Poszukiwacze:
9.z/z
10.Sundstrem(112022)-8
11.Iversen(332321)-14
12.Jonasson(10000)-1
13.Zmarzlik(333333)-18
14.Jeppesen(2000)-2
15.Nowacki(001)-1

wynik 45-45

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Azoty:
1.Janowski(322322)-14
2.Ljung(200)-2
3.Mroczka(222111)-9
4.Wolbert(000)-0
5.Kolodziej(323210)-11
6.Becker(000)-0
7.Rolnicki(200)-2
Puma:
9.Łaguta(333333)-18
10.B.Pedersen(111100)-4
11.Lindback(133221)-12
12.Lebiedievs(311203)-10
13.z/z
14.Kaczmarek(031)-4
15.Czugunov(112)-4

wynik 52-38 dla Pumy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AZOTY - ANGRY LIONS

Angry Lions:
1.G.Łaguta(231232)-13
2.Gomolski(101)-2
3.Holta(22130)-8
4.Ulamek(21202)-7
5.Zagar(02210)-5
6.Szczotka(011)-1
7.Woryna(310)-4
Azoty:
9.Janowski(33231)-12
10.Mroczka(2011)-4
11.Bjerre(33323)-14
12.Ljung(11001)-3
13.Kolodziej(33323)-14
14.Berge(200)-2
15.Becker(000)-0

wynik 49-41 dla Azotow

-----------------------------------------------------------------------------
VIAGRA - PUMA

Puma:
1.Laguta(3323232)-18
2.Logaczow(100)-1
3.Lebiedievs(2110110)-6
4.Lindback(3211220)-11
5.z/z
6.Kaczmarek(000)-0
7.Czugunow(111)-3
Vuagra:
9.Madsen(32331)-12
10.Czaja(220)-4
11.Michelsen(0300)-3
12.Pieszczek(20212)-7
13.Vaculik(33333)-15
14.Frickie(31211)-8
15.Jacobsen(020)-2

wynik 51-39 dla Viagry

--------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - VIAGRA

Viagra:
1.Madsen(32321)-11
2.Liszka(0)-0
3.Pieszczek(32011)-7
4.Michelsen(1000)-1
5.Vaculik(32222)-11
6.Jacobsen(11100)-3
7.Frickie(31322)-11
Moto Myszy:
9.Dudek(133310)-11
10.Walasek(01)-1
11.Karpov(22213)-10
12.Thorsell(20100)-3
13.Protasieiwcz(332333)-17
14.Ellis(0211)-4
15.Zgardziński(00)-0

wynik 46-44 dla Moto Myszy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER - RED BULL

Red Bull:
1.Hampel(323322)-15
2.Prz.Pawlicki(3221w)-8
3.Korneliusen(100)-1
4.Masters(010)-1
5.Pi.Pawlicki(22231w)-10
6.Kubera(100w)-1
7.Smektala(212)-5
Power:
9.Woffinden(33131)-11
10.Tungate(00)-0
11.Andersen(22311)-9
12.Bogdanovs(010)-1
13.Milik(33223)-13
14.Drabik(11313)-9
15.Drozdz(23100)-6

wynik 49-41 dla Powera

------------------------------------------------------------------------------------------
PUMA - ROZOWE PATATAJE

Rozowe Patataje:
1.Jonsson(1111)-4
2.Wozniak(22121)-8
3.Zengota(1200)-3
4.Buczkowski(323230)-13
5.Sajfuidnov(21222)-9
6.Kostygow(230)-5
7.Bates(000)-0
Puma:
9.Laguta(323213)-14
10.Musielak(300100)-4
11.Lindback(333331)-16
12.Lebiedievs(130032)-9
13.z/z
14.Czugunov(211)-4
14.Thyasen(100)-1

wynik 48-42 dla Pumy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RED BULL - METS

Mets:
1.Hancock(322322)-14
2.Grajczonek(111112)-7
3.Baran(210)-3
4.Okoniewski(100)-1
5.Kildemand(322230)-12
6.Polis(200)-2
7.Skupien(000)-0
Red Bull
9.Hampel(23333)-14
10.Prz.Pawlicki(23231)-11
11.Kosciuch(010)-1
12.Baliński(11011)-4
13.Pi.Pawlicki(33313)-13
14.Smektala(0322)-7
15.Luna(100)-1

wynik 51-39 dla Red Bulla

-----------------------------------------------------------------------------------------------
METS - FLYING BOYS

Flying Boys:
1.z/z
2.Lahti(001)-1
3.Miskowiak(011010)-3
4.Szczepaniak(2322230)-14
5.Doyle(3233323)-19
6.Lyager(0200)-2
7.Bober(300)-3
Mets:
9.Hancock(33332)-14
10.Porsing(1011)-3
11.Lampart(23132)-11
12.Baran(11201)-5
13.Kildemand(23221)-10
14.Polis(100)-1
15.Lampart(211)-4

wynik 48-42 dla Mets

------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS - POSZUKIWACZE

Poszukiwacze;
1.Zmarzlik(32333)-14
2.Sundstrem(01011)-3
3.Iversen(23331)-12
4.Cook(1001)-2
5.Kasprzak(33230)-11
6.Karczmarz(200)-2
7.Nowacki(000)-0
Angry Lions:
9.z/z
10.Ułamek(221000)-5
11.Holta(332323)-16
12.Szombierski(100)-1
13.Zagar(222222)-12
14.Woryna(31112)-8
15.Hansen(1111)-4

wynik 46-44 dla Angry Lions

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER - RED BULL

Red Bull:
1.Hampel(323331)-15
2.Prz.Pawlicki(211112)-8
3.Kornaliusen(000)-0
4.Kosciuch(00)-0
5.Pi.Pawlicki(322222)-13
6.Smektała(22100)-5
7.Kurmis(00)-0
Monster:
9.Holder(33330)-12
10.Miesiac(01)-1
11.Jensen(11211)-6
12.Lindgren(32003)-8
13.Ward(33223)-13
14.Kopec(112)-4
15.Lambert(31001)-5

wynik 49-41 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VIAGRA - MONSTER

Monster:
1.Holder(22320)-9
2.Miedziński(2110)-4
3.Jensen(2102)-5
4.Lindgren(11013)-6
5.Ward(333313)-16
6.Koscielski(000)-0
7.Lambert(320)-5
Viagra:
9.Madsen(32232)-12
10.Czaja(10)-1
11.Pieszczek(22202)-8
12.Worall(200)-2
13.Vaculik(30131)-8
14.Frickie(33311)-11
15.Jacobsen(11100)-3

wynik 45-45

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKIWACZE - MOTO MYSZY

Moto Myszy:
1.Dudek(323232)-15
2.Riss(010)-1
3.Karpov(0120)-3
4.Thomsen(12212)-8
5.Protaseiiwcz(223w11)-9
6.Ellis(122)-5
7.Czerniawski(010)-1
Poszukiwacze:
9.Zmarzlik(33323)-14
10.Sundstrem(20101)-4
11.Iversen(32330)-11
12.Jonasson(01)-1
13.Kasprzak(33123)-12
14.Jeppesen(000)-0
15.Karczmarz(31110)-6

wynik 48-42 dla Poszukiwaczy

--------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - POWER

Power:
1.Woffinden(31333)-13
2.Bogdanovs(21100)-4
3.Andersen(22032)-9
4.Huckanback(00)-0
5.Milik(31320)-9
6.Drabik(13211)-6
7.Drozdz(030)-3
Flying Boys:
9.Pedersen(32321)-11
10.Miskowiak(1101)-3
11.Lahti(20001)-3
12.Szczepnaiak(12223)-10
13.Doyle(33232)-13
14.Miskowiak(000)-0
15.Bober(211)-4

wynik 46-44 dla Powera

-----------------------------------------------------------------------------
POWER - PUMA

Puma:
1.Łaguta(3321313)-16
2.Lebiedievs(131312)-11
3.Lindback(2112220)-10
4.Pedersen(0011)-2
5.z/z
6.Czugunov(222)-6
7.Kaczmarek(000)-0
Power:
9.Woffinden(33332)-14
10.Miesiac(100)-1
11.Andersen(31020)-6
12.Huckenback(32103)-9
13.Milik(12321)-9
14.Drozdz(3000)-3
15.Krcmar(110)-2

wynik 45-45

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angry Lions - Mets

Mets:
1.z/z
2.Okoniewski(12010)-4
3.Kolodziej(2232231)-15
4.Grajczonek(100)-1
5.Kildemand(231322)-13
6.Kurtz(221211)-9
7.Polis(100)-1
Angry Lions:
9.z/z
10.Ułamek(012100)-4
11.Holta(333131)-14
12.Ljung(001)-1
13.Zagar(323303)-14
14.Woryna(331232)-14
15.Hansen(010)-1

wynik 48-42 dla Angry Lions

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZOWE PATATAJE - POWER

Power:
1.Woffinden(33332)-14
2.Morris(00)-0
3.Milik(31003)-7
4.Huckanback(31001)-5
5.Janowski(23330)-11
6.Drabik(30202)-7
7.Drozdz(000)-0
Rozowe ptataje
9.Vaculik(22121)-8
10.Jonsson(11210)-5
11.Buczkowski(21212)-8
12.Woznaik(1121)-5
13.Sajfuidnov(32333)-14
14.Kostygow(221)-5
15.Jacobsen(110)-2

wynik 47-43 dla Patatajow

-----------------------------------------------------------------------------------------
Angry Lions:
1.z/z
2.Czaja(100)-1
3.Holta(233232)-15
4.Tungate(122110)-7
5.Zagar(222110)-8
6.Woryna(321231)-12
7.Hansen(111)-3
Flying Boys
9.z/z
10.Jedrzejak(01020)-3
11.Madsen(33w3221)-4
12.Sczepaniak(0120)-3
13.Doyle(3333333)-21
14.Berge(0010)-1
15.Miskowiak(200)-2

wynik 46-44 dla Angry Lions

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Moto Myszy:
1.Dudek(322232)-14
2.Hougard(201)-3
3.Zengota(1020)-3
4.Thorsell(120)-3
5.Protasieiwcz(311011)-7
6.Ellis(010)-1
7.Frickie(32122)-10
Puma:
9.Łaguta(333323)-17
10.Mroczka(121100)-5
11.Lindback(231310)-10
12.Lebiedievs(333003)-12
13.z/z
14.Czugunow(220)-2
15.Thyasen(000)-0

wynik 48-42 dla Pumy

--------------------------------------------------------------------------------------
Mets:
1.Hancock(33233)-14
2.Okoniewski(100)-1
3.Kolodziej(32103)-9
4.Bjerre(11210)-5
5.Kildemand(23220)-9
6.Kurtz(2120)-5
7.Kossakowski(000)-0
Rozowe Patatje;
9.Vaculik(31331)-11
10.Buczkowski(2000)-2
11.Jonsson(1011)-3
12.Pi.Pawlicki(33322)-13
13.Lindgren(21312)-9
14.Kostygow(2321)-8
15.Jacobsen(010)-1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monster:
1.Woffinden(32122)-10
2.Przedpełski(101)-2
3.Miedziński(2201)-5
4.Ch.Holder(21102)-6
5.Ward(33331)-13
6.J.Holder(22120)-7
7.Lambert(111)-3
Flying Boys:
9.z/z
10.Andersen(022013)-8
11.Madsen(333220)-13
12.Szczepaniak(1000)-1
13.Doyle(333233)-17
14.Smektala(31001)-5
15.Bober(000)-0

wynik 46-44 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER - METS

Mets:
1.Hancock(332232)-15
2.Grajczonek(001)-1
3.Bjerre(121)-4
4.Kolodziej(222231)-12
5.Kildemand(312100)-7
6.Kurtz(2000)-2
7.Skupień(00)-0
Monster:
9.Woffinden(23330)-11
10.Przedpełski(32312)-11
11.Miedziński(02111)-5
12.Masters - n/s
13.Ward(33323)-14
14.J.Holder(31100)-5
15.Lambert(11010)-3

wynik 49-41 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKIWACZE - POWER

Power:
1.Sajfudinov(22232)-11
2.Bogdanovs(00)-0
3.Milik(2100)-3
4.Jensen(321220)-10
5.Janowski(12213)-9
6.Drabik(32310)-9
7.Kubera(010)-1
Poszukiwacze:
9.Kasprzak(21311)-8
10.Pawlicki(12112)-7
11.Iversen(33331)-13
12.Sundstrem(100)-1
13.Zmarzlik(33333)-15
14.Karczmarz(2100)-3
15.Czerniawski(000)-0

wynik 47-43 dla Poszukiwaczy

--------------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER-ANGRY LIONS

Angry Lions:
1.z/z
2.Zengota(010)-1
3.Holta(2212230)-10
4.Tungate(2000)-2
5.Zagar(3222002)-11
6.Woryna(2111201)-8
7.Hansen(00)-0
Monster
9.Woffinden(33331)-13
10.Miedziński(33211)-10
11.Holder(23132)-11
12.Musielak(n/s)
13.Ward(33323)-14
14.Holder(13011)-6
15.Lambert(11000)-2

wynik 56-34 dla Monstera

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozowe Patatje:
1.Vaculik(0312)-6
2.Buczkowski(1201)-4
3.Wozniak(312232)-13
4.Pi.Pawlicki(3100)-4
5.Lindgren(232221)-12
6.Kurmins(200)-2
7.Bates(021)-3
Poszukiwacze:
9.Zmarzlik(32333)-14
10.Czerniawski(100)-1
11.Iversen(3233w)-11
12.Prz.Pawlicki(01111)-4
13.Kasprzak(3223w)-10
14.Karczmarz(31w10)-5
15.Jeppesen(10)-1

wynik 46-44 dla Poszukiwaczy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - PUMA

Puma:
1.Łaguta(3323332)-19
2.Pieszczek(0000)-0
3.Lindback(3233121)-15
4.Bech Jensen(20100)-3
5.z/z
6.Czugunow(22101)-6
7.Thyasen(00)-0
Flying Boys:
9.Madsen(32220)-9
10.Miskowiak(21110)-5
11.Andersen(31222)-10
12.Lahti(0110)-2
13.Doyle(23333)-14
14.Smektala(311)-5
15.Bober(110)-2

wynik 47-43 dla Flying boys

----------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - POWER

Power:
1.Sajfudinov(22330)-10
2.Bogdanovs(10)-1
3.Jensen(12200)-5
4.Huckenback(010)-1
5.Janowski(31322)-11
6.Drabik(32203)-10
6.Kubera(12100)-4
Moto Myszy:
9.Dudek(33231)-12
10.Karpov(10)-1
11.Hampel(33323)-14
12.Thorsell(23011)-7
13.Protasieiwcz(01112)-5
14.Becker(000)-0
15.Frickie(23211)-9

wynik 48-42 dla Moto Myszy

---------------------------------------------------------------------------------------------------
POWER-METS

Mets:
1.Hancock(322322)-13
2.Grajczonek(100)-1
3.Bjerre(13021)-7
4.Kolodziej(232120)-10
5.Kildemand(2120)-5
6.Kurtz(2010)-3
7.Polis(00)-0
Power:
9.Sajfuidnov(32311)-10
10.Huckenback(10)-1
11.Milik(31233)-12
12.Lebiedievs(02110)-4
13.Janowski(31333)-13
14.Drabik(32310)-9
15.Drozdz(100)-1

wynik 50-40 dla powera

--------------------------------------------------------------------------------------------
MONSTER - MOTO MYSZY

Moto Myszy:
1.Dudek(33221)-11
2.Walasek(22112)-8
3.Hampel(33233)-14
4.Thomsen(1100)-2
5.Protaseiiwcz(12103)-7
6.Ellis(010)-1
7.Czugunow(220)-4
Monster:
9.Lindgren(3320w)-8
10.Mroczka(030)-3
11.Holder(2103w)-6
12.Prz.Pawlicki(10121)-5
13.Ward(23312)-11
14.Kaczmarek(100)-1
15.J.Holder(3321)-9

wynik 47-43 dla Moto Myszy

-----------------------------------------------------------------------------------------------
BEARS - POSZUKIWACZE

Poszukiwacze:
1.Kasprzak(32213)-11
2.Sundstrem(200)-2
3.Iversen(32120)-8
4.Jensen(20200)-4
5.Zmarzlik(33333)-4
6.Jeppesen(100)-1
7.Karczmarz(2000)-2
Bears:
9.Woffinden(2333322)-18
10.PrzPawlicki(112)-4
11.Holder(1130211)-9
12.Pi.Pawlicki(1322111)-11
13.z/z
14.Kubera(131)-5
15.Jacobsen(000)-0

wynik 47-43 dla Bearsow

-----------------------------------------------------------------------------------
METS - MOTO MYSZY
Moto Myszy:
1.Dudek(333213)-15
2.Thorsell(0)-0
3.Walasek(20122)-7
4.Thomsen(211011)-6
5.Protasieiwcz(232331)-14
6.Ellis(0200)-2
7.Czugunow(00)-0
Mets:
9.Hancock(32332)-13
10.Lampart(1102)-4
11.Kildemand(10101)-3
12.Bjerre(32213)-11
13.Holder(32320)-10
14.Lambert(110)-2
15.Lampart(310)-4

wynik 47-43 dla Mets

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS - POWER

Power:
1.Sajfuidnov(32331)-12
2.Hucaknback(1010)-2
3.Milik(32023)-10
4.Lebiedievs(21000)-3
5.Janowski(33222)-12
6.Drozdz(200)-2
7.Krcmar(110)-2
Angry Lions:
9.z/z
10.Kosciuch(010)-1
11.Holta(223333)-16
12.Zengota(210211)-7
13.Zagar(333210)-12
14.Woryna(321112)-10
15.Gruchalski(001)-1

wynik 47-43 dla Angdy Lions

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLYING BOYS - ROZOWE PATATAJE

Rozowe Pattaje:
1.Vaculik(21210)-6
2.Wozniak(12001)-4
3.Gapiński(00)_0
4.Buczkowski(12102)-6
5,Łaguta(33133)-13
6.Kostygow(100)-1
7.Frickie(23233)-13
Flying Boys:
9.Pedersen(32123)-11
10.Miskoaiwk(000)-0
11.Madsen(13331)-11
12.Andersen(22210)-7
13.Doyle(33322)-13
14.Bober(200)-2
15.Miskoiwak(1110)-3

wynik 47-43 dla Flying Boys

------------------------------------------------------------------------
ANGELS - TIGERS

Tigers:
1.Woffinden(3222322)-16
2.Pieszczek- ns
3.Kolodziej(211302)-9
4.Pawlicki(233011)-10
5.z/z
6.Smektala(230010)-6
7.Kurtz(01100)-2
Angels:
9.Lindgren(32103)-9
10.Miedzinski(13221)-9
11.Lindback(0101)-2
12.Przedpełski(32210)-8
13.Ward(33333)-15
14.Jacobsen(010)-1
15.J.Holder(201)-3

wynik 47-43 dla Angels

-------------------------------------------------------------------------------
Angels:
1.Lindgren(231103)-10
2.Mroczka(0)-0
3.Lindback(00w01)-1
4.Przedpelski(101321)-8
5.Ward(333333)-18
6.Jacobsen(002)-2
7.J.Holder(220)-4
Rozowe Patataje:
9.Vaculik(23012)-8
10.Jonsson(21020)-5
11.Buczkowski(31230)-9
12.Gapiński(01)-1
13.A.Łaguta(31222)-10
14.Kostygow(131)-5
15.Frickie(31221)-9

wynhik 47-43 dla Patatjow

------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTO MYSZY - FLYING BOYS

Flying Boys:
1.Pedersen(32320)-10
2.Pieszczek(02000)-2
3.Madsen(21212)-8
4.Andersen(100)-1
5.Doyle(331322)-14
6.Miskowiak(310)-4
7.Lyager(100)-1
Moto Myszy:
9.Dudek(23333)-14
10.Thorsell(1101)-3
11.Hampel(33231)-12
12.Walasek(21101)-5
13.Protasiewicz(32223)-12
14.Tonder(000)-0
15.Czugunov(211)-4

wynik 49-41 dla Moto Myszy

----------------------------------------------------------------------------------------
POWER - ANGELS

Angels:
1.Lindgren(22200)-6
2.Miedzinski(1101)-3
3.Lindback(1123)-7
4.Przedpełski(20220)-6
5.Ward(323133)-15
6.Jacobsen(202)-4
7.J.Holder(100)-1
Power:
9.Hampel(33332)-14
10.Huckenback(1100)-2
11.Milik(31221)-9
12.Lebiedievs(100)-1
13.Janowski(23311)-10
14.Drabik(33312)-12
15.Krcmar(000)-0

3wynik 48-42 dla Powera

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
TIGERS - ANGRY LIONS

Angry Lions
1.Holta(220231)-10
2.Tungate(1110)-3
3.Zengota(20222)-8
4.Gomolski(00)-0
5.Zagar(233002)-10
6.Woryna(2210)-5
7.Niedzwiedz(000)-0
Tigers:
9.Woffinden(313313)-14
10.Pi.Pawlicki(123230)-11
11.Kolodziej(330111)-9
12.Prz.Pawlicki(020123)-8
13.z/z
14.Kubera(111)-3
15.Smektala(333)-9

wynik 54-36 dla Tigers

-------------------------------------------------------------------------------------------
ANGRY LIONS - MOTO MYSZY


night
Moto Myszy:
1.Dudek(32331)-12
2.Walasek(10101)-3
3.Sajfuidnov|(33232)-13
4.Hougard(00)-0
5.P{rotasieiwcz(31203)-9
6.Czugunow(22211)-8
7.M.Hansen(100)-1
Angry Lions:
9.z/z
10.Zengota(210002)-5
11.Holta(330113)-11
12.Ljung(010)-1
13.Zagar(323220)-12
14.Woryna(322321)-13
15.P.Hansen(011)-2

wynik 46-44 dla Moto Myszy


Szata graficzna - Zona NIghta
Tabele - Ksolar
night
Ostatnio edytowany: 22.11.2017 21:16
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Panie sedzio protest. No ile mozna tolerowac to czolganie sie Okoniewskiego na starcie? Co bieg to sie czolga i puszcz sprzeglo tuz zanim tasma pojdzie w gore.
Jezu, jak Ty mylisz Hampela z Okoniewskim, to niedługo motor będzie KAJAKIEM :)
Lubię
Nie lubię
+5
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
Będą ku... krzyczeć RedTube w czasie meczu haha
a kierownikiem druzyny bedzie ŁYSY Z BRAZZERS
hahaha
Lubię
Nie lubię
+4
Komentarze (1000)
6 miesięcy temu
Oj, żona wola na kolacje
  Lubię
  Nie lubię
6 miesięcy temu
Poobserwuje sobie
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
czekam na zestwy startowe
Alez strasznie mi sie podoba na chwile obecna ,,,,,,PODIUM,,,,FL,,,,,:::::::))))),,,,Zwlaszcza ,,,,,menago,,,,kierujacy zespolami ,,,hahaha...
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
no yo za chwileczke 3 mecz
nie taką chwilę, zaczynamy 21
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
czekam na zestwy startowe
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
no yo za chwileczke 3 mecz
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
Konto usunięte
Poszukiwacze pojechali ładny mecz we Wrocławiu.Liga jest wyrówna to zwiastuje duże emocje.Ciekawe za ile sprzedamy prawa do transmisji hihihi
  Lubię
  Nie lubię
+4
9 miesięcy temu
1500! GRAND SLAM! GRAND SLAMD! AND THE METS TAKE THE LEAD!
  Lubię
  Nie lubię
+1
9 miesięcy temu
1499
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
1498
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com