Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
SPEEDWAY LEAGUE
 08.08.2018 7:06
SL
Witam



Zaczynamy kolejna zabawe na zimowe wieczory, zwiazana z żużlem.
Będzie to Speedway League.
Na czym bedzie polegala zabawa to pewnie kazdy wie, czyli prowadzenie swojej druzyny jako manager.
Tutaj wybieramy sobie dowolna druzyne klubowa i stajemy sie managerem tej druzyny.

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1 lub 2
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.
6.Sedziowie podaja wynik biegu i sedzia głowny wyciaga srednia z tych typow.
7.Mozna skorzystac z jokera przy roznicy 10 pkt , ale tylko do 13 biegu.
8.Wynik meczy powyzej 50-40 jest liczony jako +3 i -1.
9.Po meczu losowany jest zawodnicy (2) , ktorzy nie wystapia w kolejny meczu, w ich miejsce wchodza rezerwowi.
10.Kazdy gracz na poczatku meczu wybiera 1 zawodnika nietyklanego, ktory jednoczesnie w druzynei przeciwnej powoduje rowniez zawodnika nietyklanego(1-15, 2-14, 3-13, 4-12, 5-11, 6-10, 7-9)

UCZESTNICY:

Stal Gorzów - RAV STAL
Włokniarz Czestochowa - CT
Apator Toruń - AM99
GKM Grudziadz - KUJAWIAQ
Orzeł Łódz - PAWEŁ88
Wybrzeze Gdańsk - GRUNEK
Motor Lublin - ASIA
Polonia Piła - LESZEK SG
Stal Rzeszów - TOM26RZESZOW
Polonia Bydgoszcz - MICHAL LEWANDOWSKI
Kolejarz Opole - NIGHT


Zasady punktowania meczu:

- za zwyciestwo 2 pkt
- za remis 1
- za porazke 0
- za wygrana 51-39 lub wyzej (+1)
- za porażke 51-39 lub wyzej (-1)
- za lepszy bilans punktow w dwumeczy bonus (+1)

DRUZYNY SKLADAJA SIE Z 8 SENIORÓW I 5 JUNIORÓW



STAL RZESZÓW:
1.Greg Hancock
2.Nick Morris
3.Peter Kildemand
4.Piotr Pawlicki
5.Andriej Lebiedievs
6.Michał Curzytek
7.Luke Becker
Rez:
8.Josh Grajczonek
9.Karol Baran
10.Grzegorz Walasek
11.Patryk Wojdyło
12.Bartlomiej Kowalski
13.Alex Zgardzinski

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



STAL GORZÓW:
1.Krzysztof Kasprzak
2.Peter Ljung
3.Vaclav Milik
4.Linus Sundstrem
5.Bartosz Zmarzlik
6.Rafał Karczmarz
7.Mateusz Bartkowiak
Rez:
8.Troy Batchelor
9.Thomas Jonasson
10.Adam Ellis
11.Hubert Czerniawski
12.Alan Szczotka
13.Filip Hallstrom Bangs

Stadion:

Miasto:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ORZEŁ ŁÓDZ:
1.Leon Madsen
2.Hans Andersen
3.Rohan Tungate
4.Norbert Kosciuch
5.Nicki Pedersen
6Jakub Miskowiak
7.Gleb Czugunow
Rez:
8.Robert Miskowiak
9.Maksym Bogdanovs
10.Nicolai Klindt
11.Dawid Rempała
12.Robert Chmiel
13.Jonas Seifert-Salk

Stadion:

Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------



WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA:
1.Fredrik Lindgren
2.Timo Lahti
3.Grigorij Łaguta
4.Artur Czaja
5.Rune Holta
6.Michał Gruchalski
7.Maksym Drabik
Rez:
8.Craig Cook
9.Jurica Pavlic
10.Rasmus Jensen
11.Lars Skupien
12.Andres Lyager
13.Michael Heartel

Stadion:

Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WYBRZEZE GDAŃSK:
1.Mikkel Bech
2.Adrian Gała
3.Martin Vaculik
4.Andres Thomsen
5.Mikkel Michelsen
6.Karol Zupiński
7.Daniel Bewley
Rez:
8.Krystain Pieszczek
9.Renat Gafurow
10.Jacob Thorsell
11.Jonas Jeppesen
12.Daniel Kaczmarek
13.Arsłan Fajzulin

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GKM GRUDZIADZ:
1.Antonio Lindback
2.Przemysław Pawlicki
3.Krzysztof Buczkowski
4.Kenneth Bjerre
5.Artiom Łaguta
6.Roman Lachbaum
7.Paweł Łaguta
Rez:
8.Artur Mroczka
9.Kevin Wolbert
10.Kai Huckenback
11.Denis Zielinski
12.Sam Jensen
13.Patryk Rolnicki

Stadion:

Miasto:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLONIA BYDGOSZCZ
1.Emil Sajfudinov
2.Rene Bach
3.Szymon Wozniak
4.Piotr Protasiewicz
5.Andreas Jonsson
6.Dominik Kubera
7.Joel Kling
Rez:
8.Matuesz Szczepaniak
9.Dimitrij Berge
10.Andriej Kudriaszow
11.Witalij Kotlar
12.Mads Hansen
13.Jaimon Lidsey

Stadion:

Miasto:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLONIA PIŁA:
1.Jarosław Hampel
2.Rafal Okoniewski
3.Janusz Kołodziej
4.Tomasz Gapiński
5.Niels K.Iversen
6.Patrick Hansen
7.Bartosz Smektala
Rez:
8.Jakub Jamróg
9.Nicolas Covatti
10.Kim NIlsson
11.Filip Hjemland
12.Marko Lewiszyn
13.Piotr Gryszpiński

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



GETT WELL TORUŃ
1.Chris Holder
2.Adrian Miedzinski
3.Paweł Przedpełski
4.Jack Holder
5.Patryk Dudek
6.Igor Kopec
7.Fredrik Jakobsen
Rez:
8.Jason Garrity
9.Wladimir Borodulin
10.Dawid Bellego
11.Maksymilian Bogdanowicz
12.Mark Karion
13.Tim Sorensen

Stadion:

Miasto:

--------------------------------------------------------------------------------------------------


MOTOR LUBLIN:
1.Maciej Janowski
2.Grzegorz Zengota
3.Kacper Woryna
4.Michael J.Jensen
5.Matej Zagar
6.Wiktor Lampart
7.Oscar Bober
Rez:
8.Dawid Lampart
9.Paweł Miesiac
10.Jake Allen
11.Drew Kemp
12.Kasper Andersen
13.Wiktor Trofimow

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOLEJARZ OPOLE::
1.Tai Woffinden
2.Tobiasz Musielak
3.Oliver Bernzton
4.Richard Lawson
5.Jason Doyle
6.Jan Kvech
7.Robert Lambert
Rez:
8.Max Frickie
9.Brady Kurtz
10.Bjarne Pedersen
11.Mateusz Cierniak
12.Oleg Michaiłovs
13.Zach Wajknecht

Stadion:

Miasto:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOLNI ZAWODNICY:

Kyle Howarth
Kamil Brzozowski
Tyron Proctor
Siergiej Łogaczow
Kjastas Poszouks
Andriej Karpov
Adrian Cyfer
Marcin Nowak
Oscar Polis
Daniel Jeleniewski
Oscar Ajtner -Gollob
Rory Schlein
Scott Nicholls
Ricky Wells
Wiktor Kułakow
Ernest Koza
Edward Mazur
Eduard Krcmar
Aaron Summers
Jonas Davidsson
Damian Baliński
Michael palm Toft
Richie Worrall
Chris Harris
Lasse Bjerre
Marcin Jedrzejewski
Pontus Aspgren
Wadim Tarsienko
Jewgienij Kostygow
Sam masters
Kacper Gomolski
Michał Szczepaniak
Victor Pallovara
Zbigniew Suchecki
Kyle Newman
Sebastian Ulamek
Mrat Gatiakov
Damian Drozdz
Damian Adamczak
Mikołaj Curyło
Fredrik Engman
Joel Andersson
Edward Kennett
Jonas B. Andersen
Justin Sedgmen
Patryk Dolny
Erik Riss
Nicklas Porsing
Ilia Czałow
Mateusz Borowicz
Max Dilger
Marcel Kajzer
Daniel |King
Matej Kus
Mikkel B. Andersen
Tobias Busch
Kasper Lykke Nielsen
James Sarjeant
Thomas Jorgensen
Hubert Łegowik
Mirosław Jabłoński
Mark Riss
Josh Auty
Ben Barker
Denis Gizatulin
Josef Franc
Charles Wright
Igor Kononow
Bradley Wilson-Dean
Matic Ivacic
Daniel Davidsson
--------------------------------------
Damian Lotarski
Maciej Kuromonow
Tymoteusz Picz
Przemysław Giera
Zaine Kennedy
Kamil Nowacki
Leon Flint
Sebastian Niedxzwiedz
Jash Pickering
Jewgienij Sajfulin
Marcin Turowski
Ellis Perks
Dominik Kossakowski
Kamil Wieczorek
Christoffer Selvin
Max Clegg
Mateusz Świdnicki
Dawid Wawrzyniak
Martin Steen Hansen
Gaetan Stella
Connor Mountain
Emil Millberg
Ellis Perks
Przemysław Liszka
Nick Skorja
Niki Lunna
Kacper Pludra
Mateusz Tonder
Lasse fredriksen
Brock Nicol
Filip Nizgorski
Ivan Bolszakow
Wiaczesław Monachow
Emil Peroń
Norbert Krakowiak
Mattia Landaruzzi
Damian Stalkowski
Kyle Bickley
Elvis Augievicius
Davis Kurmis
Piotr Pióro
Marek Lutowicz
Kamil Kiełbasa
Jack Smith
David Pacalaj
Sebastian Woentin
Josh Bailey
Nathan Graves
Max Ruml
Kye Thompson
Patrik Mikel
Filip Hajek
Aleks Rydlewski
Danil Kolodynski
Marcel Studzinksi
Marcin Koscielski
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1.KOLEJKA:
GDAŃSK - OPOLE 49:44 ....................................Wylosowani zawodnicy to BECH, FAJZULIN oraz SZCZEPANIAK, GOMOLSKI.
BYDGOSZCZ - CZESTOCHOWA 46:44 ............. Wylosowani zawodnicy to KUDRIASZOW, BERGE oraz LYAGER I CZAJA
GRUDZIADZ - TORUN 50:40 .............................. Wylosowani zawodnicy to BUCZKOWSKI, HUCKANBACK oraz MIEDZINSKI, KOPEC
WROCŁAW - ŁÓDZ 47:43 ................................... Wylosowani zawodnicy to MILIK I GAŁA oraz KOSCIUCH I FREDRIKSEN
LESZNO - LUBLIN 47:46 .................................... Wylosowani zawodnicy to PRZ.PAWLICKI, KACZMAREK oraz FRICKIE, MASTERS
ZIELONA GÓRA - PIŁA - 0:40
RYBNIK - RZESZÓW 46:44 ............................... Wylosowani zawodnicy to WORYNA , BEWLEY oraz MORRIS , JAMRÓG
GORZÓW - TARNOW - 40:0

2.KOLEJKA:
CZĘSTOCHOWA - GDAŃSK 48:42 ................... Wylosowani zawodnicy to HOLTA , LINDGREN oraz FAJFER, JEPPESEN
OPOLE - BYDGOSZCZ 47:43 ............................ Wylosowani zawodnicy to CIERNIAK, BERNZTON oraz AJTNER , BACH
PIŁA - GRUDZIĄDZ
RZESZÓW - WROCŁAW 47:43 .......................... Wylosowani zawodnicy to KILDEMAND , BECKER oraz SCHLEIN, PEDERSEN
ŁÓDZ - LESZNO 47:43 ..................................... Wylosowani zawodnicy to PALM TOFT, LIDSEY oraz KLINDT, MISKOWIAK
LUBLIN - GORZÓW
TORUN - RYBNIK 46:44 ....................................Wylosowani zawodnicy to CH.HOLDER, BORODULIN oraz COOK, BATCHELOR
TARNOW - ZIELONA GÓRA 0:0

3 KOLEJKA:
GRUDZIADZ - OPOLE
RYBNIK - LUBLIN
BYDGOSZCZ - TORUN
ZIELONA GORA - RZESZÓW 0:40 ..................... Wylosowani KILDEMAND, BECKER
WROCŁAW - PIŁA
GDANSK - ŁÓDZ 48:42 ...................................... Wylosowani to THOMSEN, PICKERING oraz ANDERSEN , NOWAK
GORZÓW - CZĘSTOCHOWA
LESZNO - TARNOW

4 KOLEJKA
RZESZOW - GRUDZIADZ
LUBLIN - ZIELONA GORA
OPOLE - WROCLAW
CZESTOCHOWA - LESZNO
PILA - BYDGOSZCZ
TORUN - GDANSK
LODZ - GORZOW
TARNOW - RYBNIK

5 KOLEJKA
ZIELONA GORA - OPOLE
RYBNIK - CZESTOCHOWA
LESZNO - RZESZOW
GDANSK - TARNOW
GRUDZAIDZ - LODZ
WROCLAW - TORUN
BYDGOSZCZ - LUBLIN
GORZOW - PILA



Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Stal Rzeszów 3 9 -2
2 Orzeł Łodz 3 6 -6
3 Wybrzeże Gdańsk 3 4 +5
4 Motor Lublin 1 3 +1
5 Stal Gorzów 1 3 0
- Polonia Piła 1 3 0
7 Apator Toruń 2 3 -8
8 GKM Grudziadz 1 2 +10
9 Włokniarz Częstochowa 2 2 +4
10 Kolejarz Opole 2 2 -1
11 Polonia Bydgoszcz 2 2 -2


----------------------------------------------------------------------------------------------------
Torun:
1.Holder(10221)-6
2.Bellego(010)-1
3.Przedpełski(1211)-5
4.J.Holder(233331)-15
5.Miedzinski(222030)-9
6.Kopec(010)-1
7.Jakobsen(300)-2

Grudziadz:
9.Lindback(33322)-13
10.Mroczka(0112)-4
11.Buczkowski(32222)-11
12.Huckanback(01110)-3
13.Laguta(33333)-15
14.Lachbaum(200)-2
15.P.Łaguta(110)-2

wynik 50-40 dla Grudziadza
---------------------------------------------------------------
Opole:
1.Woffinden(362333)-20
2.Gomolski(1)-1
3.Szczepaniak(1200)-3
4.Bernztorn(10010)-2
5.Bogdanovs(201000)-3
6.Lambert(332123)-14
7.Michalilovs(01)-1

Gdansk:
9.Pieszczek(1202)-5
10.Thomsen(32312)-11
11.Michelsen(33322)-13
12.Gafurow(22111)-7
13.Bech(32131)-10
14.Fajzulin(000)-0
15.Zupinski(210)-3

wynik 49-44 dla Gdanska
------------------------------------------------------------
Rzeszów:
1.Hancock(32323)-13
2.Jamróg(33003)-9
3.Morris(1001)-2
4.Kildemand(11220)-6
5.Vaculik(33231)-12
6.Wojdyło(000)-0
7.Becker(200)-2

Rybnik:
9.Łaguta(33232)-13
10.Cook(22122)-9
11.Batchelor(1110)-3
12.Łogaczow(001)-1
13.Woryna(32130)-9
14.Bewley(32211)-9
15.Chmiel(110)-2

wynik 46-44 dla Rybnika
---------------------------------------------------------
Lublin:
1.Zagar(11122)-7
2.Masters(1)-1
3.Frickie(212121)-9
4.Jensen(331112)-11
5.Bjerre(632331)-18
6.Peroń(00)-0
7.Andersen(1000)-1

Leszno:
9.Pi.Pawlicki(33313)-13
10.Musielak(200)-2
11.Kurtz(22220)-8
12.Pavlic(100)-1
13.Prz.Pawlicki(12200)-5
14.Kaczmarek(2100)-3
15.Smektala(33333)-15

wynik 47-46 dla Leszna
---------------------------------------------------------
Wlokniarz:
1.Lindgren(23323)-13
2.Polis(00)-0
3.Holta(22220)-8
4.Lahti(20312)-8
5.Czaja(00000)-0
6.Lyager(100)-1
7.Drabik(32333)-14

Polonia:
9.Ajtner(1110)-3
10.Kudriaszow(31211)-8
11.Berge(010)-1
12.Sajfudinov(33231)-12
13.Jonsson(33122)-11
14.Kubera(22113)-9
15.Bogdanowicz(011)-2

wynik 46-44 dla POlonii
-------------------------------------------------------
Łódz:
1.Madsen(323332)-16
2.Klindt(00)-0
3.Tungate(2211)-6
4.Kosciuch(312211)-10
5.Andersen(222101)-8
6.Miskowiak(2001)-3
7.Fredriksen(00)-0

Wrocław:
9.Milik(33220)-10
10.Schlein(10)-1
11.Lebiedievs(32100)-6
12.Gała(13102)-7
13.Janowski(33333)-15
14.Liszka(100)-1
15.Czugunow(23101)-7

wynik 47-43 dla Sparty
------------------------------------------------
Gdansk:
1.Michelsen(221230)-10
2.Thomsen(233312)-14
3.Fajfer(3110)-5
4.Gafurow(1200)-3
5.Hougard(212)-5
6.Jeppesen(1010)-2
7.Zupinski(210)-3

Czestochowa:
9.Lindgren(33333)-15
10.Polis(1011)-3
11.Lahti(22110)-6
12.Legowik(000)-0
13.Holta(33231)-12
14.Sajdulin(000)-0
15.Drabik(33222)-12

wynik 48-42 dla CKM
-----------------------------------------------------------
Rybnik:
1.Łaguta(332333)-17
2.Szczepaniak(110)-2
3.Batchelor(221210)-8
4.Cook(12112)-7
5.Harris(1210)-4
6.Chmiel(022)-4
7.Skupien(200)-2

Torun:
9.J.Holder(33223)-13
10.Bellego(000)-0
11.Przedpełski(33231)-12
12.Ch.Holder(33322)-13
13.Borodulin(10)-1
14.Krakowiak(11000)-2
15.Jakobsen(30101)-5

wynik 46-44 dla Torunia
---------------------------------------------------
Leszno:
1.Pawlicki(323233)-16
2.Palm Toft(1110)-3
3.Kurtz(222110)-8
4.Musielak(002)-2
5.Pavlic(21121)-7
6.Lidsey(210)-3
7.Trofimow(121)-4

Łodz:
9.Madsen(33332)-14
10.Klindt(23020)-7
11.Tungate(31311)-9
12.Nowak(3100)-4
13.Andersen(23302)-10
14.Miskowiak(300)-3
15.Turowski(000)-0

wynik 47-43 dla Lodzi
--------------------------------------------------------------
Bydgoszcz:
1.Jedrzejewski(110)-2
2.Bach(2201)-5
3.Wozniak(320101)-7
4.Ajtner(120)-3
5.Sajfuidnov|(233233)-16
6.Stalkowski(00)-0
7.Kling(211213)-10

Opole:
9.Woffinden(3233)-11
10.Ellis(002)-2
11.Bogdanovs(3111)-6
12.Bernzton(3310)-7
13.Doyle(32222)-11
14.Cierniak(01000)-1
15.Lambert(32310)-9

wynik 47-43 dla Opola
------------------------------------------------
Wroclaw:
1.Lebiedievs(12103)-7
2.Schlein(1200)-3
3.Pedersen(21120)-6
4.Nicholls(200)-2
5.Janowski(33332)-14
6.Karion(01)-1
7.Czugunow(323110)-10

Rzeszow:
9.Vaculik(33323)-14
10.Baran(1000)-1
11.Walasek(02112)-6
12.Kildemand(32221)-10
13.Hancock(33321)-12
14.Becker(211)-4
15.Curzytek(000)-0

wynik 47-43 dla Rzeszowa
------------------------------------------------------
Łodz:
1.Madsen(223322)-14
2.Andersen(02300)-5
3.Nowak(111)-3
4.Kosciuch(21101)-5
5.Pedersen(33131)-11
6.Turowski(00)-0
7.Czugunow(3001)-4

Gdansk:
9.Bech(31212)-9
10.Vaculik(33023)-11
11.Michelsen(23213)-11
12.Gafurow(1102)-4
13.Thomsen(30230)-8
14.Pickering(100)-1
15.Zupinski(220)-4

wynik 48-42 dla Gdanska
night
Ostatnio edytowany: 29.12.2018 19:04
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
6 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Ekstra. Ale do Gorzowa proponowałbym najważniejszy pomnik w mieście jeszcze dołożyć:

https://www.google.com/search?q=pomnik+edwarda+jancarza+w+gorzowie&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=fD5zrjKgsRCNIM%253A%252CftqgutHv9tz4UM%252C_&usg=AFrqEzcsvmEi-7iEai-mmkrM3n1ROdhUdg&sa=X&ved=2ahUKEwjBuePsp93cAhVEblAKHTF4CaAQ9QEwBXoECAUQCg#imgrc=fD5zrjKgsRCNIM:
jak znajdziesz gdzies na polaczaonych zdjeciahc to wymienie oczywiscie
  Lubię
  Nie lubię
6 miesięcy temu
Ekstra. Ale do Gorzowa proponowałbym najważniejszy pomnik w mieście jeszcze dołożyć:

https://www.google.com/search?q=pomnik+edwarda+jancarza+w+gorzowie&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=fD5zrjKgsRCNIM%253A%252CftqgutHv9tz4UM%252C_&usg=AFrqEzcsvmEi-7iEai-mmkrM3n1ROdhUdg&sa=X&ved=2ahUKEwjBuePsp93cAhVEblAKHTF4CaAQ9QEwBXoECAUQCg#imgrc=fD5zrjKgsRCNIM:
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com