Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Moja tabela 2019
 11.12.2018 12:29
mt
1. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven) 2-0
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven) 2-0
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+) 2-0
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+) 2-0

2. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven) 2-2
Cash Broker Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)2-2
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+) 0-4
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)0-4

3. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)4-2
Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven) 6-2
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+) 6-2
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+) 2-0

4. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven) 2-8
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven) 4-2
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+) 2-4
Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+) 4-6

5. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven) 4-4
Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven) 8-2
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+) 6-2
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+) 4-10

6. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven) 4-2
Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven) 6-6
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+) 12-8
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+) 6-4

7. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven) 6-4
Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven) 4-6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+) 10-6
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+) 6-14

8. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven) 4-9
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven) 17-6
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+) 8-11
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+) 9-4

9. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven) 12-8
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven) 7-4
MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+) 8-10
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+) 14-17

10. kolejka
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven) 10-8
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven) 4-17
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+) 20-8
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)12-13

11. kolejka
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven) 16-8
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven) 23-4
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+) 10-11
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+) 20-12

12. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven) 4-13
MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven) 8-23
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+) 13-17
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)14-24

13. kolejka
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven) 27-13
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven) 16-8
Speed Car Motor Lublin - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+) 4-17
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)26-17

14. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven) 11-4
Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven) 20-16
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+) 19-28
Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+) 13-29

Tabela:
1.Zielona 29
2.Leszno 28
3.Gorzow 20
4.Wroclaw 19
5.Czestochowa 16
6.Torun 13
7.GKM 11
8.Lublin 4
night
Ostatnio edytowany: 11.12.2018 12:39
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym blogiem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com