Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CAR GWARANT START GNIEZNO - Wiadomości
0
Czy w Gnieźnie będzie kontynuował dobrą passę z Poznania?(...)
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
0
Początek nowego roku niesie ze sobą pewne zmiany w klubie z Gniezna. Jedną z nich są drobne korekty w strukturach Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego „Start”.(...)
346
Po mimo,że nadal nie jest znany oficjalnie terminarza rozgrywek Nice 1 Ligi Żużlowej to włodarze Car Gwarant Startu Gniezno ustalili wstępny plan spotkań kontrolnych. (...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
157
Po udanym sezonie w rozgrywkach Nice 1.Ligi żużlowej włodarze GTM Start Gniezno postanowiły wzmocnić skład na przyszły rok, przez co zmuszeni zostali rozstać się z trzema zawodnika(...)
189
W tym roku do grona żużlowców dołączył nowy żużlowiec. Swoją przygodę z czarnym sportem w barwach Car Gwarant Start Gniezno rozpoczął Michał Lewandowski. Pierwszy egzamin na licenc(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno zakończył już tegoroczny sezon. Podopieczni managera Rafaela Wojciechowskiego uplasowali się na trzeciej pozycji w Nice 1. Lidze Żużlowej, przegrywając w (...)
86
W rewanżowym meczu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 38:52. Goście postawili niezwykle trudne warunki faworyzowanym(...)
28
W niedzielę ROW Rybnik pokonał w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno 52:38. Dzięki zwycięstwu rybniczanie awansowali do finału tegoroc(...)
0
W rewanżowym meczu fazy play-off ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym ROW Rybnik zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Poznaliśmy już awizowane(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W półfinale fazy play-off ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
1
W tym tygodniu odbędą się zaległe spotkania Nice 1. Ligi Żużlowej. Jednak najważniejsze rozstrzygnięcia po rundzie zasadniczej już są znane. Wczoraj oficjalnie poznaliśmy pary półf(...)
93
W meczu 14 kolejki Nice 1.Ligi żużlowej, SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 50:39. Punkt bonusowy zdobył zespół z Gniezna. Pr(...)
240
O godzinie 18:30 w łotewskim Dugavpils rozegrany zostanie mecz 14 rundy Nice 1.Ligi żużlowej, w którym miejscowy Lokomotiv mierzyć będzie się z Car Gwarant Start Gniezno. Portal ZU(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy(...)
213
Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny mecz wicelidera z liderem zaplecza ekstraligi Car Gwarant Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com