Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CAR GWARANT START GNIEZNO - Wiadomości
510
W ostatnich dniach w Gnieźnie towarzyszyła aura, która sprzyja podjęciu odpowiednich prac na stadionie a w tym na torze. Działacze GTM Start Gniezno przy wsparciu amatorów z AKŻ “W(...)
67
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz (...)
627
Jeden z liderów Car Gwarantu Start Gniezno- Adrian Gała, udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział jak idą przygotowania do sezonu, w ilu ligach w przyszłym sezonie będzie występo(...)
169
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą tele(...)
0
Już 30 marca zainaugurowana zostanie Nice 1 liga żużlowa. Liga w której w sezonie 2019 wystąpi 7 zespołów. Z powodu braku licencji dla Stali Rzeszów oraz braku chętnego na starty w(...)
0
2 miesiące temu
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
230
Znamy terminarz Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Sezon 2019 Nice 1. Ligi Żużlowej zostanie zainaugurowany 30 marca w Łodzi. Pierwsze mecze zobaczą u siebie również kibice w Tarnowie (...)
2
Czy w Gnieźnie będzie kontynuował dobrą passę z Poznania?(...)
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
0
Początek nowego roku niesie ze sobą pewne zmiany w klubie z Gniezna. Jedną z nich są drobne korekty w strukturach Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego „Start”.(...)
346
Po mimo,że nadal nie jest znany oficjalnie terminarza rozgrywek Nice 1 Ligi Żużlowej to włodarze Car Gwarant Startu Gniezno ustalili wstępny plan spotkań kontrolnych. (...)
0
Oskar Fajfer jeszcze przed weekendem osiągnął porozumienie z działaczami GTM Start Gniezno, a dzisiaj został zaprezentowany jako nowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bro(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
157
Po udanym sezonie w rozgrywkach Nice 1.Ligi żużlowej włodarze GTM Start Gniezno postanowiły wzmocnić skład na przyszły rok, przez co zmuszeni zostali rozstać się z trzema zawodnika(...)
189
W tym roku do grona żużlowców dołączył nowy żużlowiec. Swoją przygodę z czarnym sportem w barwach Car Gwarant Start Gniezno rozpoczął Michał Lewandowski. Pierwszy egzamin na licenc(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno zakończył już tegoroczny sezon. Podopieczni managera Rafaela Wojciechowskiego uplasowali się na trzeciej pozycji w Nice 1. Lidze Żużlowej, przegrywając w (...)
86
W rewanżowym meczu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 38:52. Goście postawili niezwykle trudne warunki faworyzowanym(...)
28
W niedzielę ROW Rybnik pokonał w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno 52:38. Dzięki zwycięstwu rybniczanie awansowali do finału tegoroc(...)
0
W rewanżowym meczu fazy play-off ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com