CHRIS HARRIS - Wiadomości
13
Pierwszy raz w historii w Ostrowie Wielkopolskim, odbyły się zawody FIM Long Track World Championship. Zawody zakończyły się wygraną Chrissa Harrisa, drugie miejsce zajął Martin Sm(...)
0
Druga z sześciu tegorocznych rund cyklu FIM Long Track World Championship odbędzie się już w sobotę, 17 czerwca o godzinie 19.00 na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego 64 w Os(...)
1
Pierwszy raz.w historii w Ostrowie Wielkopolskim, odbędą się zawody FIM Long Track world championship. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody.(...)
105
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
298
Kings Lynn Stars pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Peterborough Panthers w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Kings Lynn Stars został pierwszym triumfatorem serialu Premiership Pairs rozgrywanym na torze w Peterborough. Gwiazdy w biegu finałowym pokonali najlepszych po fazie zasadniczej, S(...)
186
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Ipswich WItches w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
213
Chris Harris wraca do polskiej ligi.(...)
342
W poniedziałek na National Speedway Stadium w Manchesterze odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Zawody zakończyły się sensacyjnym zwycięstwem Charlesa Wrigh(...)
1
W środowym spotkaniu brytyjskiej Championship ekipa Somerset Rebels pokonała na własnym torze Eastbourne Eagles w stosunku 54:36.(...)
250
We wczorajszym spotkaniu ligi francuskiej Marmande pokonało na własnym torze Morizes 51:36.(...)
286
Jazda zespołowa to nie zawsze klucz do żużlowego sukcesu. Doświadczył tego Jason Doyle, gdy po heroicznej akcji Chrisa Harrisa miejsce w finale SGB Premiership z rąk Somerset odbił(...)
81
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy uzupełnili skład Ipswich Witches. Nowymi żużlowcami beniaminka tegorocznych rozgrywek SGB Premiership zostali David Bellego i Chris Harris.(...)
135
Procedura sprzedaży klubu Peterborough Speedway została ukończona. Z powodu wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności klub rozwiązał podpisany z Chrisem Harrisem kontrakt na sezon(...)
194
Chris Harris w przyszłym sezonie startować będzie w barwach Peterborough Panthers, które po pięciu latach powracają do SGB Premiership.(...)
136
Chris Harris triumfował dzisiaj w NGK Spark Plugs Olympique na Monmore Green Stadium w Wolverhampton. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Kyle Howartha, zaś trzecie za(...)
0
Bez Chrisa Harrisa po mimo wcześniejszych zapowiedzi, wystąpi zespół Euro Finannce Polonia Piła w niedzielnym spotkaniu Nice 1.Ligi żużlowej z Speed Car Motor Lublin. (...)
101
Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu angielskiego rozpocznie się walka o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. W angielskim King’s Lynn na Norfolk Arena zostanie rozegrany pierwszy p(...)