Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
DANIEL BEWLEY - Wiadomości
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Holmgrens Bil FIM Speedway Grand Prix of Sweden - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Daniel Bewley zwyciężył zawody kwalifikacyjne do Speedway Grand Prix Niemiec na torze w Teterow. Drugie miejsce zajął Jack Holder, zaś z trzecim najlepszym czasem sklasyfikowany zo(...)
317
W niedziele kibice żużla w Rybniku, będą świadkami ciekawego turnieju z okazji 90-lecia klubu ROW Rybnik. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawą listę start(...)
113
Dziś na toruńskiej MotoArenie rozegrana zostanie ostatnia, 10 runda cyklu Speedway Grand Prix. Kilkanaście minut po godzinie 12:00 najlepsi żużlowcy globu wyjechali do kwalifikacji(...)
602
Daniel Bewley zwyciężył w 74 Zlatej Prilbie miasta Pardubice. Brytyjczyk pokonał zawodnika gospodarzy Vaclava Milika oraz trzeciego Rasmusa Jensena.(...)
307
Brytyjczyk, Daniel Bewley wygrał kwalifikacje do wieczornego Speedway Grand Prix Danii na torze w Vojens. Drugi był zawodnik gospodarzy Leon Madsen, a trzeci Patryk Dudek.(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SGP Challegne - Glasgow. Zwycięzcą turnieju został Kim Nilsson. Za nim uplasowali się Daniel Bewley oraz Jack Holder.(...)
106
Wczoraj byliśmy świadkami koszmarnego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław, Dana Bewleya.(...)
103
BETARD SPARTA Wrocław pokonała w meczu wieńczącym zmagania 6. kolejki PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:44 i na swoim koncie ma aktualnie 6 punktów. Ważnym ogniwem wrocław(...)
220
Daniel Bewley w Sparcie do 2023 roku.(...)
0
PGE Ekstraliga opublikowała listę zawodników, którzy mogą na zasadzie całosezonowego wypożyczenia bronić barw innej drużyny. Jak czytamy na oficjalnej stronie Speedway Ekstraligi:(...)
0
Podczas zeszłotygodniowego obozu szkoleniowego dla brytyjskich juniorów rozlosowano grupy w jakich zawodnicy powalczą w eliminacjach do tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytan(...)
47
Indywidualne Mistrzostwa Oceanii(...)
22
W najbliższą niedzielę w ramach V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej Lokomotiv Daugavpils zmierzy się na własnym torze z PGG ROW Rybnik. Poznaliśmy awizowane składy obu ekip.(...)
75
Żużlowiec rybnickiego ROW-u, Daniel Bewley od kilku dni jest już w Polsce, a konkretnie w mikołowskiej klinice Salwator Park, gdzie uczestniczy w drugim turnusie rehabilitacyjnym. (...)
108
Jest ciężko, ale daję radę. Co najważniejsze – są efekty. Czuje coraz mniej bólu w trakcie ćwiczeń, chodzę coraz swobodniej – mówi Daniel Bewley, młodziutki zawodnik ROW-u Rybnik, (...)
35
Był kandydatem do walki o medale, lecz kontuzja zniszczyła jego sezon. Reprezentant Wielkiej  Brytanii Daniel Bewley, zakończył rywalizację Indywidualnych Mistrzostw Świata Junioró(...)
165
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się 2 finał FIM Speedway U21 World Championship, który zakończył zawody z kompletem punktów. Drugie miejsce zjął Bartosz Smektała, a na najniż(...)