DAWID WAWRZYNIAK - Wiadomości
103
Orzeł Łódź poinformował, że w przyszłym sezonie w zespole startować będzie dwóch nowych juniorów. (...)
1
W związku z tym, że sprzyjająca aura utrzymała się (wbrew nieprzychylnym prognozom) w piątkowe przedpołudnie w Gnieźnie odbył się drugi trening przed nadchodzącym wielki krokiem se(...)
101
Z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy GTM Start Gniezno wspólnie z firmą ELFIH przygotowało imprezę plenerową. Dla przybyłych mieszkańców Klecka i okolic przygo(...)
107
Kamil Wieczorek oraz Dawid Wawrzyniak w dniu dzisiejszym podpisali kontrakt dzięki, któremu w sezonie 2017 reprezentować będą barwy MrGarden GKM Grudziądz.(...)
127
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. GTM Start jako jeden z nielicznych klubów nie odkrył jeszcze kart. W przyszłym roku zespół z Grodu Le(...)
2
Zwycięstwem reprezentanta gospodarzy - Mike'a Trzensioka zakończyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Dawid Wawrzyniak z pierwszol(...)
4
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Częstochowy, którzy zdobyli(...)
15
Daniel Kaczmarek z kompletem punktów wygrał półfinał Brązowego Kasku rozgrywany na torze w Świętochłowicach. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Niedźwiedzia, zaś trzecie zajął(...)
4
Nowym juniorem Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk został wychowanek Startu Gniezno, Dawid Wawrzyniak. (...)
0
W środę swój pierwszy sparingowy mecz rozegrało Gniezno z ekipą z Zielonej Góry. Drużyna Łączyńskich-Carbon Startu uległa na swoim torze 38:52. Do udanych zawodów nie zaliczą junio(...)