Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Do ostatniego, finałowego biegu trwała walka o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zwycięstwem w biegu ostatnim, 23 Bartosz Zmarzlik przypieczętował swój czwarty tytuł najlepsz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
0
Duńczyk, Leon Madsen zwyciężył na swojej ziemi w DeluxeHomeart FIM Speedway Grand Prix of Denmark na torze w Vojens. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren,(...)
0
Fredrik Lindgren zwyciężył kwalifikacje do jutrzejszego FIM British Speedway Grand Prix w Cardiff. Drugie miejsce zajął Robert Lambert, zaś z trzecim czasem sklasyfikowany został K(...)
27
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig OlyBet FIM Speedway Grand Prix Łotwy - Ryga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: F(...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
0
Fredrik Lindgren zwyciężył dziś w Mallili w indywidualnych Mistrzostwach Szwecji na żużlu. Doświadczony Szwed przez cały turniej zgubił tylko jeden punkt, drugie miejsce zajął Jaco(...)
3
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig KGHM FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
0
Fredrik Lindgren wygrał kwalifikacje do jutrzejszego Orlen FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, który wśród polskich kib(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
22
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)