Jutro o 15:00
GRAND PRIX - Wiadomości
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
501
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z 7 rundy cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem wszyscy udajemy się do duńskiego Vojens gdzie zawodnicy starować(...)
31
Deszcz, który przeszedł dzisiaj nad duńskim Vojens nie pozwolił na rozegranie treningu oraz kwalifikacji do jutrzejszej 7 rundy cyklu Grand Prix. Dlatego też numery startowe usta(...)
517
Niels Kristian Iversen doskonale zaprezentował się na Bergring Arenie w Teterowie i z trzynastoma punktami na koncie uplasował się na czwartej pozycji.(...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
887
Niemieckie Teterow będzie dzisiaj gospodarzem 7 rundy cyklu Speedway Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia od godziny 19:00 naszej relacji na żywo z Azto(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
103
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
188
Przed momentem zakończył się ostatni bie FIM Speedway Grand Prix Challegne w Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar, który w biegu o I miejsce ograł Nielsa Kristiana Iverse(...)
81
W sobotę bardzo dobre zawody odjechał nasz rodak Maciej Janowski. Na dobrze znanym sobie torze w Malilli zajął 3. miejsce a do klasyfikacji generalnej dołożył 15 punktów.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
17
W sobotę tj. 17 sierpnia na torze żużlowym w Malilli rozegra się VI runda Grand Prix 2019. Turniej w Szwecji rozpocznie się o godz. 19.00. Zapraszamy państwa na krótką zapowiedź te(...)
1291
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki ze Scandinavian FIM Speedway Grand Prix w szwedzkiej Malilli, z półfinałowego spotkania Nice 1.Li(...)
263
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze kwalifikacje do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix. Walka o zdobycie jak najlepszego czasu rozgrywana była na torze Dackarny Malill(...)
0
Bardzo dobrze wypadli Polscy zawodnicy w dzisiejszych kwalifikacjach do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix, który rozegrany zostanie na torze w szwedzkiej Malilla. (...)
715
W najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Z powodu kontuzji nie wystąpią Antonio Lindbaeck, oraz Robert Lambert.(...)
1
Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik i Leon Madsen to kolejność żużlowców podczas Betard Speedway Grand Prix of Poland we Wrocławiu. Na pomeczowej konferencji triumfator opowiadał o n(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)