GRAND PRIX - Wiadomości
30
Dziś rozlosowane zostały numery startowe na dwudniowe zawody z cyklu Speedway Grand Prix, które po raz pierwszy w historii rozgrane zostaną w Lublinie.(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
164
Dzisiaj rozlosowana została lista startowa na 3 rundę cyklu Speedway Grand Prix, która już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
239
Pontus Aspgren z dziką karta na Grand Prix w Szwecji(...)
102
Dominik Kubera z dziką kartą na Grand Prix w Lublinie(...)
140
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższy(...)
25
Z powodu ulewnego deszczu podczas dzisiejszej 2 rundy cyklu Speedway Grand Prix w Pradze, jury FIM postanowiło przełożyć zawody na dzień jutrzejszy na godzinę 13:00. (...)
159
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
97
Gleb Chugunov otrzymał dzika kartę na dwudniowe zawody z cyklu Speedway Grand Prix na swoim domowym torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.(...)
205
Lublin zorganizuje 2 rundy SGP(...)
101
Tobiasz Musielak triumfował niemal deklasując rywali, gdyż na jego koncie ostatecznie znalazł się komplet zwycięstw. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a trzecie Nicolai Klindt.(...)
0
Janusz Kołodziej z kompletem zwycięstw zwyciężył rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew.(...)
503
Australijczyk, Rohan Tungate po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w całych zawodach będących rundą kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce(...)
104
Jan Kvech dostał dziką kartę na dwie pierwsze rundy Speedway Grand Prix, które zostaną rozegrane na praskiej Markecie.(...)
107
19 czerwca odbędą się cztery rundy kwalifikacyjne do Grand Prix Challenge, który w tym roku zostanie rozegrany w Žarnovicy. O awans do finału kwalifikacji, nasi zawodnicy walczyć b(...)
161
Włodarze cyklu Grand Prix wspólnie z władzami klubu Betard Sparta Wrocław postanowili dołączyć dodatkową rundę, która również zorganizowana zostanie na Stadionie Olimpijskim we Wro(...)
0
FIM i BSI Speedway ogłosiły, że Lublin zastąpi Warszawę jako gospodarza piątej rundy cyklu FIM Speedway Grand Prix 2021 w sobotę, 7 sierpnia. Dla Lublina będzie to debiut organiza(...)
0
Władze cyklu Speedway Grand Prix w porozumieniu z FIM oraz PZM-ot zdecydowały się odwołać Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. (...)
146
Grand Prix Czech na praskiej Markecie ze względu na panujące restrykcje covidowe zostały przełożone z 5 czerwca i powróci jako dwudniowe zawody 16 oraz 17 lipca.(...)