Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
IMSJ - Wiadomości
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
114
Jakub Miśkowiak zwyciężył dzisiaj w 3 finale IMŚJ rozegranym na torze w czeskich Pardubicach i przypieczętował tym samym zdobycie tytułu najlepszego juniora świata. Drugi w Pardubi(...)
260
Z powodu kontuzji Jonas Seifert-Salk nie weźmie udziału w finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Duńczyka zastąpi Norick Bloedorn.(...)
184
Daniel Klima otrzymał dziką kartę na wielki finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbędzie się 1 października w Pardubicach. Poznaliśmy listę startową tych zawodów(...)
0
Po dwóch finałach na czele klasyfikacji generalnej walczących o prymat najlepszego juniora na świecie w sezonie 2021 znajduje się obecnie Jakub Miśkowiak.(...)
180
Jakub Miśkowiak zwyciężył w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym w Krośnie. Drugie miejsce zajął kolejny z Polaków, Mateusz Cierniak, zaś trzecie Duńczyk,(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)
222
Poznaliśmy cała stawkę żużlowców, którzy pojadą w pierwszej rundzie z cyklu FIM Speedway U21 World Championhsip. Z dziką kartą wystąpi reprezentant klubu z 2 Ligi żużlowej - Noric(...)
104
W dniu dzisiejszym przyznano dzikie karty na finały IMSJ.(...)
160
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozgrywane były na torze w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Wiktor L(...)
105
Federacja Motocyklowa FIM poinformowała, że mająca się odbyć 12 czerwca runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na The National Speedway Stadium w Manches(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w czeskich Pardubicach. Najlepszym juniorem globu został Australijczyk Jaimon Lidsey. S(...)
64
Pandemia koronawirusa sprawiła, że FIM wraz z promotorem cyklu, firmą One Sport postanowili o rozegraniu jednodniowych zawodów o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów na żużlu. (...)
102
Maksym Drabik na zakończenie cyklu FOGO FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach wywalczył dzisiaj po raz drugi w swojej karierze tytuł najlepszego juniora świata(...)
26
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał FOGO FIM Speedway U21 World Championship w Pardubicach. Zwycięzcą turnieju został Rosjanin, Gleb Chugunov. Na drugim miejscu up(...)
548
Dzisiaj w czeskich Pardubicach kolejny raz rozstrzygnie się, który z zawodników sięgnie po tytuł najlepszego juniora świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia (...)
43
Już dzisiaj na torze w Pardubicach odbędzie się trzecia runda FOGO FIM Speedway U21 World Championship 2019. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
594
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z 2 finału FIM Speedway U21 World Championship rozgrywanego w niemieckim Gustrow.(...)