Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Komunikat dotyczący decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2018 roku:(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
29
Na 19 stycznia zaplanowana została jubileuszowa, 15 edycja Opolskiej Gali Żużla na Lodzie.(...)
136
Chris Harris triumfował dzisiaj w NGK Spark Plugs Olympique na Monmore Green Stadium w Wolverhampton. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Kyle Howartha, zaś trzecie za(...)
0
W niedzielę na torze w Nagyhalasz odbyła się III runda Indywidualnych Mistrzostw Węgier. Zawody zakończyły się zwycięstwem Jakuba Jamroga. Drugie miejsce zajął Węgier Norbert Magos(...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
49
W piątek, 19 października, na Stadionie im. Pawła Waloszka rozpoczęła się modernizacja żużlowo-piłkarskiego obiektu. (...)
0
Norbert Kościuch na swoim koncie jednego z portali społecznościowych poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw Orła Łódź. (...)
1
Złoci juniorzy, srebrni seniorzy zarówno w mistrzostwach świata jak i Europy, a także brązowy odcień Speedway of Nations. We wszystkich liczących się imprezach międzynarodowych (S(...)
0
Poznaliśmy już obsadę 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
111
Wygraną Grzegorza Zengoty zakończył się 3 finał Speedway Diamond Cup. W klasyfikacji generalnej ostatecznie triumfował Amerykanin, Greg Hancock, zgarniając diament o o wartości 580(...)
637
Dziś na toruńskiej Motoarenie odbyła się połączona impreza żużlowa - Memoriał im. Mariana Rosego oraz Nice Cup/Puzon Last Lap, będąca jednocześnie turniejem kończącym żużlową kari(...)
0
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończył się turniej zorganizowany w Bydgoszczy dla Tomasza Golloba. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zawody na trzecim miejscu ukończył Martin V(...)
154
W sobotnim sparingu miejscowa MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonała Falubaz Zielona Góra 49:29. (...)
1
Powrót Świętochłowic na żużlową mapę Polski coraz bliżej. Duży krok w tym kierunku zrobiono 3 października, podpisano bowiem umowę na modernizację stadionu żużlowo – piłkarskiego i(...)
0
Sukcesy Młodzieżowej Żużlowej Reprezentacji Polski, to efekt ciężkiej pracy, która trwa cały rok. Przygotowania rozpoczynają się jesienią, kiedy opadają sportowe emocje związane z (...)
573
Duńczyk, PatrickHansen triumfował w żużlowym maratonie czyli 44 edycji Zlata stuha juniorów na torze w Pardubicach. Dugą lokatę wywalczył Luke Becker, a na najniższym stopniu podiu(...)
31
3 miesiące temu
Już w najbliższy piątek w Toruniu odbędzie się spotkanie, którego nie powinien przegapić żaden z kibiców sportu żużlowego. W C.H. Toruń Plaza pojawi się multimedalista mistrzostw ś(...)
97
3 miesiące temu
Region Varde na własnym torze wywalczyło złoto DM Danii. Drugie miejsce po zwycięstwie w biegu dodatkowym wywalczyła ekipa Slangerup. Brąz przypadł zawodnikom Holsted. (...)
167
Michael Jepsen Jensen triumfował w I rundzie Speedway Diamond Cup rozegranej w francuskim Lamothe Landerron. W biegu finałowym Duńczyk pokonał drugiego na mecie, Grzegorza Zengote (...)
267
Dzisiaj o godzinie 20:00 we francuskim Lamothe Landerron zainaugurowany zostanie Speedway Diamond Cup, w którym główną nagrodą jest diament o wartości 500 tys. zł. Portal ZUZELEND.(...)
23
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com