Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
1
14 godzin temu
Wiele kontrowersji jak również wiele nieprzychylnych komentarzy wywołał nowo wybudowany pomnik na grobie zmarłego w zeszłym roku, Krystiana Rempały. Zawodnik zmarł 28 maja na wskut(...)
330
Tomasz Gollob już wkrótce może opuści bydgoski szpital i rehabilitacje rozpocznie w domu. (...)
249
Zwycięstwem Jakuba Jamroga zakończył się I Memoriał Krystiana Rempały rozegrany na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Drugie miejsce zajął Artur Czaja, zaś trzecie Bartosz Smektała. (...)
102
Patryk Dudek choć wygrał bieg finałowy Race of the Night w niemieckim Wittstock to ostatecznie musiał zadowolić trzecim miejscem w zawodach. W imprezie triumfował zdobywca najwięks(...)
106
W zawodach indywidualnych Friendship Speedway Trophy, które były jednocześnie ostatnimi jakie rozegrano w tym sezonie na torze w Krośnie, triumfował Krystian Pieszczek. Drugie miej(...)
37
W czeskich Pardubicach rozegrano dzisiaj 4 rundę Pucharu Macec, w którym triumfował zawodnik gospodarzy Hynek Stichauer. Na drugim miejscu uplasował się Przemysław Liszka, zaś na t(...)
195
Po wpłynięciu materiałów od GKŻ Wybrzeże dotyczących podejrzenia złożenia propozycji korupcyjnej przed drugim meczem barażowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń (08.10.2017),(...)
100
Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zajmujący się zwalczaniem korupcji zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o próbę wręczenia 100 tys. zł w zamian za symulowanie(...)
61
21 lat musieli czekać czescy kibice, aż ich reprezentant założy na głowę złoty hełm po triumfie w historycznym turnieju Zlata Prilba miasta Pardubice. Wczoraj najlepszym zawodnikie(...)
198
W niedzielne popołudnie na stadionie w Lesznie odbył się 67. Memoriał imienia Alfreda Smoczyka. W zawodach triumfował zawodnik Fogo Unii Leszno, Janusz Kołodziej. Na drugim stopniu(...)
104
2 miesiące temu
W rozegranym dzisiaj na torze w Lonigo finale Mistrzostw Europy Par triumfowała reprezentacja Polski! Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Tobiasz Musielak, który zdobył aż 17(...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
158
W pierwszym spotkaniu finałowym niemieckiej Speedway Bundesligi, MSC Brokstedt na własnym torze pokonało AC Landshut 45:39. Mecz rewanżowy zaplanowany został na najbliższy wtorek. (...)
116
Kapitalne widowisko stworzyli uczestnicy IV Międzynarodowego Turnieju Indywidualnego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, który rozegrano w piątkowy wieczór na SGP Arenie. Ostat(...)
31
W środę 4 października o godz. 17 na stadionie w Rybniku zostanie rozegrany zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Przypomnijmy, że zawody te miały się odbyć (...)
254
W drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Czech rozgrywanych na torze w Divisovie, podobnie jak w pierwszym, z kompletem punktów wygrał faworyt zawodów, Vaclav Milik. Drugie miejsc(...)
205
Kolejny raz organizatorzy Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zmuszeni zostali podjąć decyzję o odwołaniu zawodów. Planowany na dzień dzisiejszy turniej nie odb(...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
109
1 października rozegrana zostanie już 69 Zlata Prilba miasta Pardubice. Te historyczne zawody będą zwieńczeniem arcyciekawego żużlowego weekendu na torze w Pardubicach. Wszystko ro(...)
100
Zaplanowany na dzisiaj finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych nie dojdzie do skutku. Powodem odwołania imprezy jest fatalna pogoda, która nie opuszcza Rybnika. Nowy te(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com