Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, trzecie natomiast Szymon Woźniak.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął P(...)
3
Drużyna Lejonen Gislaved wygrała towarzyskie spotkanie na torze w Gnieźnie z GTM Start. Drużyna ze szwedzkiej Elitserien pokonała miejscowych różnicą ośmiu punktów. Pogoda nie pozw(...)
100
W najbliższą środę w Gnieźnie żużlowcy GTM Start rozegrają kolejny trening punktowany. Rywalem czerwono-czarnych będzie Lejonen Gislaved – drużyna szwedzkiej Elitserien. Gnieźn(...)
1
GTM Start Gniezno ostatecznie zremisował towarzyską konfrontację z Lokomotivem Daugavpils, pomimo, że pierwotnie to Łotysze byli zwycięzcami rywalizacji do której doszło w Pierwsze(...)
1
Gnieźnieńscy działacze podali pełną listę startową turnieju "Hil-Gaz BiT II – Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski". (...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
2
W piątek, 7 kwietnia na stadionie przy ulicy Strzeleckiej w Lesznie odbędzie się 67. Memoriał Alfreda Smoczyka, początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00. (...)
1
Niestety nie udało się rozegrać do końca dzisiejszego turnieju Darcy Ward Invitational, który odbywał się na torze w Poole. Padający deszcz pozwolił na rozegranie jedynie ośmiu bie(...)
227
Po przegranej z Betard Spartą Wrocław zawodnicy TŻ Ostrovii zmierzyli się na własnym torze z drużyną Polonii Piła. Zawody pechowo zakończył Michał Szczepaniak.(...)
59
W środę 23 marca na Stadionie Miejskim w Ostrowie drużyna TŻ Ostrovii zmierzyła się w treningu punktowanym z Betard Spartą Wrocław. Zespół z Ekstraligi pokonał gospodarzy 68:22.(...)
167
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W środę pozn(...)
103
Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej PK The Final Word. Kibice żużla z Ostrowa i całej Polski pożegnają szwedzkiego mistrza już w sobotę 1 kwietnia.(...)
141
7 kwietnia na "Smoku" w Lesznie zawitają najlepsi zawodnicy. Kolejna już, bo 67. odsłona memoriału Alfreda Smoczyka zapowiada się emocjonująco. (...)
116
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
1
Gnieźnieński klub w pierwszy dzień wiosny przedstawił dziesiątego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Król(...)
109
W rozegranym dzisiaj czwartym spotkaniu francuskiej Ligue Nationale de Speedway, gospodarze, La Reole pokonało dotychczasowego lidera tabeli, Lamothe Landerron 55:34. Zespół La Reo(...)
1
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W niedzielę (...)
1
Gnieźnieński klub w sobotę przedstawił ósmego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". (...)
1
Duńczyk, Claus Vissing wygrał w rozgrywanym na jego domowym torze turniej The 50th Season Spectacular. Drugie miejsce przypadło dla Rickiego Wells, zaś trzecie zdobył Richie Worral(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com