Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
1
Młodzi zawodnicy Betard Sparty Wrocław podwójną wygrana w ostatniej gonitwie zapewnili sobie zwycięstwo w 3 rundzie Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów grupy C rozgrywanych d(...)
307
W dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie dziesiątej rozpoczęła się konferencja prasowa związana z organizacją finałów Mistrzostw Świata Juniorów w roku 2017.(...)
101
W czwartek na torze w Krośnie oraz Rawiczu odbędą się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dzień później na torze w Poznaniu oraz Gnieźnie zawodnicy powalczą o awans do p(...)
101
Darmowa aplikacja FlashScore.pl - wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny albo ligi. W aplikacji tej znajdziesz (...)
102
W dniu wczorajszym na torze w Grindsted rozegrano dwie kwalifikacje do Indywidualnych Mistrzost Danii. W pierwszych zawodach triumfował Anders Thomsen przed Jonas B. Andersen i Ren(...)
0
Ruszyła sprzedaż biletów na towarzyski mecz Polska – Rosja, który już 14 czerwca odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Czerwcowe spotkanie będzie dla trenera(...)
58
Zwycięstwem reprezentacji Polski (49:41) zakończył się niedzielny mecz towarzyski z drużyną Australii. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Bart(...)
265
Żużlowa Reprezentacja Polski zwyciężyła w Krakowie z reprezentacją Australii 49:41. Liderami obu drużyn byli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Jason Doyle (10+1). (...)
262
4 tygodnie temu
Dziś na torze w Krakowie trener Reprezentacji Polski, Marek Cieślak będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zawodników przed zbliżającym się Drużynowy Pucharem Świata na tle druży(...)
104
Dopiero za trzecim podejściem, lecz też nie bez kłopotów, udało rozegrać się eliminacje do Brązowego Kasku na torze w Opolu. Zawody rozpoczęły się półgodzinnym opóźnieniem, gdyż or(...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
1
Przemysław Pawlicki po raz kolejny udowodnił, że z początkiem tego sezonu znajduje się w wybornej formie. Tym razem starszy z braci Pawlickich zwyciężył w półfinale Indywidualnych (...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
101
Maksym Drabik dzięki wygranej w biegu dodatkowym zdobył Srebrny Kask, którego finał rozegrany został na torze w Krośnie. Drugie miejsce przypadło dla Dominika Kubery. O trzecie mie(...)
100
3 maja, na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, Żużlowa Reprezentacja Polski podejmie w meczu towarzyskim reprezentację Australii. Nadchodzące spotkanie będzie drugim, z cyklu trz(...)
96
Po niezwykle zaciętym meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, miejscowy MC Nordstern Stralsund uległ minimalnie DMV White Tigers 41:43. W zespole gospodarzy wystąpił Tomasz Gapiński(...)
107
Na 2 maja zaplanowano już trzecią próbę zorganizowania eliminacji do Brązowego Kasku na torze stadionu w Opolu.Wcześniejsze dwa terminy storpedowały opady deszczu. (...)
101
Na 14 maja przełożono 67. Memoriał Alfreda Smoczyka, który miał być rozegrany w marcu. Wtedy pogoda pokrzyżowała plany, opady deszczy jakie wystąpiły kilka dni przed zawodami, zmus(...)
3
Nie dojdzie do skutku eliminacja Brązowego Kasku, Na przeszkodzie w rozegraniu zawodów po raz drugi stanęła pogoda.(...)
106
Vaclav Milik wygrał 1 finał IM Czech rozgrywany na torze Markety w Pradze. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com