Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
167
Zeszłoroczny Indywidualny Mistrz Australii, Sam Masters zapewnia, że będzie gotowy do nowego sezonu mimo złamania kości u podstawy piszczeli. (...)
174
Rohan Tungate zdobył w niedzielę na torze Gillman w Adelajdzie pierwsze w karierze mistrzostwo Australii. Jego walka z Bradym Kurtzem trwała do ostatniego wyścigu.(...)
105
21 stycznia na toruńskim sztucznym lodowisku Tor-Tor rozegrane zostaną po raz XV Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie. (...)
172
Po wygraniu dwóch pierwszych rund w Kurri Kurri i Undera, w piątek Rohan Tungate musiał przełknąć gorycz porażki na torze w Mildurze. Ledwo co załapał się do Finału B z 8 punktami,(...)
102
Rohan Tungate przełamał słabość do toru w Undera i wygrał drugą z rzędu rundę o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. Tungate ma teraz 8 punktów przewagi nad rywalami.(...)
106
Rohan Tungate w świetnym stylu rozpoczął Mistrzostwa Australii. W sobotę wygrał inauguracyjną rundę na swoim domowym torze w Kurri Kurri. Tungate dał się pokonać tylko mistrzowi A(...)
120
Na 24 lutego zaplanowana została już XIV edycja Opolskiej Gali żużla na lodzie, której organizatorem jest Hawi Racing Team. (...)
455
W niedzielę, 21 stycznia 2018 o godz. 17:00 rozpocznie się 15. już turniej i Mistrzostwo Torunia w żużlu na lodzie. Ceny biletów pozostają bez zmian, a całkowity dochód z imprezy z(...)
45
Poznaliśmy już pełen kalendarz zawodów żużlowych organizowanych przez Kf Sport. Speedway Events jako organizator zainauguruje sezon w marcu w Gdańsku, natomiast ostatnie zawody roz(...)
329
Justin Sedgmen wciąż wierzy w szybki powrót do ścigania po czterokrotnym złamaniu obojczyka. W sobotę w Kurri Kurri startują Mistrzostwa Australii.(...)
449
Jest taki zawodnik, który 1 stycznia nie tylko świętuje nadejście Nowego Roku, ale ma jeszcze jeden powód do celebrowania. W Zwierzynie 1 stycznia 1953 roku na świat przyszedł Zeno(...)
20
Redakcja portalu ZUZELEND.COM wszystkim czytelnikom, współpracownikom oraz przyszłym sponsorom życzy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyś(...)
282
Rohan Tungate wygrał w rozgrywany we wtorek na torze Kurri Kurri, Jason Crump Classic Cup. (...)
19
4 tygodnie temu
Redakcja portalu żużlowego ZUZELEND.COM chce złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, kibicom, zawodnikom, trenerom, działaczom ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.(...)
104
Zdaniem Tomasza Gaszyńskiego nawet dwie dekady oczekiwania Tomasza Golloba na mistrzostwo świata nie mogą się równać z walką o sprawność.(...)
241
W dniu 2 lutego 2018 roku tj. w piątek w Lesznie odbędzie się oficjalne wręczenie nominacji do Kadry Narodowej Sportu Żużlowego (juniorów i seniorów) na sezon 2018.(...)
119
Sezon 2017 był przełomowym rokiem, jeśli chodzi o uhonorowanie zasłużonych zawodników, którzy odnosili sukces i startowali na żużlowych owalach z „orłem na piersi”. To właśnie dla (...)
102
Rok 2017 dobiega ku końcowi. Czas zatem na jedno z ostatnich podsumowań sezonu w wykonaniu Żużlowej Reprezentacji Polski – tym razem liczbowo. (...)
131
2 miesiące temu
Blisko pięciuset zaproszonych gości, zapierające dech w piersiach górskie pejzaże, obecność legend sportów motocyklowych, a wśród nich indywidualny mistrz świata juniorów na żużlu (...)
227
W seniorskiej kadrze, prowadzonej przez Marka Cieślaka znalazło się trzynastu zawodników. Do kadry awansował Kacper Woryna oraz Indywidualny Mistrz Polski, Szymon Woźniak. W junior(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com