Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
402
Dzisiaj rozegrane zostały dwa mecze, które zainaugurowały now powstałą ligę francuską - Ligue Nationale de Speedway. Oba spotkania odbyły się na torze w Marmande, gdzie miejscowe M(...)
104
Już jutro dwoma meczami zadebiutuje francuska Ligue Nationale de Speedway. O godzinie 14:00 w pierwszym spotkaniu sezonu miejscowe MC Marmande podejmować będzie Lamothe Landerron. (...)
103
Dzięki coraz to lepszym wynikom osiąganym przez farncuskich zawodników Francuska Federacja Motocyklowa zdecydowała się w tym roku powołać do życia nową ligę żużlową : Ligue Nationa(...)
10
Pogrzeb zmarłego w poniedziałek trenera Jana Grabowskiego odbędzie się w ten piątek tj. 17.02 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze o godzinie 12:50. Msza żał(...)
162
Europejski lider jakości w logistyce przewozu paczek - firma kurierska GLS Poland - będzie Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski w sezonie 2017. „Zdecydowaliśmy się na(...)
294
Dla Chrisa Holdera Darcy Ward jest jak brat, widać to było po ich jeździe na torze a także w parkingu. Po tragedii jaka dotknęła Darcy Warda, jego starszy kolega jest dla niego wie(...)
103
Paweł Miesiąc wygrał ostatnią rundę o tytuł IM Argentyny rozgrywaną na torze Bahia Blanca. Drugie miejsce zajął Dawid Stachyra, zaś na trzecim miejscu uplasował się Włoch, Gugielmo(...)
180
2 tygodnie temu
W Zielonej Górze w wieku 66 lat zmarł Jan Grabowski, były żużlowiec i trener.(...)
133
Chris Holder triumfował w turnieju charytatywnym, z którego cały zysk w całości przeznaczony zostanie dla Darcego Warda. Drugie miejsce na torze w Brisbane zajął Rohan Tungate, zaś(...)
267
Dawid Stachyra zwyciężył w ósmej rundzie IM Argentyny na torze Daireaux. Stachyra tym samym przed ostatnimi zawodami jakie rozegrane zostaną w Bahia Blanca umocnił się na fotelu li(...)
101
2 tygodnie temu
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego ogłasza nabór kandydatów na Komisarzy Torów w sporcie żużlowym. (...)
100
Specjalista od jazdy na lodzie, Artur Czaja triumfował w XIII Opolskiej Gali Żużla na Lodzie rozgrywanej tradycyjnie na sztucznym lodowisku Toropol w Opolu. Drugie miejsce ku radoś(...)
259
W ostatnim tygodniu stycznia Żużlowa Reprezentacja Polski zakończyła zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. Blisko dwudziestu powołanych na konsultację kadry zawodników pracowało w p(...)
1
Wygraną Huberta Łęgowika zakończyły się obfitujące w dużą ilość upadków, XIV Mistrzostwach Torunia w żużlu na lodzie. Na drugim miejscu w biegu finałowym przyjechał Adrian Bialk, (...)
6
28 stycznia na australijskiej ziemi, w Kurri Kurri, rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów. Na pierwszym stopniu podium stanął Indywidualny Mistrz Świata Juni(...)
1
Dzisiaj na na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie rozgrana została jubileuszowa XV Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Wśród okrojonej obsadz(...)
101
Konferencją prasową równo w południe w Szklarskiej Porębie rozpoczął się Media Day Żużlowej Reprezentacji Polski. Zgromadzeni w sali konferencyjnej hotelu „Orla Skała” dziennikarze(...)
241
Zapraszamy naszych Czytelników na STSowe szaleństwo! (...)
225
4 lutego o godzinie 18:00 na lodowisku Toropol w Opolu rozpocznie się XIII Opolska Gala Żużla na Lodzie. Tym razem dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitacj(...)
105
Dawid Stachyra odniósł drugą wygraną w tegorocznym cyklu o tytuł IM Argentyny. Tym razem na torze Bahia Blanca Stachyra w biegu finałowym wyprzedził zawodnika Ukrainy, Stanisława M(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com