Dzisiaj o 20:30
INNE - Wiadomości
1
Na torze w Bydgoszczy zainaugurowany zostanie sezon 2024 w Polsce. Pierwszymi oficjalnymi zawodami ma być Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które jeśli tylko pozwoli pogoda, r(...)
0
XVIII Memoriał Edwarda Jancarza w tym roku odbędzie się 30 marca. Po trzech latach przerwy impreza powraca do żużlowego kalendarza.(...)
0
Rohan Tungate sięgnął dzisiaj po swój drugi tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. W pięciorundowym cyklu pokonał Maxa Fricke.(...)
0
Brady Kurtz odniósł drugie zwycięstw z rzędu w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Ostatnia runda mistrzostw rozegrana została na torze w Gillman. Po tytuł IM Australii się(...)
0
Czwarta runda IM Australii na torze w Mildurze padła łupem Bradyego Kurtza. Tuż za nim linię mety w biegu finałowym minęli: Max Fricke oraz Rohan Tungate. Z finału wykluczony zosta(...)
0
Za nami trzy rundy z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Australii. Na fotel lidera po zawodach w Albury-Wodonga wskoczył Max Fricke, który nad prowadzącym po wcześniejszych dwóch zawo(...)
0
Albury-Wodonga była gościem trzeciej rundy IM Australii. W zawodach wygrał Max Fricke, drugie miejsce zajął Ryan Douglas a trzecie Ben Cook.(...)
1
Rohan Tungate zwyciężył w drugiej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii na torze W Kurri Kurri i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej mistrzostw.(...)
0
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu zajął zaszczytne drugie miejsce w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Polski 2023. Zwycięstwo przypadło, również po raz drugi, dla najle(...)
5
Trwa 1. etap głosowania na nominowanych w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Sportowca 2023 Roku. Wśród nominowanych jest Bartosz Zmarzlik, który po raz czw(...)
1
Max Fricke triumfował na Mick Doohan Raceway w North Brisbane w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii.(...)
0
4 miesiące temu
W czwartek na torze North Brisbane Speedway rozegranie zostanie pierwsza runda o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. (...)
7
Redakcja portalu ZUZELEND.COM wszystkim czytelnikom, współpracownikom oraz przyszłym sponsorom życzy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyś(...)
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą walczyły o triumf w dwudniowym turnieju piłki nożnej halowej. Z (...)
0
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
0
Ireneusz Igielski został nowym przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego.(...)
0
Nicki Pedersen to trzykrotny indywidualny mistrz świata na żużlu i przy tym bardzo barwna postać, której historia to idealny scenariusz na serial. Ostra jazda na torze, wybuchowy c(...)
5
Jakub Jamróg okazał się najlepszym w VI Memoriale Krystiana Rempały drugie miejsce zajął Filip Seniuk a trzecie Nazar Parnicki.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig turnieju Komplet Tobiasz Musielak rozegranym na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Jaimon Lidsey. (...)