INNE - Wiadomości
0
Drużyna Reszty Świata pokonała dzisiaj na stadionie w Rybniku Reprezentacje Polski prowadzona przez Marka Cieślaka. (...)
0
Podczas konferencji prasowej jaka miała miejsce po meczu Polska - Reszta Świata, Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ reprezentujący PZM podpisał nową, dwuletnią umowę na prowadzen(...)
0
W rozgrywanym w Rybniku meczu towarzyskim reprezentacja Polski przegrała 40:50. To pierwsza porażka naszej kadry w czteroletniej historii jesiennych test-meczów. (...)
1
W piątek Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego ogłosiło, iż GKS Wybrzeże SA traci licencje na straty w jakichkolwiek polskich rozgrywkach ligowych. W związku z ty(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
25 października na grudziądzkim stadionie przy Hallera 4 rozegrana zostanie VIII edycja Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza, który w tym roku nosi nową nazwę Speedway Pr(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranych w Rybniku. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, Mi(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno triumfowali w środę w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski. Drugie miejsce przypadło ekipie Stali Gorzów, zaś trzecie Spar Falubaz Zielon(...)
0
12 października w Rybniku dojdzie do meczu Polska - Reszta Świata. Polski Związek Motorowy ogłosił kadrę na to spotkanie. (...)
0
Dla Fogo Unii tegoroczne zmagania ligowe dobiegły już końca. Mecz finałowy ze Stalą Gorzów nie był jednak ostatnim akcentem sezonu żużlowego w Lesznie. 19 października na Stadionie(...)
0
W niedzielę w czeskich Pardubiach odbył się tradycyjny turniej kończący sezon w Czechach, czyli Zlata Prilba. Najlepszy w nim okazał się Chril Holder, drugie miejsce zdobył Fredrik(...)
0
Dzisiaj od godziny 12:00 rozgrywana jest Zlata Prilba miasta Pardubice. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do oglądania relacji live na naszej stro(...)
0
Jutro o godzinie 12:00 po raz 66 rozegrana zostanie prestiżowa Zlata Prilba w Pardubicach. W zawodach wystartuje aż sześciu Polaków. Tytułu sprzed roku nie obroni z pewnością Aust(...)
0
4.10.2014 o godzinie 13:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Wiślanej w Bydgoszczy odbył się pogrzeb ś.p. Henryka Glucklicha, który był wieloletnim zawodnikiem bydgoskiej Polonii.(...)
0
Przed momentem na torze w Paradubicach, Piotr Pawlicki zwyciężył w 11 wyścigu dnia i tym samym zapewnił sobie złoty medal IMŚJ. Srebro wywalczył Kacper Gomólski, a brąz Mikkel Mich(...)
0
Dzisiaj od godziny 14:00 rozgrywany jest 3 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do ogl(...)
0
W piątek na torze w Częstochowie odbył się sparing pomiedzy Stowarzyszeniem CKM Włókniarz Częstochowa, a ŻKS ROW-em Rybnik. W test meczu zwyciężyli częstochowianie, którzy pokonali(...)
0
12 października w Rybniku rozegrane zostanie towarzyskie spotkanie Polska - Reszta Świata. - Chcę, żeby ten mecz był frajdą dla kibiców - mówi Marek Cieślak, trener polskiej kadry.(...)
0
Krystian Pieszczek został triumfatorem w rozgrywanej dzisiaj na torze w Prdubicach 40 Zlata Stuha Juniorów. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, zaś trzecie Zdenek Holub, obaj reprez(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat informujący o wyborze Piotra Szymańskiego na Przewodniczącego Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe, wyborze delegatów GKSŻ (...)