Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
INNE - Wiadomości
0
Jutro o godzinie 12:00 po raz 66 rozegrana zostanie prestiżowa Zlata Prilba w Pardubicach. W zawodach wystartuje aż sześciu Polaków. Tytułu sprzed roku nie obroni z pewnością Aust(...)
0
4.10.2014 o godzinie 13:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Wiślanej w Bydgoszczy odbył się pogrzeb ś.p. Henryka Glucklicha, który był wieloletnim zawodnikiem bydgoskiej Polonii.(...)
0
Przed momentem na torze w Paradubicach, Piotr Pawlicki zwyciężył w 11 wyścigu dnia i tym samym zapewnił sobie złoty medal IMŚJ. Srebro wywalczył Kacper Gomólski, a brąz Mikkel Mich(...)
0
Dzisiaj od godziny 14:00 rozgrywany jest 3 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do ogl(...)
0
W piątek na torze w Częstochowie odbył się sparing pomiedzy Stowarzyszeniem CKM Włókniarz Częstochowa, a ŻKS ROW-em Rybnik. W test meczu zwyciężyli częstochowianie, którzy pokonali(...)
0
12 października w Rybniku rozegrane zostanie towarzyskie spotkanie Polska - Reszta Świata. - Chcę, żeby ten mecz był frajdą dla kibiców - mówi Marek Cieślak, trener polskiej kadry.(...)
0
Krystian Pieszczek został triumfatorem w rozgrywanej dzisiaj na torze w Prdubicach 40 Zlata Stuha Juniorów. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, zaś trzecie Zdenek Holub, obaj reprez(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat informujący o wyborze Piotra Szymańskiego na Przewodniczącego Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe, wyborze delegatów GKSŻ (...)
0
W niedzielę 12 października o godz.14,00 w Rybniku odbędzie się mecz międzynarodowy Polska-Reszta Świata. Znane są już awizowane składy na to bardzo ciekawe spotkanie. (...)
0
W dniu dzisiejszym FIM Europe oficjalnie potwierdziła wcześniejsze nieoficjalne doniesienia mediów. Piotr Szymański , przewodniczący GKSŻ został nowym przewodniczącym Komisji Wyści(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym m.in informuje o wyznaczeniu Przewodniczącego Jury Zawodów finałowych Nice PLŻ oraz komisarza toru na finałowe zawody PLŻ(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego, w komunikacie wydanym dzisiaj przedstawia obsadę sędziowską na rewanżowe spotkania finałowe Nice PLŻ oraz PLŻ1, finału MDMP oraz finału MMPPK. (...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanego w Rybniku. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, M(...)
0
Vaclav Milik został mistrzem Europy juniorów pokonując w sobotę Kacpra Worynę oraz Andrzeja Lebiediewa. To największy sukces Czecha w karierze.(...)
0
Informujemy, że zaplanowany na godzinę 11.00 trening przed finałem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów został odwołany. Zawody na chwilę obecną są niezagrożone.(...)
0
W sobotę 27 września o godzinie 17:00 na torze w Rybniku rozpocznie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W zawodach weźmie udział czterech Polaków.(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z meczu towarzyskiego Polska - Ukraina rozgrywanego w Lublinie. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, Łukasza Wilk(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z 4 rundy Speedway European Chmapionships rozgrywanej w Częstochowie. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, Piotr(...)
0
W rozegranym dzisiaj w Lublinie meczu towarzyskim pomiędzy reprezentacjami Polski z Ukrainą, zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze odnosząc zwycięstwo 55:35. Gdyby nie gościnny(...)
0
Emil Sajfutdinow w rozgrywanym wczoraj w Częstochowie 4 i ostatnim w tym sezonie finale Speedway European Chmapionships zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. (...)