Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INNE - Wiadomości
0
14 sierpnia w Zielonej Górze rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował zawodnik Stali Gorzów, Krzysztof Kasprzak wyprzedzając Piotra Pawlickieg(...)
0
Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Polski to dla Piotr Pawlickiego będącego jeszcze w wieku juniora, niewątpliwie powód do wielkiego zadowolenia. Młodszy z braci Pawlickich je(...)
0
Brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Zielonej Gorze przypadł zawodnikowi Grupy Azoty Unii Tarnów, Januszowi Kołodziejowi, który po rundzie zasadniczej uzbi(...)
0
Turniej finałowy o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski wygrał Krzysztof Kasprzak Srebrem okrył się Piotr Pawlicki, natomiast smakiem srebra zadowolić musiał się Janusz Kołodziej (...)
1
Krzysztof Kasprzak zwyciężył w czwartkowym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze! Na podium znaleźli się również Piotr Pawlicki i Janusz Kołodziej(...)
0
W pierwszej rundzie cyklu o miano najlepszego młodzieżowca Nice PLŻ najlepszy okazał się Maciej Fajfer. Na drugim i trzecim stopniu podium stanęli kolejno Damian Dąbrowski i Oskar (...)
0
Już w czwartek, 14 sierpnia, na torze w Zielonej Górze rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Portal zuzelend.com przeprowadzi relację na żywo z tych zawodów!(...)
0
Dzisiaj w duńskiej Dansk Metal Speedway League rozegrano dwa spotkania. W jednym z nich Slangerup Speedway Klub pokonało na własnym torze Team Fjelsted z Krzysztofem Jabłońskim w s(...)
0
Jeszcze przez tydzień trwać będzie aukcja pamiątek żużlowych na rzecz rodziny Grzegorza Knappa. Licytować można jeszcze cztery pamiątki: plastron z turnieju Hansa Nielsena w Covent(...)
0
Już jutro w Zielonej Górze rozstrzygnie się kto założy na głowę czapkę Kadyrowa i jednocześnie podniesie podniesie puchar Józefa Dochy dla zdobywcy tytułu Indywidualnego Mistrza Po(...)
0
Dzisiaj na torze w Zielonej Górze rozegrany został żużlowy turniej MACEC. Triumfatorem imprezy został Ukrainiec, Andriej Kobrin, który wyprzedził drugiego w końcowej klasyfikacji C(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z półfinału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polskich rozgrywanego w Toruniu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com,(...)
0
Już w najbliższą środę, 13.08.2014 r. na torze w Lublinie odbędzie się III memoriał Władysława Pietrzaka ? wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej(...)
0
Dwie najbliższe kolejki w Nice Polskiej Lidze Żużlowej zadecydują o tym, które drużyny będą biły się o awans do Enea Ekstraligi, a którym przyjdzie rywalizować jedynie o utrzymanie(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego oraz dzisiejszego Indywidualnego Młodzieżowego Pucharu Świata 250cc, które miało miejsce w Opolu . Zdjęcia są autorstwa fot(...)
0
Dziś zakończył się Puchar Świata FIM Speedway Youth Gold Trophy 250ccm. (...)
1
Triumfem Emila Sajfutdinowa zakończyła się 3. runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Drugie miejsce zajął Peter Kildemand, a na najniższym stopniu podium stanął Martin Vac(...)
0
Dziś w duńskim Holsted rozegrana zostanie trzecia runda cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Głównym faworytem do zwycięstwa w tym turnieju jest reprezentant gospodarzy Nicki P(...)
0
Dziś w Lublinie odbyły się finał turnieju o Brązowy Kask. Bezkonkurencyjny w nich okazał się Adrian Cyfer, który wygrał wszystkie swoje gonitwy.(...)
0
Kjastas Puodżuks wystartuje w Holsted w miejsce Martina Smolinskiego. Niemiec musi pojawić się w Mariańskich Łaźniach, gdzie rozegrana zostanie runda mistrzostw świata na długim to(...)