Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INNE - Wiadomości
0
Wczoraj w Gnieźnie rozegrano turniej par, który zwyciężył duet Baliński - Zengota. W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z tej imprezy, autorstwa fotoreportera portalu zuze(...)
0
Za nami pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lonigo. Najlepszy okazał się polski młodzieżowiec Piotr Pawlicki. Z dobrej strony zaprezentował się także Kacper (...)
0
Już niespełna kilka godzin dzieli nas od pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo. W stawce tych zawodów wystąpi czterech Polaków, z których dw(...)
0
Dzisiaj we Włoskim Lonigo ruszy walka o tytuł najlepszego juniora świata. Jak co roku w gronie faworytów można znaleźć młodych reprezentantów naszego kraju. (...)
0
W rozgrywanym w środę półfinale Brązowego Kasku w Krośnie triumfował Adrian Cyfer. Na podium znaleźli się również Paweł Przedpełski i Arkadiusz Madej. Zawody zakończono po 3 seriac(...)
0
Jedna z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu odbyła się we wtorek na torze w Tarnowie. O zwycięstwo do samego końca walczyły ekipy Włókniarza i miejscowych ?Ja(...)
0
Z powodu złego stanu nawierzchni toru w Tarnowie finał Złotego Kasku zostaje po raz kolejny odwołany. Nie jest znany nowy termin rozegrania zawodów. (...)
0
Na niezwykle ciekawy pomysł wpadli działacze żużlowi w Gdańsku. Na torze Wybrzeża rozegrany zostanie międzynarodowy czwórmecz o Puchar Św. Dominika.(...)
0
W sobotę o godzinie 15:30 na torze w Tarnowie-Mościcach rozegrany zostanie finał Złotego Kasku. Zawody pierwotnie miały odbyć się w maju, jednak przełożono je ze względu na niekorz(...)
0
Pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy okazała się wielkim sukcesem organizatorów. Zawody SEC cieszyły się w ojczyźnie Goethego olbrzymim zainteresowaniem kibiców, czego n(...)
0
W czwartek na torze bydgoskiej Polonii rozegrane zostały eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, których zwycięzcą został Piotr Pawlicki z Fogo Unia Leszno. W ga(...)
0
Piotr Pawlicki, zwyciężył rozegrany w Bydgoszczy półfinał MIMP. Oprócz niego awans wywalczyli również: Adam Strzelec, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Kacper Gomólski i Szymo(...)
0
W czwartek 17 lipca poznamy ostateczny skład naszej narodowej reprezentacji na Drużynowy Puchar Świata. Nazwiska reprezentacyjnej czwórki menedżer reprezentacji Marek Cieślak ogłos(...)
0
Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które miały odbyć się w Rybniku ze względu na zły stan toru po kilkudniowych opadach zostały odwołane. (...)
0
Dzisiaj o godzinie 17:00 na torach w Rybniku oraz Bydgoszczy rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Poniżej prezentujemy listy startowe na te (...)
0
We Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim rozegrano dzisiaj 4 rundę Ligi Juniorów. Zawody przerwano po odjechaniu czternastu biegów ze względu na coraz to bardzie nasilające się opady (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała dzisiaj komunikat, w którym informuje o ustaleniu nowego terminu zaległego spotkania Nice PLŻ pomiędzy KMŻ Lublin z GKM Grudziądz oraz o tym (...)
0
Dzisiaj na torze leszczyńskiej Unii rozegrana została III runda Ligi Juniorów, której zwycięzcą została drużyna gospodarzy. W galerii zdjęć można już obejrzeć fotorelację z tych za(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali III rundę Ligi Juniorów rozgrywaną na torze w Lesznie, poza leszczynianami na podium stanęli także zawodnicy z Zielonej Góry i Torunia.(...)