Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś trzecie, zwycięzca biegu dodatkowego, Janusz Kołodziej. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership zmierzyły się zespoły Swindon Robins z Kings Lynn Stars. Lepszą okazała się ekipa miejscowych Rudzików wygrywając po zac(...)
103
Ostatnim rozegranym w środę wieczorem spotkaniem angielskiej SGB Premiership, King Lynn Stars bez większych problemów pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 53:37. Mecz z komplet(...)
0
Somerset Rebels pokonało dzisiaj na własnym torze Leicester Lions 47:43. W zespole gości z bardzo dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześciu startach zdobył 12 p(...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Poole Pirates niespodziewanie poległo na własnym torze ze Swindon Robins 38:52. W meczu na stadionie Wimborne Ro(...)
333
Od 20:30 na trzech torach na Wyspach Brytyjskich rozgrywane będą spotkania SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków ligi angielskiej do śledzenia relacji(...)
100
Wolverhampton Wolves, w trzecim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, odniosło przekonywujące zwycięstwo z Rye House Rockets, w składzie z Krzysztofem Kasprzakiem 60:30.(...)
0
W spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions na własnym torze pokonało Somerset Rebels 55:35. W barwach Lwów z dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześ(...)
7
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces pokonał po zaciętym meczu Poole Pirates 47:43. W zespole gości wystąpili Kacper Woryna (...)
185
Od 20:30 na trzech torach na Wyspach Brytyjskich rozgrywane będą spotkania SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków ligi angielskiej do śledzenia relacji(...)
0
Promotor Swindon Robins, Alun Rossiter odniósł się do wszystkich krytycznych uwag jakie spływają do klubu po wczorajszym odwołanym meczu z Leicester Lions. Przypomnijmy, że spotkan(...)
128
Pogarszająca się z minuty na minutę pogoda nie pozwoliła na rozegranie dzisiejszego spotkania angielskiej SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Swindon Robins. (...)
0
Spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Rye House Rockets a Leicester Lions po ośmiu biegach został przerwany ze względu na nasilające się opady deszczu. Wynik spotkania nie(...)
274
Meczami: Poole z Belle Vue oraz Rye Hose z Leicester zainaugurowana zostanie angielska SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z obu spotkań. (...)
0
Trzecie dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Poole Pirates podobnie jak dwa wcześniejsze również zostało odwołane ze względu na fatalne warunki jakie zap(...)
0
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Wilkami z Wolverhampton a Swindon Robins mające być rewanżem za ubiegłoroczny finał został odwołany ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zapowi(...)
0
Dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Kings Lynn Stars zostało odwołane ze względu na niekorzystne prognozy pogody w godzinach meczu. (...)
0
- Będziemy mieli w składzie wyjątkowego żużlowca - mówi Matt Ford z Poole Pirates. Chris Holder musi jednak rozwiązać problemy prywatne.(...)
138
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia turnieju indywidualnego świętującego obchody 90-lecia istnienia klubu Belle Vue Aces(...)
101
Swindon Robins odrobiło w czwartek z nawiązką stratę z pierwszego spotkania i zdobyło tarczę wspólnoty Charity Shield. Poppularne Rudziki pokonały na własnym torze Belle Vue Aces 5(...)
103
Chris Harris liczy, że Krzysztof Kasprzak pokaże w Rye House pełnię swoich możliwości.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com