Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w historii, złoty medal. Drugie miejsce, które zapewniło srebro w zawodach zdobyli Szwedzi. Brąz przypadł drużynie Austrii.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
103
Według słów menedżera Rye House, Krzysztof Kasprzak może być bardzo mocnym punktem drużyny po tym jak wyleczył już kontuzję obojczyka. (...)
364
Max Fricke będzie nadal zawodnikiem Belle Vue. W nadchodzącym Australijczyk zamierza wraz z całą ekipą Asów odnieść sukces w SGB Premiership. Jest ku temu okazja, gdyż zespół z Man(...)
102
4 tygodnie temu
Linus Sundstroem ponownie pojawi się brytyjskich torach po tym jak ogłoszono jego dołączenie do Poole Pirates. Dla promotora Piratów, Matta Forda, był pierwszym celem transferowym.(...)
129
Niels-Kristian Iversen po roku przerwy powraca do angielskiej SGB Premiership. Duński zawodnik w sezonie 2018 będzie bronił barw Kings Lynn Stars. (...)
247
Angielska SGB Premiership przedstawiła kalendarz na sezon 2018. W tym roku na wyspach zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywkowej jeździć będą w poniedziałki oraz środy. Wyjątkiem j(...)
126
Robert Lambert wezwał władze stowarzyszenia promotorów BSPA do mocniejszego wsparcia reprezentacji kraju. Żużlowiec wciąż wierzy w sukces kadry.(...)
383
Fredrik Lindgren, niedawny lider lider Wolverhampton Wolves, czeka na ciekawe propozycje z klubów ligi angielskiej. (...)
101
Robert Lambert potwierdził pozostanie w Kings Lynn, choć przy okazji skrytykował ograniczenia brytyjskiego systemu transferów, który zabraniał mu rozmów z innymi klubami.(...)
275
Hans Andersen to ostatni nabytek Leicester Lions na sezon 2018.(...)
274
Damian Dróżdż w nadchodzącym sezonie wystąpi w rogdywkach angielskiej SGB Premiership, gdzie będzie reprezentował barwy Belle Vue Aces. (...)
647
Dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii juniorów, Josh Bates, zmienił swoją poprzednią decyzję i potwierdził, że będzie się ścigał w 2018 roku. (...)
1514
Kacper Woryna mierzy w rolę prowadzącego parę w składzie drużyny Poole Pirates, w której zadebiutuje w nadchodzącym sezonie.(...)
160
Somerset Rebels sprawiło swoim fanom wymarzony prezent na święta, sprowadzając do drużyny aktualnego mistrza świata, Jasona Doyle'a.(...)
674
Edward Kennett wraz z Benem Barkerem w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Rye House Rockets. (...)
242
Steve Jenson, menedżer Rye House Rockets, nie kryje radości z pozostania w drużynie Stuarta Robsona. Do Rockets dołączy również Max Clegg. (...)
205
Jake Allen oraz Bradley Wilson-Dean w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Somerset Rebels. (...)
203
King Lynn Stars ma przeprowadzić kolejne rozmowy z Robertem Lambertem, który wyjawił, że w 2018 nie pojedzie w lidze brytyjskiej. (...)
173
Troy Batchelor związał się kontraktem w angielskiej Premiership z drużyną Swindon Robins. Dla 30-letniego Australijczyka będzie do powrót do drużyny „Rudzików”.(...)
101
Trzy lata minęły kiedy to Somerset Rebels próbowało pozyskać do swojej drużyny Jacka Holdera. Wczoraj Rebelianci poinformowali o pozyskaniu młodego Australijczyka na przyszły sezon(...)
544
Nadzieja brytyjskiego speedwaya, Robert Lambert ogłosił, że w przyszłym sezonie nie będzie występował w SGB Premiership, tym samym poważnie zaburzył plany Kings Lynn Stars na rok 2(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com