Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy odbyła się konferencja podczas, której głos zabrał Tomasz Gollob. Od nieszczęśliwego wypadku nasz Mistrz Świata z 2010 roku nie udzielał wywiadów, bo jak sam mówi potrzebował czasu aby oswoić się z tą nową dla niego sytuacją. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
773
Najbardziej utytułowany w Wielkiej Brytanii, Poole Pirates, świętujący w przyszłym roku swoje 70-lecie zaprezentował nowy herb. (...)
110
Greg Hancock wczoraj oświadczył, że w przyszłym roku nie będzie występował w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zamierza skupić się na startach w szwedzkiej Elitserien, gdyż występować bę(...)
104
Swindon Robins zrewanżowało się dzisiaj Wolverhapton Wolves za porażkę jaką odnieśli na własnym stadionie w pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership i tym samy sięgnęl(...)
115
O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz rewanżowy finału angielskiej SGB Premiership, w którym Wolverhampton Wolves podejmować będą Swindon Robins. Po jego zakończeniu poznamy tegoroc(...)
85
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins niespodziewanie polegli na własnym torze z osłabionym brakiem dwóch ich kontuzjowanych liderów: Jacoba Thors(...)
220
Dziś o godzinie 20:30 na torze w Swindon rozegrane zostanie pierwsze spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Swindon RObins a Wolverhampton Wolves. Portal ZUZELEND.CM zapras(...)
100
Tylko jednego punktu zabrakło aby awnsować do finału angielskiej SGB Premiership zespołowi Belle Vue Aces. Asy pokonały dzisiaj na swoim torze The National Speedway Stadium Manches(...)
227
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody jakie zapowiadane są w Manchesterze zdecydowano się odwołać dzisiejszy rewanż meczu półfinałowego angielskiej SGB Premiership pomiędzy Be(...)
100
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership obrońcy tytułu, Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 51:38. Mecz rewanżowy już w najbliższą środ(...)
100
W rewanżowym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership gospodarze, Swindon Robins pokonali Poole Pirates 51:38 i tym samym zapewnili sobie awans do meczów finałowych. W zespol(...)
302
Dzisiaj na torach w Wolverhampton oraz Swindon rozegrane zostaną mecze półfinałowe angielskiej SGB Premiership. Portaz ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza do śledzenia relacji na żywo(...)
104
Dzisiejszy mecz półfinałowy angielskiej SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Wolverhampton Wolves został odwołany z powodu padającego deszczu. (...)
100
Szwed, Fredrik Lindgren zwyciężył w rozegranych na torze The National Speedway Stadium Manchester mistrzostwach angielskiej ligi, SGB Premiership. Popularny Fredka pokonał w biegu (...)
250
Swindon Robins pokonało dzisiaj na wyjeździe Pole Pirates 44:46, w pierszwm meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership, tym samym przybliżając się do awansu do finału. Na uwagę(...)
107
Dzisiaj po zakończeniu rundy zasadniczej angielskiej SGB Premiership poznaliśmy układ par półfinałowych. Lider tabeli, Swindon Robins zmierzy się z Poole Pirates, zaś Wolverhampton(...)
132
Po rozegraniu 12 biegów zakończył się ostatni mecz rundy zasadniczej, tegorocznego sezonu w angielskiej SGB Premiership. Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Kings Lynn S(...)
76
Rye House Rockets w ostatnim swoim meczu rundy zasadniczej pokonało na własnym torze Leicester Lions 55:38. W zespole gospodarzy super występ zaliczył Krzysztof Kasprzak, będąc w c(...)
0
W dzisiejszym meczu szlagierowym na zakończenie rundy zasadniczej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves na własnym torze pokonał Swindon Robins 52:38. W zespole gości z dobrej stro(...)
123
Dzisiaj w angielskiej SGB Premiership rozegrane zostaną trzy ostatnie spotkania rundy zasadniczej. Na torze w Wolverhampton miejscowe Wilki odjadą dwa spotkania pod rząd. Najpierw (...)
100
W ostatnim z czterech piątkowych meczy angielskiej SGB Premiership, Rye House Rockets pokonało na własnym torze Swindon Robins 46:29, tym samym przerywając wspaniałą passę 16 wygra(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com