Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
3
W piątkowym meczy brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers pokonało Poole Pirates 50:40. Młoty powzięły rewanż za niedawną dotkliwą porażkę na torze w Poole. W zespole gospodarzy(...)
0
Padający deszcz nie pozwolił na rozegranie dzisiejszego spotkania brytyjskiej Elite League pomiędzy Swindon Robins a Wolverhampton Wolves.(...)
0
Poniedziałkowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Swindon Robins zostało odwołane. Powodem takiej decyzji jest zły stan nawierzchni toru po opadach (...)
7
The Lakeside Hammers podobnie jak w dniu wczorajszym pokonało Leicester Lions 33:56. Tym razem Młoty pokonały Lwy na ich własnym torze. Wśród polskich zawodników ponownie najlepszy(...)
9
W rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League The Lakeside Hammers pokonało Leicester Lions 56:34. Spośród czwórki Polaków biorących udział w tym meczu tylko Piotr Świde(...)
0
Dzisiaj w brytyjskiej Elite League rozegrane zostały dwa spotkania. W pierwszym z nich Swindon Robins pokonało u siebie Coventry Bees 55:35. W zespole gości wystąpił Kacper Woryna (...)
1
W rozegranym przed chwilą meczy brytyjskiej Elite League, Kings Lynn Stars uległo na własnym torze Belle Vue Aces 39:54. (...)
0
Dzisiejszy mecz brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces nie dojdzie do skutku z powodu opadów deszczu, który uniemożliwił zawodnikom wyjazd na tor. (...)
2
Zawodnicy Poole Pirates ponownie wygrali z Coventry Bees i zdobyli Tarczę Elite League. Tym razem Piraci pokonali Pszczoły 47:43. W spotkaniu wystąpiło aż trzech reprezentantów Pol(...)
6
W pierwszym spotkaniu o Tarczę Elite League gospodarze Poole Pirates pokonali Coventry Bees . W obu zespołach nie zabrakło Polaków. Wśród piratów zobaczyć można było Krzysztofa Buc(...)
1
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują nam, że już niedługo sezon żużlowy w Polsce się zacznie. Pogoda niestety nie jest łaskawa. Co prawda w niektórych ośrodkach żużlowych zac(...)
1
Kacper Woryna zadebiutuje w tym roku w rogrywkach brytyjskiej Elite League. Dla rybnickiego juniora to kolejny krok naprzód w kierunku rozwijania swojej kariery. Wiele mówi się o p(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
0
Lewis Bridger nie możę się doczekać, by zacząć jeździć, po podpisaniu kontraktu z Lakeside.(...)
1
Lewis Bridger powróci do ścigania w Elite League w barwach Lakeside. (...)
4
Trzykrotny mistrz świata, Jason Crump wsparł Rohana Tungate'a w podpisaniu kontraktu ze Swindon Robins, by ten szturmem wdarł się do Elite League w tym sezonie.(...)
1
Wartościowy zawodnik Poole Pirates, Dakota North wycofał się ze startów w klubie w roku 2016 z powodu trwających problemów ze zdrowiem jego taty. (...)
0
Trener zespołu "Piratów", Neil Middleditch powiedział, że opuści klub tylko, gdy promotor Matt Ford powie "stop". (...)
4
Szwedzki as, Andreas Jonsson mówi, że powrót do Elite League w barwach Lakeside był dobrym ruchem. Czułem się pewniej na motocyklu w połowie sezonu - przyznał. (...)
0
Szef Poole Pirates, Neil Middleditch przewiduje trudnego wyzwania rzuconego przez Belle Vue i Swindon w tegorocznych rozgrywkach Elite League, jednak przyznaje: Mamy zespół, któr(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com