Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
1
Leicester ogłosiło, że Nicolai Klindt ponownie dołączy do ich zespołu w nadchodzącym sezonie. Będzie to jego druga przygoda w klubie. (...)
11
Swindon wyznaczyło Jasona Doyle'a jako kapitana zespołu w sezonie 2016.(...)
592
Półfinalista tegorocznej Elite League Swindon Robins skompletował skład na sezon 2016. Zawodnikiem drużyny managera Aluna Rossitera został Australijczyk Dakota North, który ostatni(...)
0
King’s Lynn ogłosiło podpisanie kontraktu z duńskim zawodnikiem, Madsem Korneliussenem, który jeździł poprzednio w tym klubie w 2013 roku, a poprzedni sezon spędził poza ligą angie(...)
0
Lakeside ogłosiło podpisanie kontraktu z doświadczonym Duńczykiem, Bjarne Pedersenem.(...)
1
Troy Batchelor powróci do King's Lynn w roku 2016 - dekadę po swoim pierwszym okresie w klubie. (...)
2
Grzegorz Walasek wraca do drużyny Leicester w sezonie 2016. Będzie to dla niego drugi rok startów w drużynie występującej w brytyjskiej Elite League.(...)
1
Swindon sprowadziło Josha Grajczonka z powrotem do klubu na rok 2016.(...)
0
Firma Stadia UK, która jest zarządcą stadionu Abbey Stadium w Swindon, podała informację, że prawdopodobnie w lipcu nowy obiekt będzie gotowy do przeprowadzania zawodów. (...)
2
Były mistrz świata i jego przyjaciel Davey Watt znów ubiorą barwy Poole w następnym sezonie.(...)
1
Belle Vue skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z podpisaniem kontraktów ze Scottem Nichollsem, Maxem Fricke i Steve'm Boxallem.(...)
1
Wolverhampton skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z zakontraktowaniem Jacoba Thorssella i Sama Mastersa.(...)
0
rok temu
Młoda sensacja, Robert Lambert został ogłoszony jako pierwsze z pięciu nazwisk w podstawowym składzie King's Lynn na sezon 2016.(...)
3
Richie Worrall cieszy się z perspektywy powrotu do Elite League 2016 roku w barwach Belle Vue.(...)
8
King's Lynn potwierdziło, że Duńczyk, Niels Krystian Iversen jest jedną z gwiazd cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku nie będzie startowała w drużynie występującej w Elite Leag(...)
14
Coventry zdecydowało się sprowadzić z powrotem na Brandon byłego wicemistrza świata. Będzie to trzeci sezon Polaka w barwach "Pszczół". (...)
4
Mikkel Bech w brytyjskiej Elite League zdecydował się opuścić Lakeside Hammers i podpisać kontrakt z Wolverhampton Wolves. Młody Duńczyk jest obecnie piątym zawodnikiem Wilków, któ(...)
4
Wielu kibiców w Rybniku dzisiaj odetchnęło. ROW Rybnik podał informację, że kontrakt z klubem przedłużył Kacper Woryna. Do podpisania umowy doszło podczas posezonowego spotkania w (...)
3
Krzysztof Buczkowski po rocznej przerwie postanowił powrócić na tory brytyjskiej Elite League i podpisał kontrakt na starty w zespole Poole Pirates.(...)
10
Maciej Janowski nie będzie startował w sezonie 2016 w Poole Pirates, ale Matt Ford jest stanowczy, że gwiazda Grand Prix powróci na Wimborne Road.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com