Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Szef Swindon, Alun Rossiter wierzy, że jego zespół jest w stanie wspiąć się na wyżyny umiejętności i podjąć wyzwanie w świetnie zapowiadającym się meczu otwarcia przeciwko Poole. (...)
0
Gwiazda Wolves, Freddie Lindgren wezwał swój zespół, by skończyć swoje wakacje i zacząć sezon szybko po ogłoszeniu terminarzu Elite League. (...)
3
Eleven Sports Network podpisała wieloletnią umowę z Pitch International na transmisje z British Speedway Elite League na wyłączność na terenie Polski. Dzięki temu polscy kibice będ(...)
1
Lakeside ogłosiło powrót Richarda Lawsona i Piotra Świderskiego do Purfleet w sezonie 2016.(...)
0
Leicester i Sheffield ogłosiły plany, by zacząć sezon w Inter-League Challenge pomiędzy tymi dwoma klubami. (...)
0
Belle Vue jest bliskie skompletowania składu przed meczem otwarcia na National Speedway Stadium.(...)
0
King’s Lynn Stars otworzy sezon 2016 meczem z polskim zespołem Betard Spartą Wrocław w ramach drugiej odsłony International Pre-Season Cup. Mecz odbędzie się 18 marca na stadionie (...)
1
Leicester ogłosiło, że Nicolai Klindt ponownie dołączy do ich zespołu w nadchodzącym sezonie. Będzie to jego druga przygoda w klubie. (...)
11
Swindon wyznaczyło Jasona Doyle'a jako kapitana zespołu w sezonie 2016.(...)
592
Półfinalista tegorocznej Elite League Swindon Robins skompletował skład na sezon 2016. Zawodnikiem drużyny managera Aluna Rossitera został Australijczyk Dakota North, który ostatni(...)
0
King’s Lynn ogłosiło podpisanie kontraktu z duńskim zawodnikiem, Madsem Korneliussenem, który jeździł poprzednio w tym klubie w 2013 roku, a poprzedni sezon spędził poza ligą angie(...)
0
Lakeside ogłosiło podpisanie kontraktu z doświadczonym Duńczykiem, Bjarne Pedersenem.(...)
1
Troy Batchelor powróci do King's Lynn w roku 2016 - dekadę po swoim pierwszym okresie w klubie. (...)
2
Grzegorz Walasek wraca do drużyny Leicester w sezonie 2016. Będzie to dla niego drugi rok startów w drużynie występującej w brytyjskiej Elite League.(...)
1
Swindon sprowadziło Josha Grajczonka z powrotem do klubu na rok 2016.(...)
0
Firma Stadia UK, która jest zarządcą stadionu Abbey Stadium w Swindon, podała informację, że prawdopodobnie w lipcu nowy obiekt będzie gotowy do przeprowadzania zawodów. (...)
2
Były mistrz świata i jego przyjaciel Davey Watt znów ubiorą barwy Poole w następnym sezonie.(...)
1
Belle Vue skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z podpisaniem kontraktów ze Scottem Nichollsem, Maxem Fricke i Steve'm Boxallem.(...)
1
Wolverhampton skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z zakontraktowaniem Jacoba Thorssella i Sama Mastersa.(...)
0
2 lata temu
Młoda sensacja, Robert Lambert został ogłoszony jako pierwsze z pięciu nazwisk w podstawowym składzie King's Lynn na sezon 2016.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com