Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 14:45
Dzisiaj o 17:00
Para Cash Broker Stal Gorzów zdobyła dzisiaj w Ostrowie tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych. Gorzowianie z dużą przewagą wygrali z drugimi na podium zawodnikami Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. O brązowy medal rozegrano bieg dodatkowy, w którym zwyciężył Krzysztof Buczkowski, reprezentant MrGarden(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe

1. Grupa Azoty Unia Tarnów
m
12
pkt
25
+/-
+186

2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
m
12
pkt
18
+/-
+63

3. SC Lokomotiv Daugavpils
m
12
pkt
16
+/-
+31

4. Euro Finannce Polonia Piła
m
12
pkt
16
+/-
-7

5. Orzeł Łódź
m
12
pkt
15
+/-
+37

6. Arge Speedway Wanda Kraków
m
12
pkt
13
+/-
-35

7. Stal Rzeszów
m
12
pkt
8
+/-
-118

8. Polonia Bydgoszcz
m
12
pkt
3
+/-
-157

1. Speed Car Motor Lublin
m
11
pkt
22
+/-
+82

2. GTM Start Gniezno
m
9
pkt
16
+/-
+150

3. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
m
10
pkt
16
+/-
+19

4. KSM Krosno
m
10
pkt
11
+/-
-2

5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
m
10
pkt
11
+/-
-66

6. Stal-Met Kolejarz Opole
m
10
pkt
8
+/-
+11

7. RKS Kolejarz Rawicz
m
10
pkt
0
+/-
-194
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
4
W jedynym dzisiejszym spotkaniu jakie zostało rozegrane na wyspach Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Lakeside Hammers 54:38. W zespole gości wystąpił Piotr Świderski(...)
0
W zakończonym niedawno spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo minimalnie na swym torze Wilkom z Wolverhampton 44:46. (...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Leicester Lions pokonało na własnym torze Swindon Robins 50:42. Bardzo dobry mecz zaliczył Szymon Wożniak notują na swoim ko(...)
4
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars po zaciętej walce pokonało minimalnie Coventry Bees 46:44. Doskonałe spotkanie "zaliczył" Krzysztof Kasprz(...)
13
Dzisiaj wieczorem w Kings Lynn miejscowe Gwiazdy podejmowały zespół Coventry Bees. Niestety na Norfolk Arena w biegu czternastym doszło do fatalnego upadku, w którym uczestniczyli (...)
0
Dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Kings Lynn Stars zostało odwołane z powodu padającego deszczu.(...)
3
W piątkowym meczy brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers pokonało Poole Pirates 50:40. Młoty powzięły rewanż za niedawną dotkliwą porażkę na torze w Poole. W zespole gospodarzy(...)
0
Padający deszcz nie pozwolił na rozegranie dzisiejszego spotkania brytyjskiej Elite League pomiędzy Swindon Robins a Wolverhampton Wolves.(...)
0
Poniedziałkowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Swindon Robins zostało odwołane. Powodem takiej decyzji jest zły stan nawierzchni toru po opadach (...)
7
The Lakeside Hammers podobnie jak w dniu wczorajszym pokonało Leicester Lions 33:56. Tym razem Młoty pokonały Lwy na ich własnym torze. Wśród polskich zawodników ponownie najlepszy(...)
9
W rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League The Lakeside Hammers pokonało Leicester Lions 56:34. Spośród czwórki Polaków biorących udział w tym meczu tylko Piotr Świde(...)
0
Dzisiaj w brytyjskiej Elite League rozegrane zostały dwa spotkania. W pierwszym z nich Swindon Robins pokonało u siebie Coventry Bees 55:35. W zespole gości wystąpił Kacper Woryna (...)
1
W rozegranym przed chwilą meczy brytyjskiej Elite League, Kings Lynn Stars uległo na własnym torze Belle Vue Aces 39:54. (...)
0
Dzisiejszy mecz brytyjskiej Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces nie dojdzie do skutku z powodu opadów deszczu, który uniemożliwił zawodnikom wyjazd na tor. (...)
2
Zawodnicy Poole Pirates ponownie wygrali z Coventry Bees i zdobyli Tarczę Elite League. Tym razem Piraci pokonali Pszczoły 47:43. W spotkaniu wystąpiło aż trzech reprezentantów Pol(...)
6
W pierwszym spotkaniu o Tarczę Elite League gospodarze Poole Pirates pokonali Coventry Bees . W obu zespołach nie zabrakło Polaków. Wśród piratów zobaczyć można było Krzysztofa Buc(...)
1
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują nam, że już niedługo sezon żużlowy w Polsce się zacznie. Pogoda niestety nie jest łaskawa. Co prawda w niektórych ośrodkach żużlowych zac(...)
1
Kacper Woryna zadebiutuje w tym roku w rogrywkach brytyjskiej Elite League. Dla rybnickiego juniora to kolejny krok naprzód w kierunku rozwijania swojej kariery. Wiele mówi się o p(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
0
Lewis Bridger nie możę się doczekać, by zacząć jeździć, po podpisaniu kontraktu z Lakeside.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com