Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
4
Powoli krystalizuje się przynależność klubowa wychowanka bydgoskiej Polonii. Po zmianie klubu w Polsce przyszedł czas na kontrakt w Anglii.(...)
11
W środę na torze Poole Pirate rozegrano charytatywne zawody dla Darcyego Warda. W meczu, którego wynik był sprawą drugorzędną zwyciężyła ekipa Macieja Janowskiego 49:40. Z bardzo d(...)
8
Brytyjska Elite League ma nowego - starego mistrza. Po kapitalnym widowisku żużlowcy Poole pokonali zawodników z Manchesteru i zdobyli trzeci złoty medal Elite League pod rząd. Po (...)
2
W pierwszym spotkaniu finałowym brytyjskiej Elite League pomiędzy Belle Vue Aces a Poole Pirates padł remis 46:46. W drużynie przyjezdnych wystąpili Maciej Janowski oraz Kacper Gom(...)
21
Ojciec Darcy'ego Ward'a od fatalnego wypadku swojego syna przebywa w Europie. George Ward jest pod wrażeniem pomocy dla Australijskiego żużlowca jaka płynie od ludzi z całego świat(...)
5
W drugim półfinałowym spotkaniu brytyjskiej Elit League Poole Pirates rozgromiło Coventry Bees 58:31. Piraci w dwumeczu okazali się być zdecydowanie lepsi, przez co to oni uzyskali(...)
7
W poniedziałkowym meczu półfinałowym brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo na własnym torze Belle Vue Aces 43:47. Tym samym awans do finału uzyskała ekipa Asów. W zespol(...)
1
W pierwszym spotkaniu półfinałowym brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces wysoko pokonało Swindon Robins. Gospodarze od początku meczu prowadzili i nawet na moment nie pozwolili (...)
18
W trzecim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves po bardzo zaciętym spotkaniu uległ na własnym torze Leicester Lions 44:46. W meczu wystąpiło aż trzec(...)
3
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu pomiędzy zespołami Poole i Swindon padł remis. Na początku prowadzili gospodarze, następnie przyjezdni zdołali odrobić straty, by o l(...)
3
W jednym z trzech zaplanowanych na dzisiaj spotkań brytyjskiej Elite League, ekipa Wolverhampton podejmowała na swoim torze zespół Belle Vue Aces. Przyjezdni nie dali gospodarzom n(...)
33
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees wysoko pokonało na własnym torze ekipę Leicester Lions. Gospodarze od początku meczu dyktowali warunk(...)
8
W pojedynku Poole Pirates i Leicester Lions faworyt mógł być tylko jeden. Piraci nie zawiedli swoich kibiców i spokojnie pokonali gospodarzy w stosunku 38:52 Cały mecz przebiegał p(...)
3
W Swindon doszło dzisiaj do rewanżu. Podpieczni Aluna Rossitera wzięli odwet za wczorajszą porażkę na Brandon Stadium i pokonali zespół Coventry 49:41. Spotkanie było bardzo wyrówn(...)
0
Na Brandon Stadium doszło do pojedynku drugiej z trzecią ekipą Elite League. Zawody rozpoczęły się z opóźnieniem ze względu na opady deszczu. Warunki torowe były trudne, ale mimo t(...)
0
W spotkaniu Elite League, które zostało rozegrane na torze w Poole, Piraci rozgromili żużlowców King's Lynn Stars. Od początku meczu Pirates budowali swoją przewagę. Przyjezdnym ni(...)
0
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars niespodziewanie uległo na własnym torze Leicester Lions 44:46. Do zwycięstwa drużynę gości z powodzeniem p(...)
0
W dniu dzisiejszym nie dojdzie do skutku żadne z zapowiadanych spotkań brytyjskiej Elite League. Mecz pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces z powodu nasiąkniętego wodą tor(...)
0
Drugie po Coventry, spotkanie brytyjskiej Elite League nie dojdzie do skutku. Mający się odbyć dzisiaj mecz pomiędzy Leicester Lions z Poole Pirates został odwołany z powodu złej p(...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a The Lakeside Hammers został odwołany z powodu zbyt mocno nasiąkniętego po opadach deszczu, toru. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com