Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W dzisiejszym meczu ligi angielskiej drużyna The Lakeside Hammers pokonała na własnym obiekcie drużynę Swindon Robins w stosunku 51:39. Gospodarze nie dali szans na wygraną przyjez(...)
1
Zwycięstwem przyjezdnych zakończył się czwartkowy mecz na Wyspach. Niestety pogoda nie pozwoliła na dokończenie zawodów, gdyż po biegu dwunastym zaczęło padać. Sędzia po oględzinac(...)
0
Drugie dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League w Kings Lynn zostało odwołane po czterech wyścigach po tym jak nad torem rozpętała się ulewa. Nowy termin meczu zostanie ustalo(...)
4
Bezlitosna okazała się drużyna Poole Pirates dla Coventry wygrywając mecz w stosunku 56:36. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził duet Chris Holder zdobywca 11+1 pkt, oraz Bjarne P(...)
1
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves rozgromiło o siebie na torze Swindon Robins 62:30. (...)
1
W trzecim piątkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League, The Lakeside Hammers pokonało bez większych problemów Wolverhampton Wolves 55:37. (...)
1
W innym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions uległo nieznacznie na własnym torze Belle Vue Aces 42:48. W zespole gospodarzy nienajlepsze zawody odjechał (...)
8
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Poole Pirates uległo na własnym torze Coventry Bees 43:47. Wielki udział w zwycięstwie miał Krzysztof Kasprzak, który w swoim dorob(...)
0
W dzisiejszej lidze angielskiej drużyna King's Lynn Stars pewnie wygrywa z Leicester Lions w stosunku 54:38. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był prawie bezbłędny Niels Kristian I(...)
2
W dzisiejszym meczu ligi angielskiej gospodarze pewnie wygrali z ekipą Lakeside Hammers w stosunku 52:41. W teamie Poole najlepiej spisał się Paul Starke inkasując na swoim koncie (...)
2
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees uległo dosłownie jednym punktem po zaciętej walce Kings Lynn Stars 46:47. Świetne zawody zaliczył Krzysztof (...)
0
W dzisiejszym meczu Elite League drużyna Swindon Robins wygrała z przyjezdnymi w stosunku 50:41.W ekipie gospodarzy prawie bezbłędny okazał się Jason Doyle gromadząc na swoim konci(...)
2
W jedynym rozegranym w dniu dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces minimalnie bo tylko dwoma punktami pokonało Wolverhampton Wolves 46:44. Dla Asów jest to(...)
2
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elit League, Swindon Robins bez większych problemów pokonał na własnym torze Coventry Bees 55:36. W zespole gości wystąpiło dwóch zawodni(...)
0
Lider brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonał w dniu dzisiejszym na własnym torze Leicester Lions 50:40. Bardzo dobre zawody (komplet drugich miejsc) zaliczył Szymon(...)
0
Leicester Lions w dniu dzisiejszym na własnym torze pokonało lidera brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves 47:43. (...)
0
W drugim rozegranym w piątek spotkaniu brytyjskiej Elite League, Lakeside Hammers uległo na własnym torze Poole Pirates 42:48. (...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym stadionie Kings Lynn Stars 45:21. Zawody przerwano po jedenastym biegu gdy nad torem za(...)
0
Ze względu na złe warunki torowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Swindon Robins zostało odwołane. (...)
0
W jedynym dzisiaj, niezwykle emocjonującym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions pokonało na własnym torze Coventry Bees 46:44. W spotkaniu wystąpiło aż trzech Polakó(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com