Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
14
2 lata temu
Coventry zdecydowało się sprowadzić z powrotem na Brandon byłego wicemistrza świata. Będzie to trzeci sezon Polaka w barwach "Pszczół". (...)
4
Mikkel Bech w brytyjskiej Elite League zdecydował się opuścić Lakeside Hammers i podpisać kontrakt z Wolverhampton Wolves. Młody Duńczyk jest obecnie piątym zawodnikiem Wilków, któ(...)
4
Wielu kibiców w Rybniku dzisiaj odetchnęło. ROW Rybnik podał informację, że kontrakt z klubem przedłużył Kacper Woryna. Do podpisania umowy doszło podczas posezonowego spotkania w (...)
3
Krzysztof Buczkowski po rocznej przerwie postanowił powrócić na tory brytyjskiej Elite League i podpisał kontrakt na starty w zespole Poole Pirates.(...)
10
Maciej Janowski nie będzie startował w sezonie 2016 w Poole Pirates, ale Matt Ford jest stanowczy, że gwiazda Grand Prix powróci na Wimborne Road.(...)
0
Wolverhampton zgarnia doświadczonego zawodnika Joonasa Kylmaekorpiego, jako pierwszego z czołowej piątki na sezon 2016.(...)
4
Powoli krystalizuje się przynależność klubowa wychowanka bydgoskiej Polonii. Po zmianie klubu w Polsce przyszedł czas na kontrakt w Anglii.(...)
11
W środę na torze Poole Pirate rozegrano charytatywne zawody dla Darcyego Warda. W meczu, którego wynik był sprawą drugorzędną zwyciężyła ekipa Macieja Janowskiego 49:40. Z bardzo d(...)
8
Brytyjska Elite League ma nowego - starego mistrza. Po kapitalnym widowisku żużlowcy Poole pokonali zawodników z Manchesteru i zdobyli trzeci złoty medal Elite League pod rząd. Po (...)
2
W pierwszym spotkaniu finałowym brytyjskiej Elite League pomiędzy Belle Vue Aces a Poole Pirates padł remis 46:46. W drużynie przyjezdnych wystąpili Maciej Janowski oraz Kacper Gom(...)
21
Ojciec Darcy'ego Ward'a od fatalnego wypadku swojego syna przebywa w Europie. George Ward jest pod wrażeniem pomocy dla Australijskiego żużlowca jaka płynie od ludzi z całego świat(...)
5
W drugim półfinałowym spotkaniu brytyjskiej Elit League Poole Pirates rozgromiło Coventry Bees 58:31. Piraci w dwumeczu okazali się być zdecydowanie lepsi, przez co to oni uzyskali(...)
7
W poniedziałkowym meczu półfinałowym brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo na własnym torze Belle Vue Aces 43:47. Tym samym awans do finału uzyskała ekipa Asów. W zespol(...)
1
W pierwszym spotkaniu półfinałowym brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces wysoko pokonało Swindon Robins. Gospodarze od początku meczu prowadzili i nawet na moment nie pozwolili (...)
18
W trzecim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves po bardzo zaciętym spotkaniu uległ na własnym torze Leicester Lions 44:46. W meczu wystąpiło aż trzec(...)
3
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu pomiędzy zespołami Poole i Swindon padł remis. Na początku prowadzili gospodarze, następnie przyjezdni zdołali odrobić straty, by o l(...)
3
W jednym z trzech zaplanowanych na dzisiaj spotkań brytyjskiej Elite League, ekipa Wolverhampton podejmowała na swoim torze zespół Belle Vue Aces. Przyjezdni nie dali gospodarzom n(...)
33
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees wysoko pokonało na własnym torze ekipę Leicester Lions. Gospodarze od początku meczu dyktowali warunk(...)
8
W pojedynku Poole Pirates i Leicester Lions faworyt mógł być tylko jeden. Piraci nie zawiedli swoich kibiców i spokojnie pokonali gospodarzy w stosunku 38:52 Cały mecz przebiegał p(...)
3
W Swindon doszło dzisiaj do rewanżu. Podpieczni Aluna Rossitera wzięli odwet za wczorajszą porażkę na Brandon Stadium i pokonali zespół Coventry 49:41. Spotkanie było bardzo wyrówn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com