Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a The Lakeside Hammers został odwołany z powodu zbyt mocno nasiąkniętego po opadach deszczu, toru. (...)
0
W dniu dzisiejszym w zaległym spotkaniu Elite Leauge drużyna Belle Vue Aces na własnym torze podejmowała ekipę Leicester Lions, w zawodach tych zwyciężyła ekipa gospodarzy rezultat(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu w ramach brytyjskiej Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze ekipę Leicester Lions 51:39. Mecz był dość wyrównany, choć przez (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy King's Lynn Stars i Swindon Robins zostało przełożone. W zespole Rudzików miał wystąpić Darcy Ward, jednak jak wiadomo Australijczyk dozna(...)
0
W jedynym rozegranym dzisiaj spotkaniu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze Wolverhampton Wolves 57:33. W zespole gości wystąpił Tobiasz Musielak notu(...)
0
W związku z wczorajszym wypadkiem Darcy'ego Warda podczas meczu Spar Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, mecz Elite League pomiędzy "Piratami" z Poole a "Drozdami" z(...)
0
W sobotni wieczór odbył się jeden pojedynek w ramach angielskiej ligi – Elite Leauge. W meczu tym zmierzyły się drużyny: Leicester Lions z Wolverhampton Wolves, w zawodach tych gór(...)
0
W piątkowy wieczór na torze w Thurrock rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. W tym pojedynku górą byli goście, którzy zwyciężyli rezultatem 40-50.(...)
0
W piątkowy wieczór na torze w Coventry rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. W tym pojedynku górą byli goście, którzy zwyciężyli rezultatem 36-55. (...)
0
W czwartkowy wieczór na torze Swindon rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. Drużyna gospodarzy - Swindon Robins na własnym torze pokonała ekipę Kings Lynn Stars rezultat(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w Kings Lynn rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. Drużyna gospodarzy - Kings Lynn Stars na własnym torze pokonała ekipę Coventry Bees rezult(...)
0
W dniu dzisiejszym miał odbyć się mecz w ramach rozgrywek ligi angielskiej. Ekipa Belle Vue Aces na własnym torze miała podjąć drużynę Leicester Lions. Zawody te zostały odwołane z(...)
0
Zaplanowane na dzisiejszy wieczór spotkanie pomiędzy ekipą Poole Pirates, a Coventry Bees zostało odwołane z powodu opadów deszczu. Nowy termin rozegrania meczu nie jest jeszcze zn(...)
0
W dniu dzisiejszym swoje mecze rozgrywała angielska liga – Elite Leauge, w jednym z pojedynków gospodarz - Belle Vue Aces pokonała na własnym torze ekipę Swindon Robins rezultatem (...)
0
W dniu dzisiejszym swoje mecze rozgrywała angielska liga – Elite Leauge, w jednym z pojedynków gospodarz - Wolverhampton Wolves pokonała na własnym torze ekipę Leicester Lions rezu(...)
0
Po meczu pełnym wyrównanej walki Kings Lynn Stars zwyciężyło nad Leicester Lions. Choć były to jedyne zawody ligi angielskiej w dzisiejszym dniu, nie zabrakło w nich pożądanych emo(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegramy spotkaniu brytyjskiej Elite League, King's Lynn Stars pokonało Leicester Lions 51:39. Łącznie w tym pojedynku wystąpiło aż sześciu gości, po trzech w ka(...)
0
Spotkanie pomiędzy zespołami Swindon Robins i Coventry Bees zostało odwołane z powodu niekorzystnych warunków pogodowych. Starcie obu ekip zapowiadało się bardzo interesująco, ale (...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates podejmowało Belle Vue Aces. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, nie dając szans rywalom. W dr(...)
0
W drugim poniedziałkowym spotkaniu Elite League w Manchesterze miejscowe "Asy" podejmowały ekipę "Młotów". W spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, którzy triumfowali 52:41. Belle(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com