Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym stadionie Kings Lynn Stars 45:21. Zawody przerwano po jedenastym biegu gdy nad torem za(...)
0
Ze względu na złe warunki torowe spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a Swindon Robins zostało odwołane. (...)
0
W jedynym dzisiaj, niezwykle emocjonującym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions pokonało na własnym torze Coventry Bees 46:44. W spotkaniu wystąpiło aż trzech Polakó(...)
0
Promoter Matt Ford obawia się, że Poole dozna przytłaczającej porażki w Lakeside w piątek, gdy pięciu z siedmiu zawodników opuści to starcie. (...)
0
Dziś na Wyspach odbył się mecz ligi angielskiej pomiędzy Swindon Robins a Lakeside Hammers. Gospodarze pewnie prowadzili przez całe spotkanie, a najlepszym duetem Swindon okazał si(...)
8
w dzisiejszym meczu Elite League goście wygrali z drużyną gospodarzy w stosunku 41:49. Wśród ekipy King's Lynn Niels Kristian Iversen wraz z Robertem Lambertem nie byli w stanie sp(...)
1
W zakończonym przed chwilą meczu brytyjskiej Elite League, Wolverhampton Wolves pokonało nieznacznie Belle Vue Aces 46:43. (...)
1
Zespół Belle Vue Aces wygrał w dzisiaj rozgrywanym spotkaniu brytyjskiej Elite League z Wolverhampton Wolves 56:37. (...)
6
Daniel King zdobył przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytanii. Na drugim miejscu uplasował cię Craig Cook, zaś na trzecim Robert Lambert. Dzisiejszą wygraną w the (...)
0
Capitan Coventry Chris Harris jest w pogoni za swoim pierwszym tytułem mistrza Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 6 lat. (...)
0
Wygraną Wolverhampton Wolves zakończyło się jedyne dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League. Wilki pokonały na własnym torze Coventry Bees 51:41. W zespole gości ze słabym sku(...)
0
Promoter Matt Ford patrzy optimistycznie na kontuzję gwiazdy Poole Adama Ellisa i liczy na szybki powrót do jego zdrowia. (...)
0
W dniu dzisiejszym w brytyjskiej Elite League rozegrano dwa spotkania. W jednym z nich Belle Vue Aces pokonało na własnym torze Lakeside Hammers 50:40. (...)
0
W drugim czwartkowym spotkaniu Elite League po zaciętym spotkaniu Swindon Robins niespodziewanie uległo Leicester Lions 43:47. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars pokonało u siebie Wolverhampton Wolves 48:42. (...)
0
W drugim spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates pokonało Swindon Robins 50:40. W zespole gospodarzy wystąpił Krzysztof Buczkowski, który w czterech startach zdobył 7 pun(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań rozegranych w brytyjskiej Elite League, The Lakeside Hammers odnieśli zwycięstwo pokonując na własnym torze Wolverhampton Wolves 53:37. (...)
0
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Elite League Wolverhampton Wolves pokonało u siebie Kings Lynn Stars 49:44.(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Swindon Robins po zacietym spotkaniu uległo minimalnie na własnym torze Poole Pirates 44:46. W zespole gości wystąpił Krzys(...)
0
W pierwszym dzisiejszym meczu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze zespół Krzysztofa Kasprzaka oraz Kacpra Woryny, Coventry Bees 50:42. Bardzo spotkan(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com