Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W Manchesterze doszło do bardzo ciekawego pojedynku, w który miejscowe Belle Vue podejmowało Wolverhampton Wolves. Gospodarze prowadzili od początku, jednak przyjezdni nie poddawal(...)
0
W rywalizacji Poole Pirates z Leicester Lions faworyt był tylko jeden. Gospodarze nie zawiedli swoich kibiców i rozgromili żużlowców z Lwem na plastronach. Od samego początku miejs(...)
0
Rywalizacja zespołów Wolverhampton oraz King's Lynn zapowiadała się interesująco. Tak też było. Spotkanie do dziesiątego biegu było wyrównane. Dopiero w trzeciej części pojedynku g(...)
0
W spotkaniu rozegranym na torze Belle Vue, Asy podejmowały ekipę Poole Pirates. Gospodarze prowadzili od początku tego pojedynku. Przyjezdnym nie pomogła nawet złota rezerwa taktyc(...)
0
Brytyjski żużlowiec, Lewis Kerr, zaliczył fatalny wypadek podczas niedzielnego turnieju czwórek w Peterborough. Obecnie żużlowiec, który reprezentuje drużynę z Newceastle przebywa (...)
0
W rywalizacji Lakeside Hammers oraz Swindon Robins walka toczyła się do ostatniego biegu. Na początku zdecydowanie prowadzili gospodarze, jednak przełomowym dla gości okazał się bi(...)
0
W pojedynku rozegranym na torze w Coventry, Pszczoły podejmowały żużlowców King's Lynn. Lepsi okazali się miejscowi, choć zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w czternastym biegu dni(...)
0
Spotkanie Swindon Robins z Lakeside Hammers było jednym z tych o być albo nie być. Obie ekipy walczą bowiem o awans do fazy play-off. Po dzisiejszym meczu bliżej do czołowej czwórk(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu rozegranym na torze w Poole, gospodarze nie dali najmniejszych szans zawodnikom Swindon Robins. Od początku meczu Pirates prowadzili, jednak goście starali (...)
0
Na stadionie w Manchesterze doszło do starcia zespołu Belle Vue z Lakeside Hammers. Lepsi okazali się gospodarze, którzy zapewnili sobie wygraną świetną końcówką. Do dziesiątego bi(...)
0
Spotkanie King's Lynn Stars z Leicester Lions rozpoczęło się z pewnym opóźnieniem. Po odjechaniu dziewięciu biegów podjęto decyzję o przerwaniu i odwołaniu zawodów. Powodem tego są(...)
0
Kapitalne widowisko oglądali dzisiaj kibice zgromadzeni na torze Lakeside Hammers. Gospodarze podejmowali lidera Elite League - Coventry Bees. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnie(...)
0
W spotkaniu Wolverhampton i Swindon mieliśmy dreszczyk emocji. Do dziesiątego biegu prowadzili gospodarze. Od biegu jedenastego do pracy wzięli się przyjezdni i w czterech kolejnyc(...)
0
W rywalizacji King's Lynn Stars z Belle Vue Aces lepsi okazali się gospodarze. Całe spotkanie było zacięte, dopiero w końcówce Gwiazdy odskoczyły na sześć oczek zapewniając sobie z(...)
0
W spotkaniu, w którym Poole Pirates podejmowało na swoim torze Wolverhampton Wolves, gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo. Od początku meczu prowadzili i kontrolowali przebieg rywa(...)
0
W spotkaniu Belle Vue z King's Lynn lepsi okazali się ci pierwsi. Do połowy meczu walka była zacięta, jednak w drugiej części pojedynku gospodarze zaczęli odjeżdżać rywalom. Ostate(...)
0
W spotkaniu rozgrywanym na torze Wolverhampton, gospodarze podejmowali bardzo silną ekipę Poole Pirates. Do trzynastego biegu prowadzili goście, jednak w samej końcówce miejscowi o(...)
0
W spotkaniu, które zostało rozegrane dzisiaj w brytyjskiej Elite League, King's Lynn podejmowało Wolverhampton Wolves. Gospodarze rozprawili się z przyjezdnymi bez większych proble(...)
0
W pojedynku Swindon Robins z Poole Pirates górą byli gospodarze. Spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco i takie też było. Choć miejscowi prowadzili od początku meczu, to ryw(...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy zespołami Belle Vue Aces i Leicester Lions zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych. Oznacza to, że kibice w Manchesterze (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com