Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, trzecie natomiast Szymon Woźniak.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Po meczu pełnym wyrównanej walki Kings Lynn Stars zwyciężyło nad Leicester Lions. Choć były to jedyne zawody ligi angielskiej w dzisiejszym dniu, nie zabrakło w nich pożądanych emo(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegramy spotkaniu brytyjskiej Elite League, King's Lynn Stars pokonało Leicester Lions 51:39. Łącznie w tym pojedynku wystąpiło aż sześciu gości, po trzech w ka(...)
0
Spotkanie pomiędzy zespołami Swindon Robins i Coventry Bees zostało odwołane z powodu niekorzystnych warunków pogodowych. Starcie obu ekip zapowiadało się bardzo interesująco, ale (...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates podejmowało Belle Vue Aces. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, nie dając szans rywalom. W dr(...)
0
W drugim poniedziałkowym spotkaniu Elite League w Manchesterze miejscowe "Asy" podejmowały ekipę "Młotów". W spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, którzy triumfowali 52:41. Belle(...)
0
W poniedziałkowym pojedynku Elite League w Wolverhampton, "Wilki" przegrały z drużyną Swindon Robins 52:38. Gości do triumfu poprowadził Darcy Ward.(...)
0
W Manchesterze doszło do bardzo ciekawego pojedynku, w który miejscowe Belle Vue podejmowało Wolverhampton Wolves. Gospodarze prowadzili od początku, jednak przyjezdni nie poddawal(...)
0
W rywalizacji Poole Pirates z Leicester Lions faworyt był tylko jeden. Gospodarze nie zawiedli swoich kibiców i rozgromili żużlowców z Lwem na plastronach. Od samego początku miejs(...)
0
Rywalizacja zespołów Wolverhampton oraz King's Lynn zapowiadała się interesująco. Tak też było. Spotkanie do dziesiątego biegu było wyrównane. Dopiero w trzeciej części pojedynku g(...)
0
W spotkaniu rozegranym na torze Belle Vue, Asy podejmowały ekipę Poole Pirates. Gospodarze prowadzili od początku tego pojedynku. Przyjezdnym nie pomogła nawet złota rezerwa taktyc(...)
0
Brytyjski żużlowiec, Lewis Kerr, zaliczył fatalny wypadek podczas niedzielnego turnieju czwórek w Peterborough. Obecnie żużlowiec, który reprezentuje drużynę z Newceastle przebywa (...)
0
W rywalizacji Lakeside Hammers oraz Swindon Robins walka toczyła się do ostatniego biegu. Na początku zdecydowanie prowadzili gospodarze, jednak przełomowym dla gości okazał się bi(...)
0
W pojedynku rozegranym na torze w Coventry, Pszczoły podejmowały żużlowców King's Lynn. Lepsi okazali się miejscowi, choć zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w czternastym biegu dni(...)
0
Spotkanie Swindon Robins z Lakeside Hammers było jednym z tych o być albo nie być. Obie ekipy walczą bowiem o awans do fazy play-off. Po dzisiejszym meczu bliżej do czołowej czwórk(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu rozegranym na torze w Poole, gospodarze nie dali najmniejszych szans zawodnikom Swindon Robins. Od początku meczu Pirates prowadzili, jednak goście starali (...)
0
Na stadionie w Manchesterze doszło do starcia zespołu Belle Vue z Lakeside Hammers. Lepsi okazali się gospodarze, którzy zapewnili sobie wygraną świetną końcówką. Do dziesiątego bi(...)
0
Spotkanie King's Lynn Stars z Leicester Lions rozpoczęło się z pewnym opóźnieniem. Po odjechaniu dziewięciu biegów podjęto decyzję o przerwaniu i odwołaniu zawodów. Powodem tego są(...)
0
Kapitalne widowisko oglądali dzisiaj kibice zgromadzeni na torze Lakeside Hammers. Gospodarze podejmowali lidera Elite League - Coventry Bees. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnie(...)
0
W spotkaniu Wolverhampton i Swindon mieliśmy dreszczyk emocji. Do dziesiątego biegu prowadzili gospodarze. Od biegu jedenastego do pracy wzięli się przyjezdni i w czterech kolejnyc(...)
0
W rywalizacji King's Lynn Stars z Belle Vue Aces lepsi okazali się gospodarze. Całe spotkanie było zacięte, dopiero w końcówce Gwiazdy odskoczyły na sześć oczek zapewniając sobie z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com