Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
8
W pojedynku Poole Pirates i Leicester Lions faworyt mógł być tylko jeden. Piraci nie zawiedli swoich kibiców i spokojnie pokonali gospodarzy w stosunku 38:52 Cały mecz przebiegał p(...)
3
W Swindon doszło dzisiaj do rewanżu. Podpieczni Aluna Rossitera wzięli odwet za wczorajszą porażkę na Brandon Stadium i pokonali zespół Coventry 49:41. Spotkanie było bardzo wyrówn(...)
0
Na Brandon Stadium doszło do pojedynku drugiej z trzecią ekipą Elite League. Zawody rozpoczęły się z opóźnieniem ze względu na opady deszczu. Warunki torowe były trudne, ale mimo t(...)
0
W spotkaniu Elite League, które zostało rozegrane na torze w Poole, Piraci rozgromili żużlowców King's Lynn Stars. Od początku meczu Pirates budowali swoją przewagę. Przyjezdnym ni(...)
0
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars niespodziewanie uległo na własnym torze Leicester Lions 44:46. Do zwycięstwa drużynę gości z powodzeniem p(...)
0
W dniu dzisiejszym nie dojdzie do skutku żadne z zapowiadanych spotkań brytyjskiej Elite League. Mecz pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces z powodu nasiąkniętego wodą tor(...)
0
Drugie po Coventry, spotkanie brytyjskiej Elite League nie dojdzie do skutku. Mający się odbyć dzisiaj mecz pomiędzy Leicester Lions z Poole Pirates został odwołany z powodu złej p(...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie brytyjskiej Elite League pomiędzy Coventry Bees a The Lakeside Hammers został odwołany z powodu zbyt mocno nasiąkniętego po opadach deszczu, toru. (...)
0
W dniu dzisiejszym w zaległym spotkaniu Elite Leauge drużyna Belle Vue Aces na własnym torze podejmowała ekipę Leicester Lions, w zawodach tych zwyciężyła ekipa gospodarzy rezultat(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu w ramach brytyjskiej Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze ekipę Leicester Lions 51:39. Mecz był dość wyrównany, choć przez (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy King's Lynn Stars i Swindon Robins zostało przełożone. W zespole Rudzików miał wystąpić Darcy Ward, jednak jak wiadomo Australijczyk dozna(...)
0
W jedynym rozegranym dzisiaj spotkaniu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze Wolverhampton Wolves 57:33. W zespole gości wystąpił Tobiasz Musielak notu(...)
0
W związku z wczorajszym wypadkiem Darcy'ego Warda podczas meczu Spar Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, mecz Elite League pomiędzy "Piratami" z Poole a "Drozdami" z(...)
0
W sobotni wieczór odbył się jeden pojedynek w ramach angielskiej ligi – Elite Leauge. W meczu tym zmierzyły się drużyny: Leicester Lions z Wolverhampton Wolves, w zawodach tych gór(...)
0
W piątkowy wieczór na torze w Thurrock rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. W tym pojedynku górą byli goście, którzy zwyciężyli rezultatem 40-50.(...)
0
W piątkowy wieczór na torze w Coventry rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. W tym pojedynku górą byli goście, którzy zwyciężyli rezultatem 36-55. (...)
0
W czwartkowy wieczór na torze Swindon rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. Drużyna gospodarzy - Swindon Robins na własnym torze pokonała ekipę Kings Lynn Stars rezultat(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w Kings Lynn rozgrywany był pojedynek w ramach Elite Leauge. Drużyna gospodarzy - Kings Lynn Stars na własnym torze pokonała ekipę Coventry Bees rezult(...)
0
W dniu dzisiejszym miał odbyć się mecz w ramach rozgrywek ligi angielskiej. Ekipa Belle Vue Aces na własnym torze miała podjąć drużynę Leicester Lions. Zawody te zostały odwołane z(...)
0
Zaplanowane na dzisiejszy wieczór spotkanie pomiędzy ekipą Poole Pirates, a Coventry Bees zostało odwołane z powodu opadów deszczu. Nowy termin rozegrania meczu nie jest jeszcze zn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com