Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
101
Swindon Robins odrobiło w czwartek z nawiązką stratę z pierwszego spotkania i zdobyło tarczę wspólnoty Charity Shield. Poppularne Rudziki pokonały na własnym torze Belle Vue Aces 5(...)
103
Chris Harris liczy, że Krzysztof Kasprzak pokaże w Rye House pełnię swoich możliwości.(...)
46
W pierwszym spotkaniu o Tarczę Wspólnoty, Belle Vue Aces na własnym stadionie w Manchesterze pokonało Swindon Robins 48:42. (...)
249
Josh Bates, dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21, przejdzie operację w szpitalu w południowym Yorkshire. Upadł... jadąc na sankach.(...)
103
Według słów menedżera Rye House, Krzysztof Kasprzak może być bardzo mocnym punktem drużyny po tym jak wyleczył już kontuzję obojczyka. (...)
364
Max Fricke będzie nadal zawodnikiem Belle Vue. W nadchodzącym Australijczyk zamierza wraz z całą ekipą Asów odnieść sukces w SGB Premiership. Jest ku temu okazja, gdyż zespół z Man(...)
102
3 miesiące temu
Linus Sundstroem ponownie pojawi się brytyjskich torach po tym jak ogłoszono jego dołączenie do Poole Pirates. Dla promotora Piratów, Matta Forda, był pierwszym celem transferowym.(...)
129
Niels-Kristian Iversen po roku przerwy powraca do angielskiej SGB Premiership. Duński zawodnik w sezonie 2018 będzie bronił barw Kings Lynn Stars. (...)
247
Angielska SGB Premiership przedstawiła kalendarz na sezon 2018. W tym roku na wyspach zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywkowej jeździć będą w poniedziałki oraz środy. Wyjątkiem j(...)
126
Robert Lambert wezwał władze stowarzyszenia promotorów BSPA do mocniejszego wsparcia reprezentacji kraju. Żużlowiec wciąż wierzy w sukces kadry.(...)
383
Fredrik Lindgren, niedawny lider lider Wolverhampton Wolves, czeka na ciekawe propozycje z klubów ligi angielskiej. (...)
101
Robert Lambert potwierdził pozostanie w Kings Lynn, choć przy okazji skrytykował ograniczenia brytyjskiego systemu transferów, który zabraniał mu rozmów z innymi klubami.(...)
275
Hans Andersen to ostatni nabytek Leicester Lions na sezon 2018.(...)
274
Damian Dróżdż w nadchodzącym sezonie wystąpi w rogdywkach angielskiej SGB Premiership, gdzie będzie reprezentował barwy Belle Vue Aces. (...)
647
Dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii juniorów, Josh Bates, zmienił swoją poprzednią decyzję i potwierdził, że będzie się ścigał w 2018 roku. (...)
1514
Kacper Woryna mierzy w rolę prowadzącego parę w składzie drużyny Poole Pirates, w której zadebiutuje w nadchodzącym sezonie.(...)
160
Somerset Rebels sprawiło swoim fanom wymarzony prezent na święta, sprowadzając do drużyny aktualnego mistrza świata, Jasona Doyle'a.(...)
674
Edward Kennett wraz z Benem Barkerem w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Rye House Rockets. (...)
242
Steve Jenson, menedżer Rye House Rockets, nie kryje radości z pozostania w drużynie Stuarta Robsona. Do Rockets dołączy również Max Clegg. (...)
205
Jake Allen oraz Bradley Wilson-Dean w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Somerset Rebels. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com