Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Leicester Lions w spotkaniu angielskiej SGB Premiership uległo dzisiaj na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 41:49. (...)
0
Po zaciętym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Poole Pirates na wyjeździe w konfrontacji z Somerset Rebels dosłownie w ostatnim biegu przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stro(...)
154
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces pokonało na własnym stadionie Kings Lynn Stars 54:39. (...)
310
W dzisiejszym meczu na szczycie angielskiej SGB Premiership, lider Swindon Robins pokonał trzeci, Wolverhampton Wolves 52:40. W zespole zwycięskich gospodarzy wystąpił Tobiasz Mus(...)
74
W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars uległo na swoim torze Poole Pirates 43:50. (...)
183
Poole Pirates na własnym torze rozbiło w środowym meczu SGB Premiership, Kings Lynn Stars 59:33. (...)
103
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces gładko pokonało na własnym torze Rye House Rockets 58:33. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, który w s(...)
103
Pogromem 65:26 zakończyło si jedyne dzisiejsze spotkanie angielskiej SGB Premiership, w którym to Rye House Rockets podejmowało na własnym torze Kings Lynn Stars. W zespole zwycięs(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu SGP Premiership, Rye House Rockets bez większego trudu pokonało na własnym torze Poole Pirates 56:35. W zespole gości po mimo dotknięcia taśmy w jednym ze s(...)
0
Swindon Robins wygrało kolejne, piętnaste z rzędu spotkanie angielskiej SGB Premiership z Somerset Rebels 54:35. Goście do Swindon przyjechali w mocno okrojonym składzie, a na domi(...)
101
W drugim dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels pokonało na własnym torze Rye House Rockets 48:42. W zespole gości wystąpił Krzysztof Kasprzak, będąc je(...)
104
Bardzo dużą niespodziankę sprawili dzisiaj zawodnicy Leicester Lions. Ostatnie w tabeli SGB Premiership, popularne Lwy pokonały na wyjeździe wiceliderów, Belle Vue Aces 42:48. Prow(...)
659
Rye House Rockets rozgromiło dzisiaj na własnym torze Somerset Rebels 60:30. Świetny występ zaliczył w zespole gospodarzy Krzysztof Kasprzak notując w swoim dorobku komplet czterec(...)
213
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars doznało dotkliwej porażki na własnym torze z Wolverhampton Wolves 34:58. (...)
0
W jednym z czterech rozegranych dzisiaj ostatnich meczów rundy zasadniczej, Indianerna Kumla po zaciętym spotkaniu pokonała na własnym torze lidera Elitserien, Elit Vetlanda 49:41.(...)
101
W trzecim ostatnim, dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins pokonało u siebie Kings Lynn Stars 48:41. W zespole gości dobre zawody rozegrał Tobiasz Musiel(...)
143
Po serii porażek z końcem zeszłego miesiąca oraz początkiem obecnego, Poole Pirates powraca na właściwe dla siebie tory i odnosi dzisiaj drugie zwycięstwo z rzędu. Piraci w dość ła(...)
152
W jednym z trzech, rozegranych w dniu dzisiejszym, meczów angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces zwyciężyło na własnym torze z Somerset Rebels 49:41. (...)
101
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Belle Vue Aces 40:50.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels uległo na własnym torze Swindon Robins 37:53. W zespole gości bardzo dobrze zaprezentował się Tobiasz Musielak,(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com