Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
203
King Lynn Stars ma przeprowadzić kolejne rozmowy z Robertem Lambertem, który wyjawił, że w 2018 nie pojedzie w lidze brytyjskiej. (...)
173
Troy Batchelor związał się kontraktem w angielskiej Premiership z drużyną Swindon Robins. Dla 30-letniego Australijczyka będzie do powrót do drużyny „Rudzików”.(...)
101
Trzy lata minęły kiedy to Somerset Rebels próbowało pozyskać do swojej drużyny Jacka Holdera. Wczoraj Rebelianci poinformowali o pozyskaniu młodego Australijczyka na przyszły sezon(...)
544
Nadzieja brytyjskiego speedwaya, Robert Lambert ogłosił, że w przyszłym sezonie nie będzie występował w SGB Premiership, tym samym poważnie zaburzył plany Kings Lynn Stars na rok 2(...)
550
Fredrik Lindgren nie będzie częścią składu Wolverhampton Wolves w sezonie 2018. Klub postanowił związać się z Jacobem Thorssellem. Do Wilków trafią również: Cameron Heeps, Asley Mo(...)
301
5 miesięcy temu
Promotor Poole, Matt Ford, wierzy, iż dwaj Polacy: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak, pozyskani do klubu na przyszły sezon, odegrają ważną rolę w walce o wygraną w SGB Premiershi(...)
181
Kluby Leicester Lions i Sheffield Tigers zobowiązały się czekać na wyjście Josha Batesa z kłopotów osobistych, przez które przerwał karierę.(...)
109
Daniel King, zawodnik Leicester, uważa że Lions "idą we właściwym kierunku". Razem z Kylem Newmanem zdecydował się zostać na Beaumont Park na 2018 rok. (...)
102
Matt Ford, promotor Poole Pirates, ma nadzieję, że Josh Grajczonek zdoła w 2018 roku przywrócić aurę zwycięstwa na Wimborne Road. (...)
168
Chris van Straaten, promotor Wolves, poinformował, że Rory Schlein w przyszłym sezonie będzie nadal zdobywał punkty dla Wolverhampton Wolves. (...)
114
Fredrik Lindgren nadal chciałby startować w brytyjskiej SGB Premiership, lecz nie ukrywa, że starty w tamtejszej lidze muszą zacząć się finansowo opłacać. (...)
104
Nick Morris nie boi się walki o miano lidera składu, z którym w 2018 roku ma bronić tytułu mistrza SGB Premiership. (...)
86
Brady Kurtz postanowił nadal reprezentować barwy Poole Pirates w przyszłym sezonie. (...)
773
Najbardziej utytułowany w Wielkiej Brytanii, Poole Pirates, świętujący w przyszłym roku swoje 70-lecie zaprezentował nowy herb. (...)
110
Greg Hancock wczoraj oświadczył, że w przyszłym roku nie będzie występował w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zamierza skupić się na startach w szwedzkiej Elitserien, gdyż występować bę(...)
104
Swindon Robins zrewanżowało się dzisiaj Wolverhapton Wolves za porażkę jaką odnieśli na własnym stadionie w pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership i tym samy sięgnęl(...)
115
O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz rewanżowy finału angielskiej SGB Premiership, w którym Wolverhampton Wolves podejmować będą Swindon Robins. Po jego zakończeniu poznamy tegoroc(...)
85
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins niespodziewanie polegli na własnym torze z osłabionym brakiem dwóch ich kontuzjowanych liderów: Jacoba Thors(...)
220
Dziś o godzinie 20:30 na torze w Swindon rozegrane zostanie pierwsze spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Swindon RObins a Wolverhampton Wolves. Portal ZUZELEND.CM zapras(...)
100
Tylko jednego punktu zabrakło aby awnsować do finału angielskiej SGB Premiership zespołowi Belle Vue Aces. Asy pokonały dzisiaj na swoim torze The National Speedway Stadium Manches(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com